Cinema - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. soso2169

    soso2169 Expert forum

    Eu doar ieri am reusit sa prind acel clip cu incadrarea imaginilor corect in chenar,deci pana ieri nici eu nu am reusit sa prind un film de mult timp,deci a fost o intamplare mai mult ca am reusit sa vad macar unul.
     
  2. -raresioan-

    -raresioan- Începător forum

    Buna dimineata!, sunt -raresioan- si de ceva mai mult timp (cca. 3-4 luni) nu mai pot viziona filme la cinema. Am crezut ca e problema de tara, dar totusi a trecut ceva timp. Multumesc anticipat!
     
  3. Capuccino

    Capuccino Analist forum

    Iarasi Cinema-ul a intrat in "Pana" .
     
  4. Puski96

    Puski96 Junior Expert

    la mine momentan nu mai sunt filme .
     
  5. fyfy32

    fyfy32 Locuitor permanent

    eu nu prea intru in cinema, imi place ca desing dar am intrat acum de curiozitate si nu functioneaza ....eu m-am obisnuit sa il privesc ca pe un desing frumos
    :) :)
     
  6. loredanap71

    loredanap71 Începător forum

    Vizionez filmuletele dar nu primesc recompensa .
     
    ioanagirl94, naivreasastii și m0r7aLy1 apreciază asta.
  7. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Stie cineva care este solutia contra filmuletelor "negre" ? (adica parca vrea sa se incarce dar ramine negru ecranul), alta solutie decit stergere cookie&cache, care nu functioneaza.


    Mersi Chronos, asta cred si eu ca este problema.
     
    Modificat ultima dată: 23 Sep 2014
    ioanagirl94, naivreasastii și m0r7aLy1 apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! As fi tentat sa recomand ultima versiune de flash player, dar mai degraba problema este de la sursa.
     
  9. sinadela

    sinadela Novice forum

    Am si ultima versiune de flash player,am sters tot ce s-a putut sterge si tot nu merge Aceleasi filme negre Foarte rar merge cinema-ul Cred ca intr-adevar va deveni un decor frumos,exact cum spunea cineva mai sus
     
    ioanagirl94, naivreasastii și m0r7aLy1 apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Dupa cum s-a spus in nenumarate randuri, nu sunt filmulete disponibile. Cand vor deveni, ne vom da seama cu totii. Versiunea de flash player instalata, din pacate, in aceasta situatie nu are nici o influenta.
     
    ioanagirl94, naivreasastii, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  11. sinadela

    sinadela Novice forum

    Multumesc de raspuns Chronos,dar din partea mea nu am vrut sa sune chiar asa critic Asteptam,totusi eu pot zice ca am fost fericita ca am vazut cateva filme de-a lungul timpului
     
  12. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Azi am vazut de 2 ori acelasi filmulet si am primit si puncte de fiecare data. Incercati, poate merge si la voi.
     
    Modificat ultima dată: 29 Sep 2014
  13. rayssalady

    rayssalady Scriitor activ

    Buna ziua! Am vazut 5 filmulete dar nu am primit niciun punct. :(
     
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu intotdeauna vizionarea unui filmulet garanteaza si primirea punctelor aferente vizionarii. Este posibil insa sa le primesti si cu intarziere sau dupa efectuarea unui refresh.
     
  15. rayssalady

    rayssalady Scriitor activ

    Mulumesc pentru raspuns Chronos dar, am efectuat "refresh", am mai vizionat inca 5 filmulete, dar tot n-am primit puncte. Cu siguranta, echipa "Farmerama" lucreaza la restabilirea cinematografului ceea ce este un lucru foarte bun. Sunt convinsa ca, in curand, nu vor mai fi probleme cu obtinerea punctelor. Iti doresc o seara minunata!

    Edit (Chronos): cu mare drag. Felicitarile mele pentru atitudine. O seara frumoasa asemeni.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 29 Sep 2014
  16. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    de citeva zile pot urmari filme,dar numai unul pe zi.decit deloc si asa e bine.asi vrea sa fac 75 mamudele sa pot lua ferma de fluturi.mai am ceva filme de vizionat.
     
  17. mara62

    mara62 Conte forum

    Am vizionat si eu un filmulet si am primit si punctele :)
     
  18. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Lipsa filmelor la cinematograf o inteleg, ce nu inteleg este aparitia reclamei electorale in momentul deschiderei fermei.


    Multumesc Chronos.
     
    Modificat ultima dată: 6 Oct 2014
    ioanagirl94 și popescudana42 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Acel filmulet prezent la logarea in joc nu are nici o legatura cu filmuletele de la Cinematograf, nu functioneaza pe acelasi principiu cu Cinematograful, ele fiind cu totul distincte. Stiu ca din punct de vedere al jucatorilor lucrurile par simple: daca pot aparea acele filmulete publicitare de la logarea in joc, de ce nu ar aparea aceleasi filmulete si la Cinematograf. Pur si simplu sunt distincte, separate, avand conditii contractuale diferite. Problema prezentei constante a filmuletelor la Cinematograf, cel putin pentru Romania, ramane inca o situatie la care se lucreaza. Cat priveste natura filmuletului prezent la logare, nu avem nici o informatie. O seara buna!
     
    ioanagirl94 și popescudana42 apreciază asta.
  20. ez2010

    ez2010 Novice forum

    acelasi filmulet de vreo 3 saptamani la care nu primesc nicio recompensa,eu locuiesc in elvetia.:cry:
     
    Modificat ultima dată: 2 Noi 2014
    ioanagirl94 apreciază asta.