Feedback Belșug aniversar!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 22 Ian 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 29 Ian 2020.
  1. Îmi place

    57,2%
  2. Mi-e indiferent

    1,9%
  3. Nu-mi place

    40,9%
  1. cp58

    cp58 Ambasador forum

  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    380 briose. Si multe cafele, + recitit tutorialul si forumul sa ma lamuresc. Deci, din multele premii, putem lua maxim 3 la o plansa, daca dorim puncte sezon sau trivia nu ramane aproape nimic, a 4 se iese si se iau stelute. Nu inteleg de ce s-au anulat la trecerea a 2-a si a 3-a cele nerevendicate, nu pare normal. Nu am votat inca. Spor si voua!
     
    bmw123bmw, pinok86, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  3. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    bmw123bmw, pinok86, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  4. Criselt

    Criselt Legendă vie

    316 briose. Nu e greu, bafta tuturor!
     
    bmw123bmw, pinok86, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  5. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    409 briose si eu...
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  6. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Atentie plansele de la Conu Vasile in joc sunt cu denumirea Fuzzle in tutorial. SPOR
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ;)
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  8. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Putem sa postam intrebarile pe care le-am primit?
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Da, doar că:
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  10. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nu exista posibilitatea de a parcurge pasii astfel incat sa atingem ambele "?" ??
    Ar fi prea frumos, nu?! Am luat 6 puncte trivia pe o plansa… sau segment, sau cum se numeste..
     
    rux2002, bmw123bmw, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  11. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Exista o plansa cu 2 jocuri trivia, problema este ca jocul mi-a dat o configuratie de carti care nu mi-a permis sa le joc pe amandoua, chiar daca am iesit din joc, resetat calculatorul, odata intrat pe acel personaj, mi-a dat in continuare aceeasi configuratie de carti. :cry::cry::cry:
     
    ani.vajai, paulici_01, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  12. Nick2511

    Nick2511 Novice forum

    Unde putem vedea codul aniversar. eu nu am nici un e-mail de mult timp nu am mai primit informari si is activate news.
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dacă-s activate newsletter-ele, nu înseamnă că nu pot fi blocate din mail, manual sau automat, astfel încât ajung în Spam sau nu mai ajung deloc. Dacă nu a venit mailul deja, înseamnă că probabil contul de mail a intrat în lista neagră.
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  14. Nick2511

    Nick2511 Novice forum

    De ce sa intre in lista neagra? nu prea am folosit forumul sa scriu mesaje si nu ma pricep. Multumesc
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Orice mail de tip newsletter de la BP conține și un link de dezabonare:
    upload_2020-1-23_21-15-39.png
    De asemenea, ca orice mail automat, poate fi considerat Spam de clientul de mail, caz în care sistemul de mailuri BP primește o alertă.
    În ambele cazuri contul de mail este introdus în lista ”neagră” de adrese către care nu sunt trimise mailuri automate.
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  16. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Nici eu nu am primit mail-ul de incepere a eventului azi, desi sunt abonata de foarte multi ani si de obicei il primeam, lainceputul fiecarui event. M-am dezabonat si reabonat din nou mai inainte... inutil!

    P.S. Am cautat si-n spamuri! :oops:
     
    bmw123bmw, pinok86, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  17. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Eu am primit mailul si am activat si bonusul. Multumesc FARMERAMA si La multi ani! Am reusit pana acum 10 pachete de carti. Sper sa iau cat mai multe.
     
    pinok86, paulici_01, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  18. Nick2511

    Nick2511 Novice forum

    Am inteles. Doar ca eu nu am dat niciodata dezabonare intentionat. nu e problema....jucam mai departe !!!
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nici nu cred ca vom primi o configuratie de carti astfel incat sa putem face pasii astfel incat sa beneficiem de ambele jocuri trivia.
    Cred ca trebuie doar sa ne hotaram daca sa jucam pe traseul de sus sau de jos, in functie de ce premii vrem, asa activam o singura intrebare, astfel luam doar 3 puncte trivia per plansa.. :cry:

    PS: cred ca ar fi fost mult mai dragut daca am fi primit toate premiile peste care trece pionul, dar noi primim doar premiul pe care se opreste pionul. Momentan nu am votat, dar tind spre un vot negativ, din pacate..
     
    Modificat ultima dată: 23 Ian 2020
    bmw123bmw, paulici_01, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  20. hipocrate

    hipocrate Începător forum

    1.Am pierdut la intrebarea ,,Cand a fost introdusa in joc insula Baharama "" Bafta !
    2.Unde pot fi amplasati cameleonii ?
     
    donnadmn, paulici_01, mara62 și alți 10 apreciază asta.