Feedback Bazarul de pe flancul navei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 23 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 30 Iul 2019.
  1. Îmi place

    70,0%
  2. Mi-e indiferent

    15,8%
  3. Nu-mi place

    14,2%
  1. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    mara62, malagambafane, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  2. amy46

    amy46 Comandant forum

    da
     
    malagambafane, roliana57, nycola70 și alți 8 apreciază asta.
  3. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie



    :D:)...[​IMG]
     
    mara62, malagambafane, roliana57 și alți 12 apreciază asta.
  4. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    pinok86, malagambafane, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  5. ioanagirl94

    ioanagirl94 Avansat

    Sunt curioasă. Cum terminați așa repede? Folosiți monedă reală să cumpărați coșuri sau cum? Știu că la roata norocului mai nimerim câte un bonus... dar de unde atâtea tichete?
    Mulțumesc anticipat.
     
  6. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    ;) Super Suzy, super compost, cadoul lui Jack, chutney, activare de bonus de recolta plante si ceva noroc la Roata...:sleepy:si perseverenta, dupa ceas/cand iti place ce faci, nu i greu deloc!...eu nu iau cosuri, dar desigur, si cosurile pot fi o solutie!
     
  7. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ia intreaba-l pe Vinfiert. Se stresa ca nu stia daca poate sa stocheze peste 1000 de tichete de petrecere...Odata a postat cam cate plante facea pe o parcela mica, cred ca 25 sau mai mult, si nu era singurul cu performanta asta.
    La mine nu e cazul, de pe la vrej, fabrica si din alte lazi imi ies si mie zilnic 4-5 de petrecere si vreo 10-12 rotatii gratuite. Dar eu sunt mititel, deabia lvl 152, pot doar sa-mi imaginez cate chestii au cei care joaca de mai mult de 2 ani (eu joc de 541 zile zice conul Vasile).
    Problema mea e dropul, de prins bonusuri mai prind, ma limiteaza deocamdata desi am acum 2 Howie.
    La event am ajuns la cerinta de 500 popcorn, am donat deja 100, probabil ca maine voi mai putea avansa. Spor tuturor, deja trag cu ochiul pe aici, dupa socotelile mele in seara asta apar primele postari de finalizare. Spor tuturor.
     
  8. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Plantele sunt gata. Acum sa vina dropul... Spor tuturor!
     
    pinok86, amtinar, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  9. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    pinok86, mara62, amtinar și alți 14 apreciază asta.
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ei da! Amy nu dezamageste! Urale de la galerie pentru castigatoare. Trageam cu ochiul inca de aseara, mai era si cp in carti...
    Noi astia mai mititeii, mai avem... Pe la pranz scap si eu de cerinta cu 500 de popcorn, asa sper. Spor si voua.
     
    pinok86, Criselt, amtinar și alți 9 apreciază asta.
  11. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie



    [​IMG]
     
    pinok86, mara62, amtinar și alți 14 apreciază asta.
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu mai sunt asa stresat, am ras vreo 300 din ele, ca sa fiu sigur. :)
    Am strans si eu 19.648 de plante, dar mai cătinel cu dropul. Cred ca abia mâine il dovedesc.
     
    Criselt, davidsiirina08, amtinar și alți 10 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Felicitari, sper ca nu te-am suparat ca am citat ceva ce ai postat. Era admirativ...Ma pune pe ganduri adaugirea din semnatura...
    Felicitari si lui Kiri, si argintul e bun la asa concurenta...Eu sunt in urma cu planul, abia la ora 15:00 mai fac cativa pasi...dropul bata-l vina..Si mai pot pescui putin...
     
    Criselt, davidsiirina08, amtinar și alți 9 apreciază asta.
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Doar oamenii cu IQ-ul mic se supara repede, deci nu! :)
    Cat despre semnatura, am stat mult in dubiu intre ce se vede si "Nu mor caii cand vor cainii!" :)
    Spor la plante, drop si pescuit!
     
    mara62, Criselt, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  15. yocoama

    yocoama General forum

    Buna, de crezi tu ca intre a termina eventul primul sau ultimul e ceva rau,ideea este sa terminam de aceea eventul are 6 sau 7 zile la dispozitie.Crezi ca daca termini pe locul 1 sau ultimul primesti ceva in plus?
    Asa ca joaca linistit, fara stres si bucura-te de joc, bafta la drop!
     
    pinok86, davidsiirina08, MicuNicu și alți 9 apreciază asta.
  16. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Se pare ca eu sunt "ca nelumea" :))))))
    Adica am drop, chiar mai mult decat e necesar pt finalizarea event-ului, dar n-am plante :))))))) Imi mai lipsesc 100 de plante pt a dona cele 4.200 pt a primi 5 lazi de momeli S, iar drop mai am 697 pesti gumati si 1.094 popcorn, puteam sa am si mai mult, dar n-am mai cules planta de event folosind howie... am devenit lenesa din cauza caldurii.
     
    pinok86, mara62, Criselt și alți 13 apreciază asta.
  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
     
    donnadmn, squidish, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumesc pentru urari, la fel iti doresc si tie. Totusi fiind un joc, spiritul ludic e implicat, iti doresti sa fii mai bun, mai rapid, mai 'mai' cumva. Cu atat mai mult eu fiiind in crestere (rapida spun unii) imi masor constant forta de joc. Deja nu-mi mai pun probleme de 'daca termin un event', ci cat de repede il termin. Si asta nu ma impiedica sa ma bucur de joc, ba dimpotriva, imi place mult.
    Revenind la event, cu 147 de popcorn termin, sunt la penultima sarcina, plantele sunt pregatite, recunosc ca am fost ajutat mult de aici de pe forum. Felicitari celor care au terminat, spor si bafta celor care mai trudesc!
     
    pinok86, mara62, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  19. emma1257

    emma1257 Scriitor în devenire

    te rog mult,de unde iau scoici de zahar ? am lipsit si incerc si eu marea cu degetul...multumesc
     
    donnadmn, ioanagirl94, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  20. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

     
    pinok86, ioanagirl94, mara62 și alți 7 apreciază asta.