Feedback Basm de Halloween

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 31 Oct 2017.
  1. Îmi place

    73,5%
  2. Mi-e indiferent

    4,0%
  3. Nu-mi place

    22,5%
  1. .bebica.

    .bebica. Scriitor în devenire

    Care este timpul de prodcesare a celor doua produse de event?
     
    gabone02, dadan, marcela_f69 și alți 2 apreciază asta.
  2. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Cred ca am sa iau pentru prima data pixul si hartia, pentru ca in acest moment creierul meu pluteste intr-o nebuloasa totala. Un sigur lucru e cert, nu am atatea animale pentru misiunea de la cooperativa. Voi vedea ce fac.
    Bafta!.... chiar avem nevoie
     
    gabone02, dadan, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    0. Sunt obținute instantaneu.
     
    gabone02, yocoama, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  4. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    :D Văd că dezvoltatorii jocului au mare grijă de noi, să nu ne ruginească mintea !! Eventuri ce par complicate ca abordare, dar în fapt simple - cred că e până la urmă chestie de obișnuință. E mai antrenant dacă nu e totul liniar, îmi place. :inlove:
     
    gabone02, -elenaion49-, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  5. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Pentru moment sunt putin bulversata dar am sa ma dezmeticesc pe parcurs, citind forumul sau atunci cand o sa inceapa eventul. Oricum felicitari BP pentru varietatea de eventuri ! Nu avem timp sa ne plictisim deloc. O zi frumoasa si rabdare, va doresc !
     
    gabone02, dadan, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  6. erhea

    erhea Avansat

    Cred ca e pentru prima oara cand sunt complet in ceata din cauza unui event... O sa iau si eu carnetelul si pixul in mana sa imi fac calculele...
     
    gabone02, dadan, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  7. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Un vot pozitiv..
    Felicitari pentru recompensele oferite la misiunea Arborele fermecat legendar sper sa o finalizez in totalitate.
    Nu vrea sa ratez sansa oferita de a intra in posesia arborilor.
    Am citi si recitit tutorialul asa ca astept ziua de maine sa vad cu ce incep,nu imi place azi sa zic ca e greu si nu il fac si peste cateva zile sa spun mi-a placut event finalizat.Imi place sarbatoarea,imi plac basmele si mai ales grafica eventului e superba,ma simt ca intr-o poveste reala,mult succes tuturor..
     
    gabone02, yocoama, dadan și alți 15 apreciază asta.
  8. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Uite vecinica mea, ce bine a citit tutorialul, dar ce bine l-a inteles!!!:D:D
    Doar solutii, fara intrebari.Bravo vecinica mea draga, mi-ai bucurat ziua cu pozitivitatea ta.;)
     
    gabone02, yocoama, amy46 și alți 13 apreciază asta.
  9. aida59

    aida59 Maestru forum

    daca facem doar misiunea de la coop o sa avem noi arbori introdusi si vrejul cu item-uri
     
    gabone02, dadan, marcela_f69 și alți 2 apreciază asta.
  10. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Multumesc
     
    gabone02, amy46, dadan și alți 5 apreciază asta.
  11. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    "La accesarea eventului, doar un Bârlog fermecat este deblocat și recoltabil.
    Celelalte două Bârloage fermecate sunt deblocate și pot fi recoltate doar la deblocarea cu Bulbi veninoși a secțiunilor cu numărul 2, respectiv numărul 4."...daca ma poate lumina si pe mine cineva la aceste cerinte,cate plante se cer pt aceste deblocari ,pt inceput am cam multe necunoscute,astept inceperea ev.
     
    gabone02, amy46, dadan și alți 4 apreciază asta.
  12. carmen061975

    carmen061975 Scriitor în devenire

    Neavand nevoie de parcele mici, nu o sa mai fie necesara nici combina.Facem economie de chutney si combina insa va exploda pretul la ingrasamant.
     
    Modificat ultima dată: 24 Oct 2017
    gabone02, dadan, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
    Modificat ultima dată: 24 Oct 2017
    gabone02, yocoama, amy46 și alți 6 apreciază asta.
  14. bubu_byta

    bubu_byta Pretendent

    sunt intr-o mare mare ceata,nu stiu ce voi face exact,dar....intodeauna exista un "dar" :oops:
     
    gabone02, yocoama, amy46 și alți 6 apreciază asta.
  15. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Multumesc​
    poate sunt eu mai incurcata in calcul , am inteles cati pasi sunt necesari(100) face fiecare cat poate.... eu nu inteleg cate plante se cer pt deblocarea barlogului fermecat nr 2 si 4 ,asta e nu inteleg dar poate pe parcursul discutiilor voi afla si acest raspuns sau cel mai sigur dupa ce incepe ev,
     
    gabone02, amy46, dadan și alți 4 apreciază asta.
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Adică 55+190 pentru al doilea bârlog și 55+190+290+440 pentru ultimul.
     
    gabone02, yocoama, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  17. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    Am ametit de tot!
    Astept sa inceapa eventul si ma lamuresc la fata locului, acum nu am inteles prea multe.
    Vom vedea daca reusim sa facem ceva sau nu.
     
    gabone02, amy46, dadan și alți 6 apreciază asta.
  18. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Adică 55+190 pentru al doilea bârlog și 55+190+290+440 pentru ultimul. dupa cum zici inseamna ca barlogul fermecat 2 si 4 se deblocheaza odata cu parcelele aferente campului acum am inteles miiiiiii de scuze caut un vinovat sa-l pedepsesc cu o cafea
     
    gabone02, amy46, dadan și alți 8 apreciază asta.
  19. Catiss

    Catiss Scriitor activ

    Pare destul de greoi dar recitind faq-ul de 7 ori am reusit sa inteleg xD

    Abia astept ziua de maine! Mai ales ca avem acces si la terenurile nocturne :)
     
    gabone02, Green_Farm_34, amy46 și alți 6 apreciază asta.
  20. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Bun, si barlogul al treilea .. sau nu exista?
     
    robert-adila, gabone02, amy46 și alți 6 apreciază asta.