Feedback Chemarea sălbăticiei!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 10 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 17 Ian 2017.
  1. Îmi place

    58,0%
  2. Mi-e indiferent

    13,0%
  3. Nu-mi place

    29,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Event finalizat! Am cheltuit 374 MM pe Sh....si 2 mil. GG pe parfum. Rezultatele au fost super: 1 Cal Picassa, 1 camila mumie si 3 camelogu...1 curcan tribal, o gaina girueta, 1 cuc muncitor, 2 rate cauciuc si multe animale de rang 3. Sunt multumita ptr ca am terminat si Event-ul si m-am ales si cu septel foarte bun. Spor celor ce mai au de facut.
    [​IMG]
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 26 apreciază asta.
  2. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna seara!

    Eu m-am oprit la ultima runda din lipsa de SH, dar cum maine merg la cumparaturi, o sa iau si atelierele rosii. Din fericire, momentan de banane nu mai am nevoie, dar zic sa nu refuzam ceea ce ni se ofera.:)
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 25 apreciază asta.
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Final si la mine, am mai ramas cu 30 SH, iar la reproducere nu ma pot lauda decat cu 2 oi lucitoare si o rata miresica ;)
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 24 apreciază asta.
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Ma opresc aici[​IMG]
    Sa aveti spor in toate si noroc la "misterioase"!
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 28 apreciază asta.
  5. yocoama

    yocoama General forum

    Am terminat si eu eventul !Succes celor care mai au de lucru !
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 20 apreciază asta.
  6. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Am terminat la rubrica mamiferelor, iar la pasari cred ca ma opresc la misiunea a 5-a
    Bafta tuturor!

    *Pana la urma am tras de misiuni cu sh si am reusit sa termin eventul
     
    Modificat ultima dată: 14 Ian 2017
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 16 apreciază asta.
  7. dadan

    dadan Împărat forum

    Gata si la mine!Am avut 2 full-uri la poienite de cate 66 pasari si 66 mamifere.Am ramas cu 11 insigne mamifere si 4 de pasari.M-am lipit de septel ca cocosatul de gard:n-am sarit mai mult de 2 rase insa ma bucur ca am terminat eventul.Bafta tuturor in continuare!
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 23 apreciază asta.
  8. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Event finalizat pana la lvl 7. Ma opresc aici fara septel notabil din 170 reproduceri. Am ramas in sura cu o insigna de pasari.
    Din 132 de reproduceri ai scos 151 insigne mamifere si 144 de pasari???
     
    roliana57, ovidiu1a, SOSYGMA și alți 15 apreciază asta.
  9. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    ma opresc la misiunea 6 numai am sh am avut numai vreo 250 asta e e primu care nu il termin si nu vrea sa mai cumpar pachet
     
  10. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Buna seara !Ma opresc si eu .Am eusit la pasari :7/8 si la mamifere :6/8. Oricum, sunt multumita.
    Bafta in continuare !
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 15 apreciază asta.
  11. Event finalizat... pe mine ma costat 500 Sh
    Sunt multumit de premii si de septelul facut.Seara placuta tuturor si spor la ferma :):p
     
    ovidiu1a, matusam, SOSYGMA și alți 16 apreciază asta.
  12. dadan

    dadan Împărat forum

    Fix asa.Macar la insigne aleatoriul a tinut cu mine ca la BB n-am sanse.Am observat ca daca umpli toate poienitele exista o probabilitate mai mare sa capeti ceva insigne in plus;).Am inmultit camile,panda,biberi,pisici,soareci si caini iar la pasari:ciori,gaste,struti,gaini si rate.Cel mai prost a iesit la pisici,panda,gaini si rate:sleepy:.
     
    ovidiu1a, SOSYGMA, -ciocollate- și alți 15 apreciază asta.
  13. adria2

    adria2 Maniac forum

    Event finalizat, dar ce m-a bucurat mult e ca am reusit sa obtin cu ajutorul tichetelor de petrecere ultimile doua item-uri de casute pentru pasari, acum am linia de vrej completa, asa ca... 4 dintr-o lovitura :D:D:D:D
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 18 apreciază asta.
  14. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Multumesc de raspuns ! E bine de stiut. Eu am pus pe bucatele : 50,25,10 si cat am mai avut nevoie...
     
    ovidiu1a, SOSYGMA, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  15. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event finalizat!
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 15 apreciază asta.
  16. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Am terminat si eu eventul !la BB nu am obtinut ceva notabil am consumat in jur de 400 SH dar asta e, a meritat ca nu se stie cand se mai pot obtine aceste ateliere...bafta fermieri
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 14 apreciază asta.
  17. .andrei222.

    .andrei222. Scriitor în devenire

    Prea dese aceste eventuri de reproducere! -.-Nu avem timp să ne refacem stocurile de SH! :(Nu am mai putut să cumpăr SH de data aceasta... Cred că e primul event pe care nu-l pot finaliza!:cry:
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, misu_mama și alți 12 apreciază asta.
  18. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Am reusit 7 din 8 la amandoua sarcinile. Sunt multumit desi tare imi fac cu ochiul bananele aurii, dar nu mai am SH.
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 10 apreciază asta.
  19. ralucaelena102000

    ralucaelena102000 Novice forum

    event terminat.sper sa urmeze un joculet sa mai adunam sh.
     
    ovidiu1a, EVE.violetta, matusam și alți 8 apreciază asta.
  20. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    La misiunea 7 trebuie doar sa donezi mamifere si pasări. Păcat sa nu le faci mai ales ca sunt adăposturi de vulturi si sconcși si câte 8 sh.

    Nu ai animale la misiunea 7 la mamifere in valoare de 75000 pentru al termina?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Ian 2017
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.