Feedback Cărțile Orlei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 23 Mai 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 30 Mai 2023.
  1. Îmi place

    30,5%
  2. Mi-e indiferent

    9,7%
  3. Nu-mi place

    59,7%
  1. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Am ajuns in punctul in care pot alege daca sa fac un eveniment sau nu, fara sa mai am nevoie de acele premii. Devin batrana si zgarcita, nu vreau sa mai investesc resurse in evenimente. Acum un an nu intelegeam persoanele care faceau asta, acum am devenit ca ele. :D O sa incerc sa iau cat pot, culeg o data pe zi si vedem unde ajung.
     
    adriane45, tcmxxl1975, paulici_01 și alți 15 apreciază asta.
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pai, cu experienta si mintea de acum, daca vrei sa ai parte de adrenalina.... faci un cont nou. !!!. Sa vezi ce interesant este sa treci acuma nivelurile de inceput. Asa am procedat si eu acum catava vreme dar pentru a avea prieteni care sa-mi de-a drop. Acum nu mai am nevoie de acele conturi, din piccolo au iesit pomi fermecati, experienta si nivelul imi dau suficient drop. Si ca sa nu fiu de tot off-topic, clar ca nu imi place acest tip de event, asa ca am facut cateva jocuri si voi mai face pana ma voi enerva suficient. Mecanica acestuia, ca si la marea urmarire si inca cateva, depasesc puterea de concentrare, rapiditatea mainii sau a mintii si a ochiului. SPOR

    Edit: alexutza14, bine ai venit in clubul celor cu "experienta" :))))
     
  3. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Inspirațională,ca de obicei !:inlove:Ce să fac,am încercat,și nu e rău .S-au petrecut niște schimbări la minijoc,ochii îmi sunt la locul lor,e binișor...:pSchimb și votul în pozitiv !
     
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Stai sa ajungi la 11... m-am încurcat de 2 ori deja! E adevărat ca pâna acolo am mers fluierând!
     
  5. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    :D:D:DLa 11 am bajbait cam mult,dar la 12,13 au mers struna !Ce-o fi,o fi.....daca tot m-am apucat.... PS.-.-8):oops::cry:Cand te blochezi,aia e!Sa ma tarasc cu cate 5 monede,......la22 m-a zapacit complet.....
     
    Modificat ultima dată: 25 Mai 2023
  6. geta57

    geta57 Rutinat

    Cum s-a numit eventul asemănător de anul trecut? Știu că spre final cineva a postat niște scheme de rezolvare. Tare bine ne-ar prinde să le studiem un pic.
     
    paulici_01, -elenaion49-, ani.vajai și alți 9 apreciază asta.
  7. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    La multi ani, Farmerama
     
    paulici_01, bumbaca, -elenaion49- și alți 12 apreciază asta.
  8. geta57

    geta57 Rutinat

    paulici_01, -elenaion49-, ani.vajai și alți 11 apreciază asta.
  9. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Activat pana in prezent randul de vrej magic -Cartile Orlei !
    In functie de drop mai deparete premiile diverse,
    Spor tuturor fermierilor !
     
    dexter_bv, paulici_01, -elenaion49- și alți 14 apreciază asta.
  10. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Cine m-o fi pus sa ma apuc de event? Am zis ca nu-l fac dar azi dimineata m-am apucat de el. Nu l-am facut nici data trecuta si nu stiam cum se joaca dar imi promit ca alta data tipul asta de event nu-l mai fac. Eu am crezut ca joci un minijoc iei 5 sau 20 monede + cealalta recompensa si treci mai departe...Am iesit din joc de multe ori, nu mai ma interesau nici monede cite iau. Am luat linia de vrej, am luat usor cutia Picollo si am jucat peste 10 minijocuri numai pt. lazile de bonus si nu am reusit sa le iau. Incredibil! Am consumat o gramada de resurse si nu pot lua niste premii, majoritatea nesemnificative. Mai am 8 lampi pt. 4 minijocuri, le joc miine tot pt. cele 2 lazi de bonus desi stiu ca nu le voi lua, iar pe urma ma opresc, nu are rost sa continui. M-a albit si m-a imbatrinit cu 5 ani eventul asta. Numai relaxare n-a fost asta.
     
    luciana1949, ca_zaza, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  11. mitzipitzi

    mitzipitzi De-al casei

    buna ziua fermieri.am ajuns la jocul 22 si nu reusesc sa l fac.poate are cineva o idee .
     
  12. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Am finalizat un nivel, dar nu în timpul alocat, repetandu-l, pot primi 20 de monede stea sau numai recompensa secundară si raman doar cu cele 5 monede primite la minijocul anterior?
     
  13. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Si eu am incercat de 6 ori si nu reusesc sa il trec.
     
    zoltiba, paulici_01, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    E greu de explicat!
    Ce am retinut eu e ca dupa ce scapi de albastre, trebuie sa faci in asa fel incat sa aduci verzile in spatiul liber, altfel nu merge!
     
    dexter_bv, paulici_01, ani.vajai și alți 7 apreciază asta.
  15. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Nivelul 22:
    4-5
    1-4
    1-5 x2
    2-1
    3-1
    3-5
    4-3 x2
    4-5
    4-2
    4-1
    3-4 x3
    2-3 2x
    2-4
    2-3
    1 -2 x4
    3-1 x4
    3-4

    Am gasit asta pe forumul englezesc si pe cel unguresc. Tot acolo gasiti si alte rezolvari.
     
    stiucarul, haptalap, adriane45 și alți 16 apreciază asta.
  16. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Multumesc frumos ,am reusit .
     
    stiucarul, dexter_bv, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  17. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Cum pot reseta mini jocul fara a pierde cele 20 monede adica sa il fac de la inceput/ Multumesc mult
     
    stiucarul, paulici_01, clauliviu și alți 5 apreciază asta.
  18. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu! Mi-au ramas 5 monede!
     
    stiucarul, x3qthr, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  19. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Salut...cum ati reusit sa treceti de nivelul 32?
     
    stiucarul, in.the.rain, ani.vajai și alți 4 apreciază asta.
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    32
    1-8, 2-8, 3-8, 3-9, 3-9, 3-9, 1-3, 6-1, 6-9, 6-9 , 2 -6, 1-2, 1-2, 1-8, 4-1, 4-6, 4-3, 4-1, 4-8, 2-4, 2-4, 2-4, 2 -3 , 5-2, 5-2, 7-2, 5-6, 5-4, 7-4, 5-2,
    6-5, 6-5, 6-5, 6-5, 6-1, 7 -5, 7-3, 7-1
     
    stiucarul, in.the.rain, dexter_bv și alți 9 apreciază asta.