Cinema - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ***bunirodica01***

    ***bunirodica01*** Scriitor în devenire

    la cinema apare ceva din satelit imagini nu am inteles ce se cere ca nu e tradus, ma lanureste si pe mine cineva ce se cere si ce trebuie facut msy
     
  2. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna seara!
    Daca nu ma insel, cred ca esti intrebat/a daca vezi cladiri in zona incadrata.
    Ar trebui sa ai posibilitatea ca, undeva in partea dreapta sus, sa bifezi Da sau Nu si sa treci la urmatoarea incadrare ( apasand pe casuta colorata in verde pe care scrie Next).
    Abia dupa ce bifezi toate incadrarile posibile, apesi Submit.
    Chiar daca ai gresit la o parte din raspunsuri, punctele de cinema sunt creditate.
    Spor la treaba!
     
    mariolteanu, roliana57 și -jenitrandafir- apreciază asta.
  3. marinar77

    marinar77 Scriitor în devenire

    Dupa ce am bifat raspunsurile, am dat trimitere. Apoi am primit mesajul de bun ramas, adica, Va multumim pentru contributie ..., dar nu au creditat punctele. Am asteptat si sa ajunga cronometrul din stanga jos la zero
     
  4. buciura63

    buciura63 Avansat

    același lucru l-am observat și eu
     
  5. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara,
    punctele intr-adevar nu se crediteaza... :(
     
    donnadmn apreciază asta.
  6. crivio

    crivio Scriitor în devenire

    Buna seara,
    Acelasi lucru l-am crezut si eu , dar am avut surpriza ca , dupa ce m-am relogat sa primesc doua, respectiv trei puncte pentru testele efectuate. Este in functie de cat de corect ai completat testul. Dar , intr-adevar mi s-a intamplat si sa nu primesc nici un punct, atunci cand am facut complet gresit testul respectiv.
     
    roliana57 apreciază asta.
  7. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Dupa ce iesiti de la cinematigraf dati F5 .
    Se reseteaza si primiti punctele.
    Eu le-am primit astfel de fiecare data.
     
    roliana57 și cassiopea apreciază asta.
  8. rayssalady

    rayssalady Scriitor activ

    Buna noapte! Am Dat F5, s-a resetat si, nimic... Am ametit de cate ori am cautat "cu lupa, casele. N-am luat niciun punctulet.

    Punctele vin mai tarziu. Eu le-am primit, deja.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Dec 2015
  9. longin84

    longin84 Novice forum

    Buna dimineata ! La multi ani ROMANIA ! Punctele se crediteaza a doua zi (cel putin la mine asa se intampla de cateva zile).
     
    donnadmn apreciază asta.
  10. laurkro

    laurkro Novice forum

    Filme care nu pot fi vizionate + filme pe care le vizionezi de 10 ori si nu primesti punctele :(
    Parca sunt tot mai multe.
     
    donnadmn apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! De curiozitate, tocmai am incercat vizionarea unui filmulet, care a rulat si am primit si puncte.
     
    matusam, donnadmn și roliana57 apreciază asta.
  12. laurkro

    laurkro Novice forum

    Probabil, nu contest. Mie imi deschide casuta in care ar trebui sa ruleze filmul. Neagra si scrie in dreapta sus: Powered by supersonic. Nu prea e "supersonic" pentru ca de cand a aparut reclama asta nu mi-o deschide cand dau play. Incercand sa fac refresh imi spune ca nu mai au filmulete ptr mine. Si am incercat de destule ori... joc din uk, daca asta ar putea fi o problema. Cam asta e. Per total, din 3 zile daca pot viziona in una din ele filme care sa ruleze intradevar si sa imi dea si punctele, e bine. Mai sunt zile in care imi apare doar reclama cu Axel si Bodo in Trentino. La aceasta primesc doar o data punctele. Dupa aceea tot aceeasi reclama o primesc spre vizionare, dar nu imi mai crediteaza punctele aferente, indiferent de cate ori o vizionez.
     
    matusam, roliana57 și donnadmn apreciază asta.
  13. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    e bine ca la voi ruleaza filme si gresit sau nu primiti cate ceva,la mine nu apare decat.....nu sunt ......eu incerc zilnic si cred ca de o saptamana nu am vazut nimic....
     
    matusam, laurkro și donnadmn apreciază asta.
  14. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    La mine functioneaza...nu chiar in fiecare zi...dar functioneaza.
     
    matusam, laurkro și donnadmn apreciază asta.
  15. gabrie0770

    gabrie0770 Începător forum

    La mine nu functioneaza, sunt in Austria si aici chiar mergea cinema:oops:
     
    Ambra., matusam și laurkro apreciază asta.
  16. matusam

    matusam Legendă vie

    Esti norocos. Nu am vazut un filmulet de mai mult de o lunaxD.
     
    donnadmn și laurkro apreciază asta.
  17. .mirela85.

    .mirela85. Junior Expert

    si eu sunt la fel am scris de N ORI dar nimic de luni bune nu merge cinemaul nu stiu ce e de facut
     
    laurkro și matusam apreciază asta.
  18. Ambra.

    Ambra. Împărat forum


    Mai incearca, la mine vad ca functioneaza. De multe ori se deschide o fereastra neagra, trebuie sa astepti putin pana incarca filmuletul. Bafta!
     
    mariolteanu și donnadmn apreciază asta.
  19. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    poate ar trebui sa verifici sa nu ai accesat un program da blocat reclame? nici eu nu vad zilnic filmulet dar totusi
     
    SOSYGMA, roliana57, mariuta48 şi o altă persoană apreciază asta.
  20. costelcristea1958

    costelcristea1958 Novice forum

    buna seara nici eu n-am mai vazut filme la cinema de ceva vreme.sper sa se remedieze.
     
    SOSYGMA, roliana57, mariuta48 şi o altă persoană apreciază asta.