Bâlciul lui Renzo - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 16 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    multumesc frumos
     
    matusam, Agro80, EVE.violetta și alți 2 apreciază asta.
  2. Angela-a

    Angela-a Scriitor în devenire

    buna, daca nu am deschisa camera (templu) pt copacul maringa si il iau de la balci pot sa-l folosesc sau imi este blocat
     
  3. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Nu il vei putea folosi, dar iti va ramane in inventar pana vei debloca accesul la arborele respectiv.
     
    matusam apreciază asta.
  4. Angela-a

    Angela-a Scriitor în devenire

    multumesc pt raspuns, o zi buna
     
    Vladut apreciază asta.
  5. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Cu mare drag, o zi frumoasa!

    Multa bafta la Renzo! :)
     
  6. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Buna ziua!
    Eu am deja 2 Unicorn, unul in Parc, celalalt in Insula Comorii. Il vad disponibil sa-l cumpar si daca as face asta, as avea 3. Ce as putea face cu al treilea? Nu cumva nu ar fi trebuit sa-l am in raft, asa cum nu am nici slotul de meserii? Am activate toate meseriile...
     
    Vladut apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Doar daca il achizitionai o data de la Balci nu mai aparea. Daca ai deja 2 pet-uri de unicorn, nu il mai poti folosi si pe al treilea. Probabil il poti achizitiona, dar nu il vei putea folosi.
     
    matusam apreciază asta.
  8. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Multumesc pentru raspuns, o zi buna!

    Edit (Chronos): cu mare drag. O zi frumoasa. Vezi ca am mai completat putin postarea mea anterioara.
     
  9. andrasz2002

    andrasz2002 Începător forum

    Gata ? S-a inchis balciu?
     
    amarandeytony apreciază asta.
  10. amarandeytony

    amarandeytony Începător forum

    cred ca deja sunt probleme tehnice-asa cum am fost avertizati ca se poate intampla- pacat, chiar m am bucurat ca s a intors Renzo
     
  11. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Buna ziua
    Daca iau un arbore maringa XXL, imi da si arborele de baza?

    OK, s-a rezolvat, am citit mai atent
     
    Modificat ultima dată: 20 Mar 2015
  12. X-mod

    X-mod Guest

    Da. Citez:
     
  13. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    buna. am luat slotul de la renzo si nu pot activa floraria decat cu bani.ce pot face?
     
  14. X-mod

    X-mod Guest

    Buna. Metoda de achizitie trebuie schimbata in pagina de plati. Ai incercat acolo?
     
  15. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am si eu o curiozitate legata de itemul Narghilea care se poate cumpara de la balci la aceasta editie si anume: acest item mi se pare cunoscut(sunt sigur ca l-am mai vazut pe undeva, probabil pe un fansite) si as vrea sa stiu daca sa putut obtine acum ceva timp in joc si cum ? Multumesc anticipat pt raspuns :)
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Este un item care a apărut de-a lungul timpului în câteva oferte și misiuni exclusive ale unor parteneri.
     
    Vladut și RADY91 apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu s-a inchis Balciul lui Renzo.
     
  18. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    buna, am achizitionat moruinga dar nu pot sa-l amplasez are bara, de ce
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Pentru ca nu ai deblocat inca statuia pomului respectiv de la Templul Maimutelor sau poate pentru ca incerci sa il amplasezi cand te afli pe ferma, el fiind un pom pentru Insula Bahmarama.
     
  20. gabigrandes

    gabigrandes De-al casei

    Buna,unde sa amplasez oul de dragon pentru a obtine cele 20% bonus ?Si o ?alta intrebare itemul poate fi mutat fara sa fie pierdut
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.