Biberi energici - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 8 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ziua ! Eu cred ca nu se mai doneaza la misiunea globala din doua motive : 1. pt ca jucatorii nu mai au resurse, au fost epuizate pe parcursul eventului si 2. pt ca a fost anuntata o misiune permanenta la care se vor dona tot biberi si este evident ca fiecare doreste sa faca si aceasta misiune. O zi buna !
     
    naivreasastii, bucky și lucapadu1 apreciază asta.
  2. steelboy22

    steelboy22 Junior Expert

    mda....cam putzin ati donat
    eu am deja 5 mil donati din septel si sincer...bara aia de nivel nu creste delok
    puneti shi voi ceva
    e in puterea noastra a tuturor
    faca contributia fiecaruia nu vom lua mare lucru
    succes la donat
    eu cred ca ma opresc
     
  3. fermi*

    fermi* Scriitor în devenire

    eu as dona dar cand vad preturile prefer sa vand :))
     
  4. H3ra

    H3ra De-al casei

    din 1200 biberi ,atat mi-am oprit pentru misiunea de la coperativa,restul am donat la event,nu am vandut nici un biber...as spune mai multe...dar ma abtin http://i.imgur.com/m71EJDV.png
     
  5. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Buna ziua!
    Ni s-a dat un target tuturor si aici intervine simtul comunitatii. Cred ca este mai greu pentru jucatorii de nivel 73-85, dar "saracia" nu ar trebui sa fie pe primul loc in ce priveste neimplicarea in aceasta comunitate care a primit ceva de rezolvat si de obtinut pana la urma. Haideti sa donam 1-2-5-10 biberi, fiecare cat putem, nimic nu este prea putin. Spor la joc!
     
  6. stef050000

    stef050000 Novice forum

    buna eu am intrat pe forumul italian si acolo toti erau contrari donarii spuneau ca farmeram e un joc solitar asa ca nu cred ca se va face toate sarcinile parerea mea sa aveti aveti o zi buna si spor la joc
     
    roliana57, -ciocollate- și donnadmn apreciază asta.
  7. RobbyVanDamme

    RobbyVanDamme Novice forum

    Din cate se pare,itemele se vor lua,maine la pranz se termina sigur si partea a 3-a,ramane de vazut daca se va realiza si misiunea nr 4,insa eu personal sunt multumit de iteme :)
     
    donnadmn și lucapadu1 apreciază asta.
  8. fermi*

    fermi* Scriitor în devenire

    la fel este si pe forumul spaniol
     
    roliana57 și donnadmn apreciază asta.
  9. dropiamare

    dropiamare Novice forum

    eu am donat in jur de 900 000 si voi dona biberi pana la sfarsit.nu mai am superhrana.
     
    steelboy22, donnadmn, angelica.d și alți 3 apreciază asta.
  10. bucky

    bucky Începător forum

    rusii au donat milioane, aproape fiecare de pe forumul rusesc a donat cite 1-7 milioane si deja nu mai au resurse, au jucat pina la urma
     
    misu_mama apreciază asta.
  11. steelboy22

    steelboy22 Junior Expert

    sincer...eu am donat de 5.000.000 shi sant cam gata cu biberii
    succes la cei care mai doneaza
    poate luam macar ultimul item
     
    bucky apreciază asta.
  12. mAriA231150

    mAriA231150 Începător forum

    eu nu am primit primul IT- artistul mingii-, am terminat jocul si am si donat ......
     
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    biber.png
     
    -ciocollate- și donnadmn apreciază asta.
  14. mAriA231150

    mAriA231150 Începător forum

    multumesc mult si scuze....
     
  15. rayssalady

    rayssalady Scriitor activ

    Buna ziua si multumesc pentru raspuns! Eu credeam ca acolo se vede progresul meu. E clar ca majoritatea jucatorilor nu doneaza. Cred ca am donat inutil atatia biberi. Asta e! Doresc o zi minunata tuturor ferimierilor!
     
    SkumpikaNina apreciază asta.
  16. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    of of mai sunt 27h si linia de la global aproape ca nu mai misca ... ce facem oare? facem ca in proverbul romanesc: "ne impiedicam ca **** la mal"? s-au donat biberi de ~20 miliarde GG si nu mai sunt de 1 miliard GG... :cry:

    ufff. din milioanele de conturi existente pe farmerama nu sunt 91850 jucatori care sa aibe level peste 73? eu o sa mai apuc sa donez doar biberi de ~50000 GG si voi spera pana in ultima clipa ca se vor mobiliza pt acest ultim efort toti jucatorii farmerama care mai pot participa.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 14 Sep 2015
    misu_mama, Georgel72, inanina și alți 2 apreciază asta.
  17. branzica80

    branzica80 Avansat

    eu sunt sigur ca eforturile noastre nu vor ramane nerasplatite si ca vom accesa si linia de vrej ;)
     
    misu_mama, inanina, -ciocollate- și alți 3 apreciază asta.
  18. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Buna dimineata fermieri !!Sa nu uitati niciodata ca speranta moare ultima ...sunt destule ore pana la terminarea eventului şi suntem ın linia vrejului....Noi sa mai contribuim cu ce avem,mult sau putin,nu conteaza .
    [​IMG]
     
    SkumpikaNina, misu_mama, Georgel72 și alți 6 apreciază asta.
  19. RobbyVanDamme

    RobbyVanDamme Novice forum

    Cei care nu ati donat deloc,va e asa greu sa dati macar 20 de biberi acolo?vindeti restul! Eu am donat de 300.000 de gg pana acum,nu mai am SH deloc..am si pus la vanzare biberi,dar la pret sub 3000,ca sa fac un bine celorlalti,pana la urma..vorba aia cu capra si varza..
     
  20. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Desi am fost plecata o saptamana...si nu am mai beneficiat decat de 2 ore de baby boom...am donat pana acum biberi in valoare de cca 80000 gologani....si voi dona pana la sfarsit tot ceea ce obtin din adaposturi. Consider ca multi dintre noi iubim acest joc..si nu ne gandim neaparat la acei gologani virtuali obtinuti din vanzarea pe piata. Si daca este asa...fiecare ar trebui sa doneze atat cat poate....pentru ca asta este adevaratul farmec al jocului si al surprizelor lui, de care putem beneficia cu totii.
    Cred ca acest event poate fi considerat un test al solidaritatii!
     
    Modificat ultima dată: 14 Sep 2015
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.