Feedback Casă, dulce casă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 14 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare tandemul de eventuri?

Sondaj închis pe 22 Noi 2017.
  1. Îmi place

    66,2%
  2. Îmi este indiferent

    5,5%
  3. Nu-mi place

    28,4%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Sa te apuci tu sa strangi de acum pentru anul viitor. Mie mi-a ajuns, mi-am luat concediu. Oricum avem suma si pentru anul viitor, deci nu stiu ce tot strangi tu. Stau si ma bucur de casuta, doar ce am asezat-o. :D:music:
     
    popik70, ani.vajai, pinok86 și alți 21 apreciază asta.
  2. -AdyM-

    -AdyM- Novice forum

    Felicitari tuturor participantilor!
     
    pinok86, malagambafane, RadioZu și alți 16 apreciază asta.
  3. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    premiile sunt creditate deja...la mine au ajuns...numai bine
     
    ani.vajai, malagambafane, RadioZu și alți 17 apreciază asta.
  4. matusam

    matusam Legendă vie

    Felicitari invingatorilor, cinste invinsilor!
     
    ani.vajai, pinok86, malagambafane și alți 25 apreciază asta.
  5. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Felicitari si din partea mea tuturor celor care au participat la top ....Felicit si pe cei 7 vecini ai mei aflati in top.....contul meu a fost creditat cu cele 3 casute....:D:D:D.
     
    matusam, tcmxxl1975, deea4u și alți 23 apreciază asta.
  6. DaNuTz1988

    DaNuTz1988 Novice forum

    Am reusit sa termin pe locul 79 si acum ma bucur de premii,ii felicit pe toti cei care au participat si ma bucur ca am fost multi romani in top!
    Spor la treaba in continuare si sa auzim numai de bine!
     
    matusam, tcmxxl1975, ani.vajai și alți 23 apreciază asta.
  7. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Felicitarii noua castigatorilor si jos palaria in fata celor care au ratat la mustata.:inlove::D:inlove:
    Poate anul viitor vom vedea un podim numai de romani.o_OxDo_O
     
    tcmxxl1975, pinok86, malagambafane și alți 24 apreciază asta.
  8. miha_mara

    miha_mara Scriitor în devenire

    Si din partea mea felicitari tuturor participantilor la top. :inlove::inlove::inlove:
     
  9. manebv

    manebv Scriitor în devenire

    Vreau sa felicit si eu pe toti participantii la TOP, aplauze pentru cei ramasi in frunte si multe incurajari pentru cei care au ramas la un pas de a-si atinge obiectivul...
    Felicitari si celor trei vecini "de top"ai mei. Virtual sunt mai bogat si eu cu trei case
     
  10. soso2169

    soso2169 Expert forum

    Felicitari tuturor participantilor la top....au fost creditate si casutele;);)
     
    Tigrutza., stoiantudorel, matusam și alți 12 apreciază asta.
  11. -colonelu-

    -colonelu- Legendă vie

    Felicitari tuturor fermierilor ce au reusit sa se mentina in top! S-au straduit sa adune recolte bogate, iar acum au fost rasplatiti pentru munca si ambitia lor. Sa aveti spor in continuare!
     
    Tigrutza., stoiantudorel, matusam și alți 17 apreciază asta.
  12. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Felicitari tricolorului care a colorat topul de anul asta.
    Sper ca anul viitor sa fim mai multi, si sper sa reusim sa facem o lista cu totii cu aceeasi suma.
    Stiu ca este greu, pentru ca multi au ambitia de a fi primii in lista, dar cred ca sunt si mai multi cei care vor sa demonstreze ceva si sa nu isi ruineze camara...:D
    Haideti sa ne unim inca de pe acum si sa stabilim o suma de inceput pt anul viitor.
    Propun sa incepem cu 200 de milioane, iar pe masura ce urca topul sa donam cate 50 de milioane in plus, pana vom avea certitudinea ca vom ramane acolo.
    Vreau ca drapelul nostru sa ocupe pagini intregi, chiar daca unii vor fi mai sus iar altii mai jos.:inlove::inlove:
    Ce parere aveti? Ne mobilizam? ... ;)... Haideti sa demonstram ca nu este numai vorba de noi, ci si fapta.:p:p
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Noi 2017
    misu_mama, stef85600, Tigrutza. și alți 22 apreciază asta.
  13. fermier-caut-nevasta

    fermier-caut-nevasta Junior Expert

    nu poti propune un prag de 200 milioane atata timp cat minimul de anul acesta a fost de 350 milioane , ideal ar fi un prag de 500 milioane si atunci nu mai trabuie livrat ;)
     
  14. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Propunerea mea era sa incepem cu 200, ca sa ne asezam il linie cu totii, apoi sa urcam pana unde decidem impreuna.
    Dar nici tu nu zici rau.Important este sa ne unim.;);)
     
    stoiantudorel, tcmxxl1975, Jettatura și alți 6 apreciază asta.
  15. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Tot cu topul, dragii mei? N-ati obosit? :D
    Elena, ca sa nu stam lipiti de laptop, PC, telefoane, tablete, ca sa putem sa mai si plecam linistiti la treburile noastre, propun sa ne pregatim cu mai mult.
    E buna suma pentru cei care nu au mai mult, e adevarat, dar au totusi un an de zile sa se pregateasca.
    Asa cum am mai zis si vazut la topurile trecute, suma creste cu 100 mil in fiecare an. Anul viitor se va pune problema de 450-500.
    Asa ca...pregatiti-va cu 500 mil si incepem asa. Eu ma bag, renunt la numarul norocos pentru o cauza nobila. :D
     
    misu_mama, Tigrutza., stoiantudorel și alți 14 apreciază asta.
  16. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Perfect, ai dreptate draga mea, 500 este suma corecta ca sa nu stam cu emotii.
    Si daca tu renunti la numarul tau norocos, consider ca am castigat cel mai important adept la aceasta "mobilizare".
    Multumesc pentru votul de incredere.:inlove::inlove::inlove:
     
  17. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Multumesc si eu! ♥
    Facem si "mobilizarea" ,dar e devreme inca, mai e muuuult pana la topul viitor. Important este sa ne punem pe adunat in valoare de minim 500 mil, sa fie acolo si o rezerva. Si daca reusim cu 430 mil sau si mai putin, cu atat mai bine, ne mai raman fructe in sura. Nu se va supara nimeni.
    Dar nici nu vreau sa stam cu emotii... sa nu stim ce sa mai vindem, sa cumparam pentru ca vreo 20 mil fac diferenta intre a fi in top sau in afara lui. Cu ceva perseverenta...topul va fi si mai galben anul viitor.
     
    Tigrutza., stoiantudorel, miha_mara și alți 6 apreciază asta.
  18. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Buna ziua dragi fermieri
    Am ramas uimita ca v-a placut subiectul Casa, dulce casa.
    Va multumesc sincer ca ati fost draguti.
    Farmierit ( nu stiu daca e corect ) placut va doresc.
     
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Prima condiție pentru a forma o Cooperativă ar fi să nu fie exclus nimeni dacă vrea să participe și nici arătat cu degetul dacă are alte planuri, după cum am mai spus. Nu ar fi deloc rău să avem mai mulți reprezentanți și mai sus de locul 5 la un viitor top. Dacă o fac prin forțele proprii, bravo lor, însă ar putea fi la fel de bine aleși reprezentanți din grupul format (asta ca să continuăm brainstorming-ul.


     
    Modificat ultima dată: 25 Noi 2017
    misu_mama, pinok86, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  20. luta

    luta Scriitor în devenire

    ...nu gasesc casa de paie?am inteles ca s-a creditat
     
    pinok86, donnadmn, kiri2270 și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.