Feedback Circ pe săturate

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 31 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par eventurile?

Sondaj închis pe 8 Noi 2018.
  1. Îmi plac

    56,6%
  2. Îmi sunt indiferente

    8,3%
  3. Nu-mi plac

    35,1%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. amy46

    amy46 Comandant forum

    Final de event....si nici la Regina nu am renuntat...felicitari finalistilor si multa bafta celor care inca se mai distreaza cu circul...:)


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    geckofeet666, catalin97, Eponge și alți 22 apreciază asta.
  2. mara62

    mara62 Conte forum

    Final de evente ;) O Duminica frumoasa tuturor !
     
    geckofeet666, Eponge, -Abramburica- și alți 13 apreciază asta.
  3. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Linie de vrej tiki activata,mai am nevoie de 2 recolte pentru vrejul de pe continent si cred ca si de ceva drop.Bafta tuturor ! Felicitari celor care au terminat !
     
    MicuNicu, geckofeet666, Eponge și alți 13 apreciază asta.
  4. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Am activat si eu dimineata vrejul tiki, acum l-am activat si pe cel din ferma principala!
    Felicitari finalistilor si mult spor celor ce mai au de munca!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Noi 2018
    geckofeet666, amy46, malagambafane și alți 13 apreciază asta.
  5. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum


    Asa cum ziceam, cand sunt liber de la munca, pot avea 4 recolte pe zi. Azi de dimineata am utilizat pentru prima oara Cadoul lui Jack de +2 seminte pe parcela, si am facut asta pana sa ma apuc de recoltat fluierele de circ, deci 3 recolte cu bonusul de +2 a lui Jack, care dureaza doar 10 ore..din pacate haha. Deci reusesc 6 seminte pe parcela mica, intrucat am mancat si un chutney cu mere si morcovi.
    Pana acum ma pot "lauda" cu 14.000 de fluiere de circ, 11.600 de fluiere de circ tiki si 700 de podiumuri, 456 de de podiumuri tiki.. Ma misc incet, zic, dar sigur haha. Sper sa termin curand cu plantele, apoi sa incep productia la moara. Dupa o sa pun fie copaci, fie parcele mici cu garoafe, respectiv cactus pentru drop.

    Felicitari celor care au terminat cele 2 sarcini ale eventului si spor la munca celorlalti ca si mine! :p
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Noi 2018
    donnadmn, marcela_f69, mara62 și alți 13 apreciază asta.
  6. Gabry_mafia

    Gabry_mafia Scriitor în devenire

    Niciodata nu am mai dat de un asa event groaznic.Fara sa folosesc deloc supercompost am ajuns la a 4 misiune.Deci imposibil sa iau macar upgrade Fabrica!
     
    donnadmn, mara62, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  7. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Incheiate ambele misiuni la circ spor la care mai au de facut
     
    MicuNicu, donnadmn, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  8. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    .De mare ajutor a fost itemul "Cadoul lui Jack" cu +2 plante/10 ore. Am si eu o intrebare de unde este itemul ala ( s-a primit la ceva misiune ) si cum arata ?
     
    donnadmn, Eponge, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  9. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Gata!
    Am terminat cu circul!
     
    Eponge, marcela_f69, mara62 și alți 8 apreciază asta.
  10. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Final de eventuri si la mine!
    Spor pentru cei care mai de lucru!
     
    donnadmn, Eponge, marcela_f69 și alți 9 apreciază asta.
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Te referi la ACEST item?
     
    donnadmn, Eponge, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  12. yocoama

    yocoama General forum

    Final si la mine:D
    Succes
     
    donnadmn, Eponge, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  13. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Final de event ! Bafta tuturor !
     
    donnadmn, Eponge, Criselt și alți 7 apreciază asta.
  14. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    Multumesc
     
    Eponge, Criselt, marcela_f69 și alți 4 apreciază asta.
  15. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am terminat si eu de ieri dar, am asteptat sa ma bucur dupa ce se coc adaposturile si... minune, a aparut porcusorul de Guineea!
    Asa ca a fost un event fructuos din punctul meu de vedere. Spor celor care mai au de munca!
     
    malagambafane, amy46, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  16. mitzipitzi

    mitzipitzi De-al casei

    event terminat succes celor care mai au de lucru
     
    roliana57, malagambafane, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  17. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Terminat si eu ambele eventuri.Si am primit si un porcusor de guineea :)
     
    roliana57, malagambafane, amy46 și alți 3 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    A fost o decizie buna sa nu renunt la Regina. Am finalizat ambele eventuri lejer, fara stres. Bafta multa celor care mai au de lucru!

    P.S. Am pus pe liniile de vrej itemii cu valoarea cea mai mica din sura iar itemii obtinuti la eventuri pe teren. E mai rentabil asa...
     
    Eponge, donnadmn, roliana57 și alți 7 apreciază asta.
  19. catapen

    catapen De-al casei

    Ambele eventuri terminate cu un bonus ce-i drept de 100% recolta luat ieri, daca nu luam acel bonus abia maine terminam eventuruile.

    [​IMG]

    [​IMG]

    As avea cateva lucruri de adaugat. In primul rand imi cer scuze ca la inceput am desconsiderat eventurile. Premiile sunt bune in special super hrana. Ce m-a determinat sa imi schimb atitudinea fata de ele a fost liniile de vrej. La inceput nu prea ma tragea inima sa pun itemele pe norisori fiindca sunt mult mai valoroase in parc (gandindu-ma ca din lada de PE iau in medie 10-20.000 de experienta), dar acum am vazut ca merg puse orice fel de iteme pe norisori. Oricum eu la unele linii de vrej tematice am renuntat fiindca randamentul itemelor care dau experienta in parc e mult mai mare decat pe norisori datorita pet-urilor si altor imbunatatiri.

    In al doilea rand singurul lucru bun in pauza de 4 ani a fost ca am inca destule misiuni care ofera combina sau cupoane de combina. Minim vreo 3 luni inca sunt asigurat, dupa va fi foarte greu fara combina. Oricum mergem mai departe. Seara frumoasa tuturor :) si felicitari echipei BP :D.
     
    donnadmn, Eponge, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  20. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    [​IMG] [​IMG] event-uri terminate:) premiile sunt bune din punctul meu de vedere :)
     
    Eponge, bobocvali11, yocoama și alți 8 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.