Bâlciul lui Renzo - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 16 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. vlahopol

    vlahopol Novice forum

    Cine sa stea sa citeasca cu atentie?!;) Eu nu. Evident ca a functionat. Multumesc!
     
    goldhe, malagambafane, k0 şi o altă persoană apreciază asta.
  2. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Salut.Oul de ciocanitoare castigat la balciul lui Renzo se poate trimite cadou la eventul Daruieste si Comercializeaza ? Vreau sa-l trimit cadou prietenei mele.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Trimite-i un parfum bun si niste ciocolata. De ciocanitoare nu te atingi. Acum, fara gluma, acest pet nu poate fi trimis. De fapt nici un pet nu poate fi trimis.
     
    Ade-Leona, lentzica_blue, vlad2vlad și alți 8 apreciază asta.
  4. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Multumesc de raspuns.
     
    Ade-Leona, yocoama, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  5. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Buna dimineata ! Daca nu cumpar ceva de la shop, "banii" vor ramane pentru tura urmatoare ?
     
    yocoama și malagambafane apreciază asta.
  6. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Da ramin.
     
    roliana57, davidsiirina08 și donnadmn apreciază asta.
  7. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Multumesc
     
    davidsiirina08, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  8. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Hmmm tare dezamagita. Rafturile mele sunt cam goale. Voi merge pentru copac si stelute dar cam atat. Inteleg ca anumite item-uri nu pot fi achizitionate dacat odata, dar puteu fi inlocuite cu altele, altfel nu vad rostul event-ului.-.-
     
    rocop, malagambafane și dadan apreciază asta.
  9. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Cum adica nu vezi rostul acestui event,eu abia il asteptam.
    Nu toti fermierii au reusit sa obtina itemii,eu personal oul de ciocanitoare inca ma straduiesc sa il iau,oricum la o perioada de timp ele se vor schimba si apar alte premii noi.Dar pana atunci bucurate de acest event si strange cat mai multe jetoane pentru alte editii,nu trebuie sa le irosesti pe ceva ce nu iti trebuie,le pastrezi.
     
    dana-dulce, malagambafane, Jettatura și alți 4 apreciază asta.
  10. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Am incercat sa fac cum m-ai sfatuit.
    Am " impuscat " baloane si am facut jetoane pentru copac.
    Dar surpriza.... am primit doar upgrade-ul, nu si copacul de baza. Si-mi apare in inventar cu un cerc barat, deci nu pot sa-l folosesc. :cry:
    Ma poate ajuta cineva?:(
     
    popescudana42, malagambafane și pinok86 apreciază asta.
  11. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Se schimba vreodata premiile ? Daca da, la cat timp ? Stiu ca "Slot de constructie in cartierul mestesugaresc" era si acum cativa ani.
     
  12. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Upgrade-ul il vei folosi atunci cand vei cumpara pomul respectiv, deblocand intai runa, . Pana atunci el ramane acolo in inventar. Si eu am patit asa. Sfatul lui Dana nu este rau deloc. Trebuie sa-ti propui ce vrei sa iei si sa aduni jetoane. Am inteles ca se vor schimba unele dintre premii. Bafta.
     
  13. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Multumesc mult pentru lamuriri.
     
    malagambafane, pinok86 și davidsiirina08 apreciază asta.
  14. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Cu placere
     
    malagambafane, stoiantudorel și geckofeet666 apreciază asta.
  15. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Multumim pinok pentru raspuns.
    Ai primit si baza. Intr-adevar, neavand deblocat accesul la el, nu-l poti amplasa pe teren. Dupa deblocare pui upgrade-ul pe teren si la prima demolare se va "desface". Vei gasi in Inventar atat baza, cat si upgrade-ul.
     
    matusam, donnadmn, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  16. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Si eu multumesc pentru lamurire, nici eu nu stiam ca am primit si baza, credeam ca doar upgrade-ul. E bine de stiut ce sa facem.
     
  17. manebv

    manebv Scriitor în devenire

    Se anuntau premii noi la standul cu premii... Care sunt acestea? Sunt mare fan al balciului dar din pacate premiile lasa de dorit, deoarece dupa ce ai "luat" cam ce era mai atractiv, standul ramane gol.... Dati-mi un motiv ca sa mai cumpar bilete...
    Multumesc
     
    stef85600, rocop, -mamaleone și alți 4 apreciază asta.
  18. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Se anunțau? Pentru care ediție?
     
    malagambafane apreciază asta.
  19. manebv

    manebv Scriitor în devenire

    In postarea ta de joi ora 16.00 Renzo se intoarce
    Acum nu vreau sa supar pe nimeni dar idea care voiam sa ajunga la dezvoltatori e urmatoarea:
    mai am inca 45 de bilete, la standul cu premii (cel putin la mine, bate vantul)raman doar 4 premii pe care deja le am...
    Sa presupunem ca le iau si pe acelea, mai sunt 2 zile de balci ..ce fac? strang jetoane pentru urmatoarea editie, care va fi la fel??
    Acum stau si ma gandesc ca daca standul ar fi fost ceva mai bogat in premii, probabil eram motivat sa mai cumpar bilete si sa joc in continuare....
     
    stef85600, rocop, dadan și alți 2 apreciază asta.
  20. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Se spune ca nu este bine sa ai burta prea plina... xD
    Poate ca nu ai citit anuntul cu atentie sau poate ca ai fost prea atent la cozonac si pasca. ;)

    Deci nu, urmatoarea editie nu va fi exact la fel. Vom avea premii noi. :D
    Din editia viitoare vei avea alte provocari, adica alte premii. :D
    Din editia viitoare... :D
    In concluzie, poti face jetoane daca mai vrei ceva din premiile actuale, sau poti pastra jetoanele pentru premiile din editia viitoare. :)
     
    Modificat ultima dată: 17 Apr 2017
    matusam, yocoama, -mamaleone și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.