Feedback Belșug aniversar!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 22 Ian 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 29 Ian 2020.
  1. Îmi place

    57,2%
  2. Mi-e indiferent

    1,9%
  3. Nu-mi place

    40,9%
  1. mitu55

    mitu55 Novice forum

    cei care s au grabit si au dat vot negativ ar trebui sa si puna cenusa in cap, eventul este demn de aniversare iar premiile multumitoare/ FELICITARI BP
     
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eu ce sa mai zic? Adun constiincioasa linia de vrej si 5 itemi, ca sa descopar ca de fapt n-am luat decat 4 si-o dublura... xD Nu-i bai, timp e destul... doar sa nu repet greseala... :p
     
  3. cm33

    cm33 Novice forum

    Buna,
    Va rog, poate ma ajuta cineva.
    Am ajuns la harta lui Ingrid, am parcurs primul segment, si la al doilea segment am parcurs si traseul de sus si cel de jos. Tind sa iau cele doua adaposturi misterioase Zentangle si nu reusesc. Am vazut ca este pe traseul din mijloc, dar cum se face? Pentru ca la mine Ingrid merge ori pe sus, ori pe jos... pe mijloc nu vrea.:) Mentionez ca am reluat inca o data procedura, am inceput cu primul segment in speranta ca se razgandeste si la al doilea segment merge si pe traseul din mijloc... Si sincer nu as vrea sa-mi irosesc pachetele de carti.
    Multumesc anticipat,
    Seara buna!
     
    davidsiirina08, doro090767, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Drumul se bifurca dupa campul 5 al traseului de jos. Daca ai trecut de acel punct nu mai poti accesa traseul din mijloc.
    Foloseste-te de:

     
    -katnik-, donnadmn, -jenitrandafir- și alți 11 apreciază asta.
  5. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Luat vrej si itemuri si adapost insecta cu guler si biom insecta bat,ca astea ma interesau deocamdata,mai vedem
     
    -katnik-, donnadmn, davidsiirina08 și alți 10 apreciază asta.
  6. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Buna dimineata ! Am luat linia de vrej si itemii . Hip hip ura ! Acum am nevoie de puncte trivia .:)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Ian 2020
    -katnik-, donnadmn, davidsiirina08 și alți 10 apreciază asta.
  7. DW..

    DW.. Scriitor activ

    Eu nu imi pun cenusa in cap si daca as putea sa votez de doua ori as face la fel!
     
    -katnik-, donnadmn, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  8. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Eu tot nu am inteles cum se schimba hartile , de unde ?? Nu am reusit :(( , inca mai e un pic din joc si poate ii mai explica cineva asa babeste sa pot trece si eu si celelalte harti , tot la hartile lui Conu Vasile sunt .
     
    paulici_01, -katnik-, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  9. amy46

    amy46 Comandant forum

    Dai clik pe fiecare personaj din cei 5 si asa reusesti sa faci hartile la fiecare in parte...spor
     
    paulici_01, -katnik-, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  10. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Multumesc ! peste 2 ore voi incerca !
     
    paulici_01, -katnik-, davidsiirina08 și alți 7 apreciază asta.
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ti-a raspuns Amy 46, dar imi permit sa completez. Dupa ce dai click pe un personaj, dai click pe harta 1, te uiti pe ea, dai din sageata din dreapta jos continua pentru harta 2, te uiti si pe aceea, daca iti convine platesti si activezi pachetul de carti si joci. Daca nu-ti convine, poti inchide personajul din X si o iei de la capat cu selectia. Daca ai activat pachetul de carti la oricare personaj, trebuie sa-l joci. Poti inchide personajul doar daca nu ai platit sa rastorni pachetul de carti. Sper ca acum reusesti.
    P.S.: Si eu am vrejul complet inca de ieri (dar inca nu am consumat recoltarile la itemi) asa ca nu-l activez acum. Sunt in campanie pentru puncte trivia, incercand sa mai adun ceva resurse de pe drum, dar n-a ramas mare lucru, mai mult puncte. Am votat pozitiv cand m-am convins ca nu se reseteaza premiile 'necalcate', ar fi fost prea crud sa trebuiasca sa alegi intre ele. Asa ca am adunat toti puietii, ad-urile minune (chiar daca n-a iesit cine stie ce), toate punctele de sezon, tokenul, si bineinteles punctele trivia.
     
  12. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    MULTUMESC !Am reusit !Sunt la a-4 harta , daca ies din joc , pt ca nu mai am carti de joc , cand voi avea carti si vreau sa le joc ma da iar de la harta Conu Vasile ?
     
    paulici_01, -katnik-, amy46 și alți 5 apreciază asta.
  13. tchupy

    tchupy Analist forum

    Cand reintri ramane selectat ultimul personaj jucat. Poti selecta ce personaj vrei sa joci. Adica ultimul ramas nejucat.
     
  14. mcc70

    mcc70 Novice forum

    Buna ziua. Ma ajuta si pe mine cineva , am luat vrejul si si toate recompensele pricipale si nu pot sa pun pe el
     
    paulici_01, -katnik-, davidsiirina08 și alți 6 apreciază asta.
  15. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Recompensele trebuie puse pe teren si recoltate de 15 ori inainte de a fi puse pe vrej. Daca le stergi pe teren inainte de cele 15 recoltari, le poti pune pe vrej dar pierzi recompensele suplimentare.
     
    paulici_01, -katnik-, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  16. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Multumesc tuturor pt. ajutor , o seara faina va doresc si spor la farmerit !

    Am irosit cateva pachete de carti pana cand jucatorii cu suflet bun m-au luminat, (MicuNicu multe multumiri ),acum pot vota cu,, Imi place,,!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Ian 2020
    paulici_01, -katnik-, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  17. Claudia

    Claudia Duce forum

    Cadourile aniversare nu se opresc nici azi :). Am primit si eu de la un vecin strain si amabil un cod bonus pe care nu l-am vazut mentionat pe forum, dar functioneaza ca si codul bonus BadBots de zilele trecute, cu acelasi rezultat : happybday20
     
    paulici_01, -katnik-, donnadmn și alți 19 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    E un event destul de bogat in premii (deja nu mai am ce lua, caut doar punctele trivia), usor, relaxant, cu o mecanica noua, atractiva. Faptul ca se cultiva planta de event pe un singur teren pentru mine reprezinta un avantaj, pe celelalte doua imi pot lasa pomii, adaposturile, atelierele si mai pot cultiva si cate ceva pentru misiuni. La ce mi-ar fi folosit sa "demolez" trei terenuri daca planta de event are rata mica la drop? Si... repet, oricum am luat toate premiile de pe planse, la ce ar fi folosit mai multe plante?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Ian 2020
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eu nu am vazut inca (si joc de 2 ani!) event mai generos in premii. Dupa ce am completat vrejul, mi-au ramas stelute pentru 4 itemi datatori de 30 sh fiecare, si o alta dublura, n-are importanta care.
    Trebuie sa muncesti putin pentru recompense sa te poti bucura de ele.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Ian 2020
  20. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]

    am adunat pana acum 12 itemi dans aniversar...