Feedback Bazele agriculturii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 27 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 4 Mai 2022.
  1. Îmi place

    55,2%
  2. Mi-e indiferent

    11,5%
  3. Nu-mi place

    33,3%
  1. Event finalizat, fara nici un stres,fara consum de resurse.Am votat pozitiv. Lada piccolo mi a oferit un cosas, iar cea cu animale neon mi a oferit peste neon. Multumesc!
     
    paulici_01, derby54, rjean777 și alți 20 apreciază asta.
  2. ellamogo6655

    ellamogo6655 Avansat

    gata, am terminat. n-am mai terminat de mult un event... in afara de cele de reproducere... zi frumoasa!
     
    paulici_01, derby54, rjean777 și alți 19 apreciază asta.
  3. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Even finalizat, adapost maimuta neon,piccolo=copac de mamudele :)
     
    Modificat ultima dată: 1 Mai 2022
  4. denisa041204

    denisa041204 Începător forum

    gata și eu
     
    paulici_01, rjean777, -Abramburica- și alți 12 apreciază asta.
  5. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Și iată că până la urmă am finalizat întreg eventul!
    Din adăpostul neon a ieșit o oaie. Cutia Piccolo am aruncat-o în magazie lângă celelalte 24 pentru că încă nu m-am hotărât pe care teren ar fi mai indicat să le plantez...
     
  6. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pana la urma am facut si gasca si ursul pentru lada de bonusuri si cea de piccolo. Doar atat, a fost un event relaxant. Mai nou fac eventurile pe mod "econo" cum zicea cineva mai sus. SPOR
     
  7. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eu le pun numai in parcuri. Asa nu-ti ocupa locul cand sunt eventuri.
     
    paulici_01, fabian201070, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  8. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Event terminat...relaxant...vot pozitiv...
     
    paulici_01, fabian201070, matusam și alți 16 apreciază asta.
  9. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Exact, ezit din cauza eventurilor care în ultimul timp apar pe oricare din terenuri dar exclus să demolez Parcul sau Farul ! Am făcut-o odată pentru revizuirea itemilor cu randament maxim de PE și mi-a luat o duminică să-i reașez. Eu aș prefera să le pun pe un teren continental pentru eventualitatea obținerii unor itemi cu nr mare de PE și nr limitat de recolte...Ca de obicei, terenurile nu ne sunt suficiente pentru a ne expune "bogățiile" !

    Revenind la eventul de față mi-am schimbat votul într-unul pozitiv pentru faptul că l-am terminat relaxat, fără bonusuri, fără calcule , în virtutea inerției și cu 48 de ore înainte de final!
     
  10. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Din cand in cand trebuie sa mai faci curat prin parcuri pentru ca apar itemuri noi mai buni :)
     
    stiucarul, paulici_01, raisa2005 și alți 15 apreciază asta.
  11. helenan12

    helenan12 Pretendent

    Final event.Vot Pozitiv. Cutia piccolo = comoara strigoilor,copacul cu mamudele se lasa asteptat.:)
     
  12. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Buna ! Event finalizat ! Am consumat Suzi si SC ! Vot pozitiv ! Spor celor care mai lucreaza pentru event .
     
  13. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Event finalizat de ieri.Roata nu ma ajutat nici de data aceasta dar nici nu am consumat deloc resurse.Cutia este la copt sa vedem ce surprize imi mai aduce[sau dezamagire].
     
    paulici_01, matusam, gggggg53 și alți 9 apreciază asta.