Cinema - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    nu se poate desfiinta cinemaul deoarece in germania se vad filmuletele in fiecare zi , vorbesc in cunostinta de cauza , am lucrat pana pe 20 decembrie acolo
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Mai 2017
    Criselt, lucapadu1, miaandrei59 și alți 8 apreciază asta.
  2. sil29sil

    sil29sil Novice forum

    Buna dimineata! As dori si eu o lamurire, cu privire la cinema... Azi-dimi am intrat acolo, m-a directionat catre un site de jocuri, am completat un chestionar pana la capat....si ...mai departe? Ca nu am primit nimic...Ar trebui sa procedez altfel? E singurul loc de unde mai faceam si eu mamudele...Va multumesc frumos!
     
    Criselt, malagambafane, amy46 şi o altă persoană apreciază asta.
  3. hereea

    hereea Analist forum

    eu am incercat de multe ori sa accesez cinema, dar nu a mers niciodata. cum se foloseste?
     
    Criselt și malagambafane apreciază asta.
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Daca ai completat totul in regula, va trebui sa primesti recompensa. Daca nu o primesti, inseamna ca ceva nu a fost bine.
    Tutorialul se gaseste AICI.
     
  5. (VioMig25)

    (VioMig25) Scriitor în devenire

    Eu am avut noroc sa prind verde Free ! dar degeaba pt ca dupa ce am completat ID, parola si email-ul, am intrat la vizionari. Am vazut putin un joc de strategie, apoi am vazut 3 reportaje, dar puncte nu am primit nici unul Care sa fie cauza? Chiar acum vad un documentar cu Putin, cred ca tot degeaba ca si cu celelalte... Stiti de ce oare?
     
    Criselt apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Doar serviciul suport al partenerului care oferă ofertele respective poate verifica.
     
    malagambafane și Criselt apreciază asta.