Feedback Calendar de vară

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 29 Iun 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest calendar?

Sondaj închis pe 31 Iul 2023.
  1. Îmi place

    95,5%
  2. Mi-e indiferent

    1,5%
  3. Nu-mi place

    3,0%
  1. andreea26042002

    andreea26042002 Începător forum

    Buna ziua
    Ieri nu a mers jocul si nu am reusit sa deschid cadoul . Cum trebuie procedat ? Bineinteles fara mamudele ...
     
    Adynicolae, paulici_01, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Așteptăm să se stabilizeze serverele de joc și să se decidă cum/când se aplică necesarele compensații.
     
    Adynicolae, paulici_01, MicuNicu și alți 7 apreciază asta.
  3. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Ar fi super ca pachetul compensatoriu anuntat sa contina si MM necesare deschiderii cadourilor din calendar pentru perioada in care nu s-a putut accesa jocul... Sau sa nu fim conditionati la final de deschiderea tuturor cadourilor pentru a deschide cadourile care au lacat. Mie mi-a ramas nedeschis un cadou care da PE... Nu vreau sa dau 12 MM pentru 139.200 PE...

    O alta varianta ar fi ca in momentul deschiderii cadourilor cu lacat, sa se crediteze automat si premiile care nu s-au putut lua in perioada in care nu a functionat jocul...
     
    derby54, paulici_01, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Parcă s-a mai anunțat ceva...
     
    paulici_01, -katnik-, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  5. GIMILICA3

    GIMILICA3 Începător forum

    Buna seara .Cadoul cu +1 timp de 8 h ,pot sa-l deschid maine?Multumesc frumos ptr raspuns.
     
    paulici_01, MicuNicu, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Da!
     
    z.zoita, paulici_01, MicuNicu și alți 7 apreciază asta.
  7. reni247

    reni247 Începător forum

    Buna ziua. Azi 31 iulie nu avem cadou?
     
    in.the.rain, z.zoita, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  8. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna ziua!
    "Calendarul de vară va fi disponibil începând cu data de 01 iulie 2023, ora României 01:01 și se va încheia în data de 31 iulie 02 august 2023, ora serverului 23:59, cu ultimul cadou oferit în data de 30 iulie 2023."
     
    Modificat ultima dată: 31 Iul 2023
    in.the.rain, z.zoita, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  9. gaboneza61

    gaboneza61 Scriitor activ

    Buna ziua, Am toate cadourile deschise si totusi Pelicanul de pe plaja si Crocodilul cu ochelari :( au ramas cu lacatul pe ele, degeaba incerc sa le deschit.
     
    Modificat ultima dată: 31 Iul 2023
    in.the.rain, z.zoita, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  10. matusam

    matusam Legendă vie

    Ai un cadou nedeschis pana la crocodil. Vezi ca trebuie sa apara cu un plus intr-o bulina albastra. Vei fi nevoita sa o deschizi cu mamudele si vor sari cele 2 lacatele de pe crocodil si pelican.
     
    in.the.rain, z.zoita, dydyana97 și alți 7 apreciază asta.
  11. gaboneza61

    gaboneza61 Scriitor activ

    Multumesc mult pt. raspuns. Intradevar, am unul nedeschis (inainte de a intreba nu era cu bulina albastra, ca le-am puricat inainte de a scrie), dar nu mai conteazatot nu am 10 MM sa pot de plati. ;):D
     
    matusam, MicuNicu, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ;)
     
    MicuNicu, in.the.rain, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.