Feedback Brutăria iubirii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 7 Feb 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 14 Feb 2024.
  1. Îmi place

    38,1%
  2. Mi-e indiferent

    1,5%
  3. Nu-mi place

    60,3%
  1. lentzica_blue

    lentzica_blue Pretendent

    Buna fermierilor! Multa lume dezamagita pe aici! Haideti ca nu este chiar asa rau! Eu am reusit cu poza pe telefon si niste repere,de exemplu:prima glazura,albastru a 2 a bej,a3 a roz si ultima trandafir!! Zi cu spor ,tuturor!
     
  2. viorelvio1965

    viorelvio1965 Începător forum

    dezamagire totala acest event
     
  3. cm33

    cm33 Novice forum

    Buna,

    Va rog sa imi spuneti Reteta Cea mai roza placinta de la ce nivel se poate produce.

    Multumesc,
    Spor!
     
  4. rizufermier

    rizufermier Începător forum

    Buna ziua si eu sunt f dezamagita de acest event mai bine faceau cu torturi culorile erau mult mai bine definite aici sunt de neinteles ce au gandit cei care le-au facut
     
    crinul_alb, Marian_Spataru, amg00 și alți 17 apreciază asta.
  5. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Brutarie, nivelul 5.
     
  6. luciabara

    luciabara Profesionist forum

    Imi spuneti din ce va iese drop bun, ca la mine din plante abia cate 20-25 de drop pe tura de cules??
     
    ani.vajai, victorashi, in.the.rain și alți 11 apreciază asta.
  7. cp58

    cp58 Ambasador forum

  8. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Event finalizat.Vot pozitiv pentru retete si linia de vrej.
     
    ani.vajai, Daciana_36, victorashi și alți 18 apreciază asta.
  9. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Vot pozitiv pt ca m-a tinut foarte activ acest joculet. Mi s-a parut foarte fain si diferit.

    [​IMG]
     
    Daciana_36, victorashi, in.the.rain și alți 18 apreciază asta.
  10. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Am terminat.
    Eventul a fost dragut, joculetul la fel. Mi-a placut. Felicitari tuturor!
    [​IMG]
     
    Daciana_36, victorashi, in.the.rain și alți 17 apreciază asta.
  11. dexter_bv

    dexter_bv Scriitor activ

    Merge cu snipping tool , eu din 20 de runde am gresit 4 pana mi-am dat seama cum sa ornez briosele, am 795 puncte, mai avem timp, cu calm se rezolva
     
    ani.vajai, Daciana_36, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.
  12. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    drop cam mult
     
    ani.vajai, MicuNicu, victorashi și alți 10 apreciază asta.
  13. PauL_MC

    PauL_MC Scriitor activ

    Toți avem evenimente ușoare sau grele. Pentru mine evenimentul cu încercuitul la tot mini jocul pentru a înmulți piesele din ele a fost cel mai greu și acolo erau recompensele cele m-ai bune și anume arbori Jumbo. Nu am putut să fac și nici nu o să pot vreodată.

    Acest eveniment nu pare greu, ci reperele pe care le iau unii sunt greșite. Cred că pentru mulți constituie o problemă faptul că Ornamentul este grafic parte din glazura.

    Așa cum s-a m-ai menționat. O să explic cum am făcut eu :
    - Blatul - Contează doar culoare hârtiei. Nu ai cum să greșești.
    - Glazura - Prima este albastră, a doua este albă, a 3a este mov, a patra are cepe deci nu e albă, a 4-a este un trandafir roz.
    - Ornamentele - Nu sunt dificile odată ce înțelegi că primul este albastru. Al 2lea are litera L, Linda pe el. al 3lea are 3 inimioare. al4lea are o inimă de ciocolată și al 5lea este roșu.
     
  14. popik70

    popik70 General forum

    Eu pun amarant pt drop cu 22 howie. Daca nu ai ajuns la amarant, planteaza planta cu timpul cel mai mare de coacere.
     
  15. elenalili

    elenalili Începător forum

    Drop foarte slab.Nu este posibil ca la o recoltare sa nu ai drop nici macar pt un sirop de cacao.
    Poate dezvoltatorul devine generos pe ultima suta de metrii,cum a facut-o si alta data.
     
  16. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu! Tot cu snipping ! Am luat si toate rcompensele!
     
    ani.vajai, dexter_bv, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  17. Avem imbunatatiri anuntate in legatura cu dropul, se va putea obtine si din pasunea salbatica, e o veste buna, multumim!
     
    ani.vajai, victorashi, dexter_bv și alți 9 apreciază asta.
  18. -monav-

    -monav- Novice forum

    Drop ff slab ...nici macar ptr 1 sirop la 4 ore ...grafica dezastru...joc din prima ora si n-am ajuns nici la jumate ...clar am dat vot negativ....
     
    ani.vajai, in.the.rain, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  19. Nick2511

    Nick2511 Novice forum

    Imi spui te rog cand a fost event cu arbori Jumbo ca eu nu am prins niciodata event cu arbori speciali si imi doresc arbori Suzi,jumbo chiar si daca ii cumpar. Poate dezvoltatorul ne aude si mai introduce din cand in cand la shop si arbori speciali (jumbo,suzi,mamudele) cum cateodata gasim la shop si Howie.

    Legat de acest event cred ca nu am mai prins altul cu asa drop slab....poate ne revenim pe ultima suta de metri.
     
    ani.vajai, in.the.rain, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  20. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    Multumim pentru al 2-lea teren cu drop.
     
    ani.vajai, in.the.rain, victorashi și alți 9 apreciază asta.