Feedback Casă, dulce casă 2018

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Noi 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 29 Noi 2018.
  1. Îmi place

    56,8%
  2. Mi-e indiferent

    10,5%
  3. Nu-mi place

    32,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    De la inceput 50...
     
    goldhe, Eponge, pinok86 și alți 15 apreciază asta.
  2. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    da,da, stiu asta
    ma gandeam doar ce produse sa fi avut, ca tre sa aiba si o valoare mai mare. Nu putea dona, de exemplu, pere...
    ma intrebam si eu, mai mult cu voce tare si tastand :DxD
     
    naivreasastii, goldhe, Eponge și alți 10 apreciază asta.
  3. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Asa, asa! Bravo! :D
     
    goldhe, Eponge, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  4. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    eu nu pot vedea top ul, dar asa trebuia sa facem toti sa ne punem unul cate unul intre ei xDxDxD...( e doar o gluma ...a se trata ca atare ) se presupune peste ideea ce o am pentru la anul...adica...sa stabilim o suma minima, sa incepem sa dam mesaje la cat mai multimermieri indiferent de nationalitate sau sa postam direct in forumuri straine aceasta idee...adica:
    sub stindardul farmerama sa facem o unire cu toti fermierii indiferent de nationalitate, toti cu o suma ...asta ar fi foarte frumos ...daca ar fi intelegere pentru aceasta unire...adica un top dedicat farmeramei ....e doar o idee ce merge imbunatatita...
     
    goldhe, miha_mara, Eponge și alți 10 apreciază asta.
  5. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Carolll72, felicitari ! Din tot sufletul felicitari , tie in primul rand si tuturor celorlalti romani din top.
    Initial nu am intentionat sa particip pentru top 1000, am fost un fermier lenes anul asta, mai ales la piata. Dar am vazut in top steagul nostru, arborat de multi, multi jucatori . Si asa am intrat in priza si eu - nu puteam sa nu ma alatur voua, si sa strig si eu ca sunt mandra ca sunt romanca. Multumesc tuturor !
     
    Agro80, roliana57, -jenitrandafir- și alți 14 apreciază asta.
  6. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    stoiantudorel era conectat pe telefon sigur de a intrat sub alt steag...;););)unii mai avem si munci xDxDxD
    dar roman este si el xDxDxD
    si eu cand intru pe telefon la fel patesc...pt ca nu memoreaza pe Romania mereu...
     
    Agro80, goldhe, miha_mara și alți 10 apreciază asta.
  7. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Asa este! cand intru de pe telefon si mie imi intra in joc in engleza, nu stiu de ce, pt ca eu am dat memorare in romana si prima data cand am salvat parola si user name-ul a fost in romana..
    aia e ... ;)
    Eu il am la vecini si are steagul nostru de cand a inceput event-ul
     
    Agro80, goldhe, miha_mara și alți 13 apreciază asta.
  8. Eponge

    Eponge Rutinat

    Yeeey, yuppy..., vaaai ce ora am avut. Intre 14:00 - 15:00 cred ca am slabit 2 kg stand pe scaun =)))
    Speram sa prind top 3000 fiind prima participare si nestiind inainte de un astfel de top pentru a avea ograda pregatita, insa a fost mult mai bine decat ma asteptam..., locul 1998 :inlove:
    Insa la anul va garantez ca o sa fiu si eu in randul vostru acolo sus.

    P.S.: Felicitari pentru mobilizarea de care ati dat dovada si pentru felul in care ati organizat cel mai lung si frumos sir din top. Este extraordinar ce ati reusit sa faceti!
    Felicitari si celor care au prins un loc in top, indiferent de rangul acestuia!
     
    Agro80, rubarbu, naivreasastii și alți 27 apreciază asta.
  9. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    La mine topul functioneaza.
    Revin cu felicitarile de rigoare pentru vecinii mei, de data aceasta si nominal in ordinea clasamentului:
    - Fabinica;
    - trancesound;
    - oltencuta;
    - AdrianaStoica;
    - marcela;
    - angelica;
    - cypry34;
    - misumama; - sarut mana Doamna!
    - cadina;
    - aniraf.
    Multumesc mult ca sunteti vecinii mei si spor sa aveti in continuare!

    .
     
    Agro80, rubarbu, roliana57 și alți 22 apreciază asta.
  10. AdrianaStoica

    AdrianaStoica Junior Expert

    Sunt mandra sa am asa o vecina sufletista si minunata ca tine! :inlove:
     
    Agro80, rubarbu, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  11. misu_mama

    misu_mama Pretendent

    Te pupa mama!!! :inlove:
    Felicitari tuturor, indiferent de locul pe care au terminat !
     
    Agro80, rubarbu, naivreasastii și alți 19 apreciază asta.
  12. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Felicitari romanilor care au participat la Top 1000, dar si celorlalti curajosi care au participat la celelalte doua topuri !Anul acesta, numarul participantilor romani a fost mult mai mare ,pentru ca au crescut si sansele de a prinde un loc in top ! Vot pozitiv pentru event !
     
    Agro80, rubarbu, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  13. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Felicitari tuturor celor care ati participat la top!
    Felicitari Carolll pentru locul ocupat in top si speram sa te vedem pe locul 1 la anul!
     
    Agro80, rubarbu, naivreasastii și alți 15 apreciază asta.
  14. puiu55

    puiu55 Scriitor în devenire

    Felicitari Carol ! Cum poti strange miliarde intrun an? Ai un secret ! poate fi impartasit catre jucatorii romani? Sunt in top cu sirul de romani de 550000000, dar am ambitii tot mai mari de la an la an1
     
    Agro80, malagambafane, goldhe și alți 10 apreciază asta.
  15. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Si mai echilibrat. Cu 92 mil iei o lada, cu 144 mil iei 2 lazi si cu 389 mil iei 3 lazi. Bataia mare a fost pe 3 lazi, dar nici 2 sau 1 nu-s de lepadat. Donatiile mai mari de 400 si pana la 500 mil au fost "de siguranta" iar peste.... donatii de clasament, nu pentru recompense. Am observat ca in ultimele 3 ore nu a crescut cu mai mult de 10% donarea. Cine a avut de donat a donat pana atunci, in ultimele ore au fost doar sfortari, finisaje la donare. Adevarul este ca nu poti sa incepi sa donezi in ultima ora si sa ajungi in virf, risti o pana de curent, de net si s-au spulberat toate asteptarile de peste an. SPOR
     
    Agro80, rubarbu, roliana57 și alți 15 apreciază asta.
  16. georgeta

    georgeta Scriitor activ

    Felicitari tuturor celor ce au participat fie donand la top, fie pe post de sustinator. Bravo tuturor!
     
    Agro80, rubarbu, naivreasastii și alți 16 apreciază asta.
  17. liviu10liv

    liviu10liv Începător forum

    Unde putem vedea topul la final si sa vedem ce loc am ocupat ?
     
    Agro80, donnadmn, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  18. Jettatura

    Jettatura Maestru forum

    La meniul din stanga, dai un click pe simbolul ceasului !
     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 10 apreciază asta.
  19. sambucus1970

    sambucus1970 Novice forum

    Pentru top 3000 se dau 10 tichete petrecere sau este o eroare de afisaj in lateral la top.
    Multumesc.
     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 9 apreciază asta.
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Da, au fost trecute acum și în textul din tutorial.
     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 11 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.