Feedback Capra din grădină

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 6 Apr 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Apr 2021.
  1. Îmi place

    45,5%
  2. Îmi este indiferent

    9,0%
  3. Nu-mi place

    45,5%
  1. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Eu nu am decat un Howie, si ala pus la arbore.. Sunt unele eventuri in care mi-a fost mai greu sa fac dropul (acolo a trebuit sa folosesc SC si Suzie), dar eventul asta a fost cat se poate de lejer. In primul rand, mi-am pregatit terenul de cu seara, la eventul asta am pus maceasa si iuta (parca), apoi la 3 dupa ce culegeam puneam o tura de trandafiri, iar pentru dimineata plantam ceapa. Ce mai fac eu (nu stiu sigur cat influenteaza sau nu) dar imi activez cat mai multe bonusuri de PE.
    Din umila mea experienta, atunci cand nu stiu ce sa pun pentru drop, ma bazez pe ceapa si trandafiri (m-au ajutat mereu).

    ps. Pentru trandafiri ca sa mai scazi din timp, poti folosi Sursa de viata + faci la sera altoire de plante care-ti poate oferi bonusuri (gasesti AICI mai multe detalii).
     
    MicuNicu, Criselt, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  2. helenan12

    helenan12 Pretendent

    Event finalizat! Vot pozitiv!:D
     
  3. -Abramburica-

    -Abramburica- Scriitor activ

    si eu am terminat eventul...multumesc mult la vecini : cadina, Anisoara30, Enehy, dvidvi, melinda19751, bovysek2, si Dienitzuta....m au ajutat ff mult la eventul cu drop...
     
    davidsiirina08, .mpond., Criselt și alți 4 apreciază asta.
  4. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    În sfârșit, event finalizat si la mine.
    Zi frumoasă să aveți!
     
    davidsiirina08, .mpond., Criselt și alți 5 apreciază asta.