Feedback Cireașa de pe tort

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 19 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 26 Iul 2017.
  1. Îmi place

    50,2%
  2. Îmi este indiferent

    5,4%
  3. Nu-mi place

    44,4%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Cireașa de pe tort. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul.

    Spor!
     
    Isa-Izabela, Agro80, sile_mony și alți 3 apreciază asta.
  2. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Imi place acest event foarte mult
    Spor!
     
    victorashi, sile_mony, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  3. aida59

    aida59 Maestru forum

    imi pare rau ca nu putem participa la torturi decat cu bonuri pe care le primim de la reproducerea ursilo (aleatoru apar.. ) Deci daca nu pot reproduce ursi multi nu voi avea cu se particip la eventul sa fac torturi. Imi pare rau ca sunt atat de dependente torturile cu ursi. Bafta multa pt eventuri
     
    victorashi, sile_mony, miracol31 și alți 8 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    victorashi, sile_mony, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  5. adishor**1

    adishor**1 Începător forum

    mi se pate ca s-a omis ceva...din ce mai primim dropul pt ca mi se pare anapoda sa primim Aleatoriu numai la reproduceri
     
    victorashi, sile_mony, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  6. aida59

    aida59 Maestru forum

    iti multumesc mult dar tot nu pricep ca ne acorda 1 bon la 6 ore. Restul de bonuri de care mai avem nevoie /Poate sunt confuza dar nu inteleg de unde o sa avem necesarul de bonuri Multumesc si scuze multe
     
    victorashi, sile_mony, lucapadu1 și alți 5 apreciază asta.
  7. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eventul imi place, dar nu am sa folosesc decat bonurile obtinute de la reproducerea ursilor si de la item-ul cofetarie. Sa consum superhrana si sa primesc aleatoriu un bon de comanda, mi sa pare destul de costisitor pentru premiile primite. Bafta tuturor!
     
    victorashi, sile_mony, miracol31 și alți 8 apreciază asta.
  8. Georgianaa

    Georgianaa Scriitor în devenire

    Poti reproduce orice animal pentru a primi bonurile de comanda.

    Nici eu nu voi participa la eventul cu ursi pentru ca inafara de ultima linie de vrej nu ma atrage nici un premiu. Consider ca trebuie sa investesti mult prea mult si nu merita.
     
    victorashi, sile_mony, roliana57 și alți 7 apreciază asta.
  9. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Poți să produci bonificații la Moară și reduci timpul pentru a obține bonul de comandă în 3 ore.
     
    victorashi, yocoama, sile_mony și alți 9 apreciază asta.
  10. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Nu inteleg de cate puncte de tort avem nevoie in final pentru finalizarea eventului. Trebuie sa adun 20 + 25 + .... + 240 sau 20 + 5 + ... +... Ultima varianta nu prea e posibila fiindca la lvl 9 se cer 420 puncte si la lvl 10 se cer 240 puncte...
    Deci stiu unde e cofetaria, dar nu stiu cate puncte imi trebuie...
     
    victorashi, sile_mony, miracol31 și alți 7 apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Da, sunt postate cerințe / sarcină, nu praguri.
     
    victorashi, yocoama, sile_mony și alți 7 apreciază asta.
  12. popik70

    popik70 General forum


    Eu am sa reproduc doar ursi. Eventul cireasa de pe tort nu-mi place. La celalalt event cu torturi au fost premii mai bune + linie de vrej , etc. Iar bonurile care vor '' sari '' de la reproducere , am sa onorez comenzile la tort. Atat cat vor fi.
    Asta e doar parerea mea.
    Zi frumoasa sa aveti.
     
    victorashi, sile_mony, miracol31 și alți 9 apreciază asta.
  13. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    Din nou ni se cere să utilizăm moara pentru un event... deja al treilea event în șir cu această condiție; din această cauză, precum și pentru că se condiționează acele bonuri de reproducere sau de achiziția de coșulețe, am să dau din start calificativul „nu-mi place”. Posibil nici să nu particip, fără o linie de vrej, fără cupoane de combină, premiile nu sunt tentante. Pare ceva de muncă, și nu prea merită pentru 15 superhrană și un adăpost portocaliu de urși, la care se adaugă alte premii mai mici, și alea cu random. Experiența, de asemenea, pentru mine nu justifică participarea.
    Spor celor care vor încerca.
     
    gabone02, victorashi, sile_mony și alți 13 apreciază asta.
  14. nhjgcnhftgyju

    nhjgcnhftgyju Scriitor în devenire

    Asteptam cu nerabdare acest eveniment cu torturi, dar cand am citit tutorialul, mare a fost dezamagirea. Sa mai scriu si despre cel cu ursi? ...la fel de mare a fost dezamagirea, cerintele sunt exagerate, iar premiile nu sunt pe masura cerintelor. In concluzie, nu voi face niciun eveniment. Voi vinde ursii si voi pastra SH pentru un alt eveniment de reproducere.
     
    sandipuiut, victorashi, sile_mony și alți 12 apreciază asta.
  15. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Merci de raspuns. Voi vota acest event cu ,,nu-mi place" datorita numarului mare de cerinte, fiindca trebuie sa folosim moara care oricum e ocupata cu producerea de SH sau hrana de ursi, cat si premiile mici.
    Voi face ca si popik, o sa dau la cofetarie tichetele primite la reproducere.
     
    sandipuiut, victorashi, sile_mony și alți 9 apreciază asta.
  16. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    ,,Daca nu reproduc ursi nu pot participa la event.nu imi place,,dropul consta in reproducere si in cosuri cumparate cu euro...exclus ,, ma joc ,iubesc jocul,,dar la partea financiara nu investesc bani in joc.Am sa reproduc ,, in functie de reproducerile facute ,voi merge in paralel cu ambele evenimente..cred ca e primul meu vot negativ si asta dupa mult timp.nu e o idee buna sa fie 2 evenimente combinate...
    Cred ca BB avem..
    Tuturor spor la reprodus..
     
    Isa-Izabela, gabone02, victorashi și alți 17 apreciază asta.
  17. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Mie imi place ideea combinarii eventurilor. Este rupta monotonia plantat-cules, eventurile au stiluri diferite de abordare, si mai ales, nu e nevoie sa-mi "demolez ferma". Voi vedea cat voi putea realiza din fiecare, ca obiectiv mi-am propus obtinerea hamacurilor, fie si fara upgrade, in rest voi vedea pe parcurs in functie de resurse. E vacanta si e un joc destinat recreerii, deci nu vreau sa ma stresez cu ce va fi... daca... Vot pozitiv din start, pentru motivele enumerate.
     
    victorashi, sile_mony, miracol31 și alți 7 apreciază asta.
  18. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu doar la ursi se primesc bonuri. :)
     
    victorashi, miracol31, sile_mony și alți 4 apreciază asta.
  19. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Multumesc frumos Agathon..
    Imi cer scuze modul de exprimare nu a fost unul corect..eu am inteles..ideea era ..reproduceri,,indiferent ce ...
    O zi frumoasa...
     
    Isa-Izabela, victorashi, sile_mony și alți 10 apreciază asta.
  20. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Pt ca s-a spus cam tot ce era de spus legat de acest event, voi mai spune doar ca votul meu este unul negativ!
    Nu-mi plac premiile, deci....
     
    gabone02, stoiantudorel, sandipuiut și alți 14 apreciază asta.