Feedback Casă, dulce casă 2018

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Noi 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 29 Noi 2018.
  1. Îmi place

    56,8%
  2. Mi-e indiferent

    10,5%
  3. Nu-mi place

    32,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -colonelu-

    -colonelu- Legendă vie

    Felicitari tuturor fermierilor romani pentru efortul depus si pentru locurile ocupate in top! Bafta in continuare!
     
    Agro80, horiaflorin41, miha_mara și alți 21 apreciază asta.
  2. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Felicitari tuturor participantilor la top (fie ca ati ramas in top, fie ca ati terminat sub linie)!

    Imi cer iertare ca stric putin petrecerea, dar gestul raisei2005 mi s-a parut gratuit si lipsit de fairplay. Eu personal, nu vreau sa fiu partasa la acest gest
     
    Agro80, horiaflorin41, rubarbu și alți 25 apreciază asta.
  3. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Felicitari tuturor!

    Cu toate ca nu scap de senzatia ca am facut o afacere destul de proasta participand la un top pentru niste recompense destul de slabe fatza de cat am pierdut.
    Si care se mai lasa si asteptate din cate observ!
     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 13 apreciază asta.
  4. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Cand primim Upgradele pentru Terenul de joacă în castel, pentru jucătorii care s-au calificat în TOP?
    Stiu ca se fac verificarile conturilor si apoi primim premiile.
    Dureaza mult?
    Nu de alta dar sunt nerabdatoare. xD
     
    Agro80, cadina, naivreasastii și alți 13 apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Când vom afla termenul estimat, vom anunța.
     
    Agro80, horiaflorin41, miha_mara și alți 14 apreciază asta.
  6. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Multumim mult k0!
     
    cadina, horiaflorin41, miha_mara și alți 9 apreciază asta.
  7. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Sincere felicitari tuturor fermierilor romani,si vecinei mele Medulinka!
     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 18 apreciază asta.
  8. Asky14

    Asky14 Începător forum

    Buna ziua cine poate spune cand se dau cadourile pt casa dulce casa. Multumesc.
     
    cadina, horiaflorin41, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  9. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

     
    Agro80, cadina, horiaflorin41 și alți 13 apreciază asta.
  10. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Imi place sa privesc topul in totalitate, nefiltrat. Si ma bucur ca ii regasesc foarte usor pe romani, cu tricolorul pe fond galben. Sau aproape galben… sau aproape albastru… nu conteaza, ii remarc imediat. Si la fel ca mine, probabil si jucatorii din alte tari. Nu doar romanii au simtit ca trebuie sa se remarce si ca grup, ca nationalitate. Au incercat si altii, dar le-a reusit mai mult sau mai putin, in mod sigur mai putin decat romanilor. Si asta spune ceva despre romani, despre cei care se simt romani. Cel putin asa vad eu lucrurile. Chiar si astfel de evenimente marunte, neimportante, nereale, nesemnificative – dupa parerea unora, spun multe despre un om. Nu ne cunoastem, dar dupa astfel de lucruri marunte si nesemnificative pe care le facem sau refuzam sa le facem, ajungem sa ne stim. Stim ca pe fermierul X ne putem baza, stim ca fermierul X se va implica atunci cand ii vei cere ajutorul in joc. Astfel de lucruri nesemnificative si nereale imi pot spune multe despre un om pe care nu-l cunosc, dar cu care impart cateva ore de relaxare.
    Toate acestea ma fac sa inteleg ca Farmerama nu este doar un joc, nu este doar “viata virtuala”, este de fapt o parte din viata mea pe care o petrec printre oameni reali, comunicand – mai bine sau mai putin bine, cu ei. Pentru ca in spatele fiecarui nume de forum este un om, nu-i asa?
    Felicitari tricolorilor, felicitari romanilor!
    Felicitari Agro pentru organizare si felicitari celor care au facut eforturi sa “tina strans” gasca grupul de romani! Daca as fi participat, sigur eram printre voi.
    Felicitari sclau8( loc 1000 ), felicitari Eponge( loc 1998 ), felicitari florida1010( loc 2978 )!
    Felicitari cu coronita Carolll72!
    Felicitari tuturor celor care au ramas in topuri!
    Felicitari tuturor participantilor!
     
    irina_love200, pisitani, maximm și alți 63 apreciază asta.
  11. matusam

    matusam Legendă vie

    Felicitari castigatorilor, cinste invinsilor!
     
  12. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    Buna ziua! Mai inainte mi-a aparut un mesaj prin care am fost creditat cu premiile afrerente topului 1001-2000, unde m-am clasat, dar premiile nu se regasesc. M-am relogat, sters cache, cookie etc si nimic. A mai primit cineva din cei clasati in topuri mesajul de creditare si sa nu primeasca premiile?
     
    cadina, -iulia1992-, miha_mara și alți 6 apreciază asta.
  13. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Am primit mesajul cum ca as fi primit 77 mil PE,20 tichete de petrecere si 3 upgrade-uri pentru itemul teren de joaca in castel.Adica recompensa pentru ramanerea in top 1000 la eventul casa,dulce casa.

    Dar nu sunt nicaieri.Nici punctele,nici tichetele si nici upgrade-urile.
     
    miha_mara, amy46, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  14. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Doar mesaj am primit și eu , premiile nu sunt creditate
     
    pinok86, cadina, -iulia1992- și alți 10 apreciază asta.
  15. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    Si la mine aceeasi situatie...:eek:o_O
     
    pinok86, amy46, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  16. cadina

    cadina De-al casei

    Si mie mi-a apărut mesajul dar nu a fost acreditat nimic.
     
    miha_mara, amy46, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  17. trancesound

    trancesound Junior Expert

    Da, si eu am primit mesaj! Premiile nu sunt creditate dar o sa le primim, nu-i problema!
     
    Papy, -katnik-, catapen și alți 10 apreciază asta.
  18. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Cred ca inca se lucreaza la acest lucru.
    Mesajul poate a fost o eroare.
    Posibil inainte de a primi ce ni se cuvine sa apara inainte o informare in acest sens la "Anunturi oficiale".
    Oricum premiul este al nostru, iar pana joi mai este o zi intreaga.
     
    Papy, -ciocollate-, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  19. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Se pare ca toti am primit doar mesajul !Mai asteptam !
    Editare 5.12.2018:Am primit premiul si sunt foarte bucuroasa !Regret ca nu am avut curaj si in anii anteriori !Anul acesta mi-am propus sa fiu in top 3000 si am reusit in top 2000 ,pe locul 1844.As mai fi avut de donat ,dar mi-a fost putin teama sa nu pierd totul fara sa intru in top 3000.Anul viitor ma voi pregati din timp !A fost o experienta extraordinara !
     
    Modificat ultima dată: 5 Dec 2018
    Papy, -ciocollate-, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    În timpul testelor scriptului de creditare, a fost scăpat mesajul informativ din greșeală. Deocamdată nu a fost creditat niciun premiu.
     
    malagambafane, -katnik-, bumbaca și alți 15 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.