Feedback Casă, dulce casă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 14 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare tandemul de eventuri?

Sondaj închis pe 22 Noi 2017.
  1. Îmi place

    66,2%
  2. Îmi este indiferent

    5,5%
  3. Nu-mi place

    28,4%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Hop si eu am reusit!!! Am biletul 927!! Vai de sura mea, nici macar nu mai scirtie, caci nici balamale nu mai am!!!
     
    miha_mara, trancesound, Tigrutza. și alți 20 apreciază asta.
  2. amy46

    amy46 Comandant forum

    Felicitari celor aflati in top...:inlove:
     
    miha_mara, trancesound, Tigrutza. și alți 15 apreciază asta.
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    este undeva afisat topul?
     
    trancesound, amy46, stoiantudorel și alți 6 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    upload_2017-11-24_16-57-13.png
     
    trancesound, amy46, matusam și alți 9 apreciază asta.
  5. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Am aproximat bine valoarea topului 1000. Am zis 350 mil si a fost 367 mil. Cu 10 mil in plus, si 100 de locuri deasupra :). Felicitari tuturor si celor care s-au ales cu potul cel mare si celorlalti pentru curaj. LA MAI MARE !
     
    trancesound, Tigrutza., petra2172 și alți 16 apreciază asta.
  6. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    felicitari tuturor participantilor !!..multumim BP !!!..;)premiile deja au sosit!:D
     
    trancesound, Tigrutza., amy46 și alți 16 apreciază asta.
  7. tweety`

    tweety` Baron forum

    Super! Tocmai mi-a fost creditat contul. A meritat tot stresul si andrenalina. Cu siguranta anul viitor nu ma va gasi nepregatita. Mi-au ajuuns emotiile de acum. Felicitari tuturor!
     
    trancesound, Tigrutza., petra2172 și alți 17 apreciază asta.
  8. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Si eu am primit premiile, multumesc. Felicitari tuturor participantilor la top !
    Mi-ar fi placut sa le pot amplasa pe toate la un loc, asa, ca un fel de cartier :), dar din pacate nu se poate.....
     
    Modificat ultima dată: 24 Noi 2017
    trancesound, Tigrutza., amy46 și alți 18 apreciază asta.
  9. leczeg_laura

    leczeg_laura Mogul forum

    Felicitari tuturor ! :)...eu in fiecare an zic :" anul viitor poate incerc si eu "...dar cu atat raman mereu :D
     
    trancesound, Tigrutza., petra2172 și alți 20 apreciază asta.
  10. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna ziua tuturor.
    Felicitari si din partea mea tuturor participantilor la top.
    Ce pot spune... 2 romani in primii 10, 4 in primii 20, 12 in primii 100 ... peste 60 in top 100.
    Am dovedit ca suntem o comunitate de top in acest joc.
    Ma bucur enorm in special pentru toti vecinii mei care au reusit sa se mentina in top 1000.
    Ma tot uit cu drag la ei , 14 la numar. Toti unul si unul. Felicitari dragilor. :inlove::inlove:
    Pe unul singur l-am scapat de sub supraveghere si-mi vine sa-l mananc cu fulgi cu tot, dar lasa ca la anul avem noi grija de tine.;)
    Si as vrea sa le multumesc pentru sustinerea de la final. Anul acesta participarea mea la top nu a fost una usoara. Nu am fost pregatit si asta m-a costat ceva gg.
    Intradevar vecinuta, asa sura goala nu am avut niciodata.
    Ma uit la fructe si produse si ma amuza cantitatile de 50-100 fructe maxim dintr-un model.
    Nu-mi ramane decat sa va doresc toate cele bune si sa ne auzim cu bine.
    Cu respect ...
     
    miha_mara, trancesound, Tigrutza. și alți 22 apreciază asta.
  11. tweety`

    tweety` Baron forum

    Asa am zis si eu anul acesta, ca nu particip. Si pe ultima suta de metri am zis ori la bal ori la spital. Am riscat, dar a meritat. xD
     
  12. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Mda, m-am ales cu o casuta din paie :D
    Era de asteptat, am donat vreo 71 mil, stiam ca nu sunt pregatita de top 1.000, dar am livrat pt cutiile surpriza :)
    La anu' cine stie?!
    Oricum, felicitari tuturor romanilor, in special celor aflati in top 1.000!!!
     
    Amst3l, malagambafane, miha_mara și alți 22 apreciază asta.
  13. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Felicitari tuturor participantilor! Si...sa incepem sa strangem pentru anul viitor !
    O seara placuta! :D

    [​IMG]
     
  14. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Felicitari si din partea mea tuturor participantilor la Top si in special felicitari celor 15 vecini ai mei aflati in Top ,,contul meu a fost credidat cu cele 3 casute !
     
  15. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pai cei din top 3000 de dupa 2000 au avut castigul cel mai mare de lazi de argint si de aur raportat la donatii. Asa ca topul de anul acesta a fost muuult mai echilibrat. Si asa cum spuneam, studentul care ia 5-ul (felia de paine) este mai bucuros decat cel care ia 8. Si nu faceti promisiuni ca veti fi mai pregatiti. Anul asta au fost multe eventuri care au necesitat resurse de donat si in special fructe, asa ca mai vedem noi cum reusim sa umplem sura, mai ales ca eventurile se tin lant si chiar se suprapun. FELICITARI
     
  16. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Felicitari celor aflati in top!!!!Ma bucur enorm in special pentru vecinele mele! Una ii draga mea sotie si cealalta vecina e ambitioasa care nu s-a lasat nici pe ultima suta de metri sa nu prinda top 1000!
     
    erhea, pinok86, malagambafane și alți 21 apreciază asta.
  17. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    La mai mare si de la mine pentru toti participantii la top. In special pentru romani. din ce in ce mai multi in top. Anul viitor trebuie sa fiu pe locul 1 in top pentru a ridica si mai mult mica comunitate de jucatori romani!
     
    pinok86, malagambafane, marcela_f69 și alți 17 apreciază asta.
  18. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    De ce nu si anul acesta? sunt sigura ca ai fi putut....

    Om fi o comunitate mica, dar eu zic foarte inimoasa. Mi-a crescut inima de bucurie sa vad atate stindarde cu tricolor pe fond galben in top. Sincer am fost foarte mandra, si daca nu am sa supar, vreau sa va multumesc tuturor tare mult pentru asta, pentru sentimentul acesta.
     
    pinok86, malagambafane, marcela_f69 și alți 16 apreciază asta.
  19. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    ...chiar asa, sentimentul e de Podium, daca sintetizam: primii 10..1000..3000!
    ...o comunitate puternica si constienta...
    Fiecare dupa forte, pricepere, karma, samd...bravo tuturor si tot asa, cu solidaritate, chiar daca jucam individual!...(ma refer la cuvantul solidaritate introdus prin filiera franceza in limba romana!)
     
    luciana1949, pinok86, malagambafane și alți 17 apreciază asta.
  20. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Buna seara
    E prima data cand particip la top si a fost palpitant, desi am obtinut doar casuta de paie dar ma bucur iar la urmatorul top o sa ma vedeti printre primii.
    Am fost incurajata de un expert al forumului, si ii multumesc mult.
    O seara excelenta va doresc tuturor.
     
    pinok86, malagambafane, misu_mama și alți 17 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.