Feedback Bazar de lame

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 5 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Iun 2019.
  1. Îmi place

    65,4%
  2. Nu-mi place

    31,8%
  3. Mi-e indiferent

    2,8%
  1. cp58

    cp58 Ambasador forum

  2. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    stanga gata complect , dreapta sunt la ultima sarcina mai am de stans 170 drop , nu am cumparat cosuri deloc si nici nu am facut drop cu garoafe instant de data asta ! am avut bonusuri de plante la animale am avut 1+5 la ateliere 1+4 , dimineata sigur strang dropul necesar din insula ,,, spor la toata lumea
     
    roliana57, Armani_Smekerita, cp58 și alți 15 apreciază asta.
  3. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    [​IMG]




    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Iun 2019
    roliana57, Armani_Smekerita, cp58 și alți 16 apreciază asta.
  4. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am facut doua nivele la misiunea din stanga si doua nivele la misiunea din dreapta.
    In trei ore recoltez Papadia si primele patru Lame.
    Eventul abia a inceput!
    Am timp suficient sa fac eventul fara ajutorul bonusurilor.
    Este un event usurel, cu premii pe masura, adica neatractive.
    Sa avem spor!
     
    roliana57, cp58, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pentru cei care folosesc Menajeria, merg cuplate lamele cu melcii. Dar cand sunt hranite cu SH, lamele trebuie sa fie singure in adapost, ca altfel facem risipa...Dupa aceea adaugati melcii si-i hraniti normal. Si bineinteles, bonusurile de care va spunea Amy, daca va grabiti...
     
    roliana57, cp58, pinok86 și alți 9 apreciază asta.
  6. popik70

    popik70 General forum

    Am luat adaposturile si atelierele. E suficient. Voi merge doar cu un teren plante de event , pt a face hrana pt lame.
    Spor sa aveti.
     
    roliana57, cp58, pinok86 și alți 11 apreciază asta.
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    N-am facut nimic pana acum din lipsa de animale pentru celalalt event, abia am facut plantele necesare pentru parcele mici pe toate terenurile. Voi face sarcinile in paralel si voi face cat pot. Pana acum am 467 drop si voi folosi SH pentru lame.
     
    roliana57, cp58, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  8. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    :D si lame si pulovere...sa vina weekendul...sa aveti spor!

    [​IMG]
     
    roliana57, Armani_Smekerita, cp58 și alți 16 apreciază asta.
  9. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    am o nelamurire de ce mai este nevoie sa cumpar cele trei itemuri,respectiv pesteneon,strut neon din moment ce la mine in inventar exista de la ev trecute multumesc pt ajutor
     
    -katnik-, -iulia1992-, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  10. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Nu trebuie sa le cumperi daca nu vrei. Oferta e valabila pentru cei care nu le au sau care, din diverse motive, isi doresc dubluri.
     
    roliana57, amy46, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  11. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    eu as vrea sa pot completa linia de vrej cu ele din moment ce sunt in inventar
     
    roliana57, Criselt, amy46 și alți 3 apreciază asta.
  12. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Acest lucru nu este posibil. Pachetul include si itemurile.
     
    roliana57, donnadmn, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  13. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Inchei seara cu 4 nivele la misiunea din stanga si 6 nivele la misiunea din dreapta.
    Incet, incet sper ca pana maine seara, sa termin misiunile din dreapta.
    Numai pentru upgrade am inceput acest event.
    Adaposturile si atelierul le puteam achizitiona fara probleme dupa terminarea eventului.
    Mult spor celor ca mine si felicitari celor care au terminat deja eventul! ;)
     
    roliana57, donnadmn, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  14. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Final de event si la mine, asta datorita bonusului de recolta castigat la roata. Dupa lungi si lungi asteptari aleatoriul s-a gandit sa fie mai bland cu mine de aceasta data!
    Spor celor ce inca cultiva plante si feliciari finalistilor!
     
    roliana57, donnadmn, MicuNicu și alți 13 apreciază asta.
  15. cp58

    cp58 Ambasador forum

  16. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
  17. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Am zis ca nu fac decat pana iau adaposturile si atelierele dar cazand un bonus la roata mai am 2 sarcini in stanga si deseara gata
     
    roliana57, -katnik-, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Pe mine ma mai despart 7000 de plante de final. Pana maine le termin, sigur!:p
     
    roliana57, -katnik-, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna tuturor. ma mai despart 186 de lame de plus, un pulover si 490 papadii de finalizare completa. Am folosit SH, altfel dura mai mult. Lamele sunt deja la odihna, ma opresc si din tricotat deocamdata. Dupa 3 eventuri fara bonusuri, am prins de data asta 100% si un +1. A ajutat. Eventul mi-a placut, desi daca aveam rabdare le cumparam mult mai ieftin dupa event. Probabil ca pentru upgradele portocaliu merita. SH nu prea folosesc decat in mod exceptional pentru animale, asa ca raman cu gologanii de la vrej ca si realizare. Spor si voua, sau felicitari.
     
    roliana57, usordetinutminte, Criselt și alți 9 apreciază asta.
  20. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    Event finalizat! Spor celor ce mai au de munca si weekend minunat tuturor fermierilor!
     
    amtinar, cp58, davidsiirina08 și alți 10 apreciază asta.