Feedback Băuturi extraordinare

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 31 Iul 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 8 Aug 2024.
  1. Îmi place

    68,1%
  2. Îmi este indiferent

    17,6%
  3. Nu-mi place

    14,3%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Băuturi extraordinare. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    cp58, raisa2005, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Un event de care sa nu-ti para rau ca-l ratezi daca esti plecat in vacanta. Fac doua ture complete si ma opresc. O gluma de linie de vrej. Vot "indiferent".
    Cate 100 din fiecare moneda (stea/cireasa) se obtin la o tura completa (10 planse). O tura si inca 6 planse necesare pentru vrej.
    Am sa-l termin pana sambata seara, ca sa nu intre apa sarata pe tevi sau vreo scoica in bauturile extraordinare. :)
    Pentru lenesi ca mine, necesarul de tevi pentru cele 10 planse pe traseul oferit de dezvoltator: 159 tevi drepte si 170 tevi indoite, adica 20.815 plante de event si 987 drop.
    Nr. plansa​
    Tevi drepte​
    Tevi indoite​
    1​
    6​
    9​
    2​
    8​
    10​
    3​
    8​
    10​
    4​
    14​
    14​
    5​
    24​
    20​
    6​
    18​
    22​
    7​
    21​
    22​
    8​
    16​
    23​
    9​
    23​
    18​
    10​
    21​
    22​
     
    Modificat ultima dată: 31 Iul 2024
  3. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi mult ptr. calcule!
     
    fabian201070, cp58, raisa2005 și alți 13 apreciază asta.
  4. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    Premii destul de bune vot pozitiv
     
    cp58, victorashi, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  5. Multumesc prentru informatiile valoroase si, vacanta placuta!
     
    fabian201070, cp58, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Eu aleg sa spun PAS acestui event si voi da un vot indiferent!
    Succes si spor la treaba celor ce aleg sa il faca!
     
    dulcica1970, fabian201070, cp58 și alți 12 apreciază asta.
  7. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Am votat pozitiv cu toate ca spun pas la acest event pentru ca nici nu-l incep din cauza vacantei.Mult spor celor ce-l fac.
     
    dulcica1970, fabian201070, cp58 și alți 10 apreciază asta.
  8. Amaterasu10

    Amaterasu10 Scriitor în devenire

    Premiile sunt cam asa si asa deci nu voi folosi multe resurse pentru acest event.Daca il termin bine daca nu tot bine. Multumim Vinfiert pentru calcule!
     
    dulcica1970, paulici_01, cp58 și alți 11 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu te pot contrazice, așa mi se pare și mie!
    În schimb, itemii sunt grozavi, chiar mă gîndesc să nu completez vrejul și să-i folosesc așa cum sunt!
    Traseele se mai pot scurta, se poate renunța la unele premii (de exemplu bananele aurite) așa că nu mă consum să calculez un necesar, mai vedem!
    Doar pentru itemi și mecanica jocului am dat vot pozitiv!
     
  10. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    cand incepe eventul?
     
    ani.vajai, kameliana59, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  11. aida59

    aida59 Maestru forum

    a inceput
     
    ani.vajai, kameliana59, fabian201070 și alți 7 apreciază asta.
  12. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună,
    Mulțumesc foarte frumos pentru calcule! Nu ar fi prea greu de făcut dar, datorită mecanicii jocului (joc în joc), care-mi va solicita timpul de relaxare, am hotărât să nu-l fac.
    Spor celor ce se avântă să-l facă și vacanță plăcută tuturor!
     
    dulcica1970, ani.vajai, kameliana59 și alți 11 apreciază asta.
  13. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Am apasat pe bifa pt a vedea traseul ales de ei. Va rog frumos cum pot sa sterg traseul propus pt a imi creea eu unulAm incercat de la bifa dar nu se intampla nimic. Multumesc
     
    ani.vajai, kameliana59, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  14. 288 drop, am dat vot pozitiv, voi face acest event, bafta tuturor la event sau vacanta frumoasa !
     
    dulcica1970, ani.vajai, kameliana59 și alți 8 apreciază asta.
  15. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    Dai click pe capul conductei si dupa click pe punctul de plecare,succes
     
  16. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Subit, cu mica adăugire de 200 % PE/PET la 40 h, vrejul a devenit din "glumă proastă" un "must have"...
    Continui, o să mai săr din monedele stea în favoarea celor cireașă (deja am făcut-o pe ici pe colo)
    [​IMG]
     
    victorashi, mihaela_72, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  17. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Gata si eu de plaja. :)
    [​IMG]
     
    victorashi, mihaela_72, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  18. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Azi vroiam să mă apuc și eu să-l fac dar mă uit la planșele alea si mă gîndesc că este prea întortocheat. Îmi amintesc că de fiecare dată am avut probleme în a termina eventul ăsta. Decît să fac plantele și tuburile, și să rămîn cu ele, mai bine nu-l încep. Deci, liber pînă săptămîna viitoare la următorul event. Succes fermierilor care il fac și felicitări celor care l-au terminat..
     
    victorashi, paulici_01, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  19. fabian201070

    fabian201070 Pretendent

    un event bun,nu trebuie decat sa produci plante pentru tevi,aranjatul lor se face automat cu un singur clic,,e foarte simplu.mai am o recolta si activez vrejul.sa aveti spor,,vot pozitiv
     
    victorashi, paulici_01, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.
  20. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Fara prea mari batai de cap in cautarea traseului, l-am ales pe cel prestabilit si am activat vrejul aseara. Merg mai departe ca sa iau si dublurile la itemi si cate ceva de la shopul cu diverse ..... ca tare imi mai plac cumparaturile ! ;)xD
    Vacanta mea e aproape, voi neglija un pic ferma in favoarea bailor de soare si de apa si a plimbarilor prin tarisoara noastra frumosa!
    Va doresc si voua sa aveti un concediu ideal si sa ne reincarcam bateriile pentru inca un an petrecut impreuna ! :inlove:
     
    Modificat ultima dată: 3 Aug 2024
    victorashi, -vladutz98-, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.