Cadouri neconditionate!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de -crokyyy1234-, 24 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    ,,Cadouri
    neconditionate''


    Ziua buna,dragi fermieri !



    De-a lungul timpului,
    am remarcat faptul,ca printre noi,jucatorii romani,exista o multime de persoane cu suflet mare,care au dat dovada de o generozitate,cum rar mai gasesti.
    Asa,ca m-am gandit,sa creez acest topic pt. a va da voua,doritorilor,posibilitatea de a va oferi surplusul de cadouri,celor care au intr-adevar nevoie de ele !
    Astfel,de la oferirea unui simplu cadou zilnic...
    o cutie cu scule sau chiar un produs mestesugaresc,ce nu va mai e de folos,ajungand mai apoi in cadrului indragitului event D&C,unde puteti oferi aproape orice pom/adapost/item inutil voua,dar de mare trebuinta altora...puteti readuce dragul si atasarea fata de joc,multor persoane !


    Bineinteles,va prezint si cateva reguli,ce trebuiesc respectate :


    • In topic,vor posta doar cei care ofera "cadoul" ;
    • In postare trebuie precizat si user-ul din joc ;
    • Doritorii sunt rugati,sa le trimita mesaj jucatorilor in privat ;
    • Fara spam,off-topic,cuvinte neadectave ;
    • Fara double-post.
    Luandu-le in considerare pe acestea,puteti oferi linistiti "bucurie" altora ! :)

    Mentionez,orice cadou conteaza !


    Pentru inceput,ofer eu : O tarta pinkie pie !
    User -crokyyy1234-




    Va astept ! :)



     
    Modificat ultima dată: 24 Aug 2015
    Claudia apreciază asta.
  2. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Salut! Din cate stiu eu este deja deschis un topic asemanator care se numeste Cereri si oferte de produse mestesugaresti.
     
    Sirena11, roliana57 și ardentlove apreciază asta.
  3. ardentlove

    ardentlove Talent de excepţie

    Buna,
    Chiar nu vad sensul si acestui Topic, din pacate, si nu prea ai fost inspirat cu el. Asa cum a spus si Margo15, exista deja unul unde se cer si se ofera neconditionat cadouri.

    Ciao
     
    Sirena11, Margo15 și roliana57 apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Dupa cum s-a spus deja si dupa cum ti-am recomandat (sa creezi ceva original), deja avem un topic asemanator. Nu suntem nici la Daruieste si comercializeaza iar ceea ce propui tu, seamana putin cu viata reala, in sensul ca este ca si cum m-ai incuraja sa dau "cadou" mainilor intinse de la metrou sau in alte locatii. Surplusul de ceva, fie el din joc sau din viata reala, il daruiesti tu cui consideri, nu in urma unui topic unde incurajezi fermieri sa "vina si sa ceara". In ferma se mai si munceste:D.
    Spui ca este un cadou neconditionat, eu zic ca este totusi conditionat: prima conditie si probabil singura, este, sa il ceri.

    Ne pare rau, dar nu putem incuraja astfel de topicuri. Pe durata minievenimentului Daruieste si comercializeaza, iti poti pune in aplicare bunele intentii. Acum, daca ai de daruit ceva produse, postezi in ACEST topic intentia de darui, iar jucatorii care vor sa primeasca sa iti scrie in joc si stabiliti acolo ce si cum.

    Asa cum era de asteptat,

    Inchidem!

    O dupa amiaza placuta!
     
    Sirena11, Margo15 și donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.