Feedback Cireașa de pe tort

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 19 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 26 Iul 2017.
  1. Îmi place

    50,2%
  2. Îmi este indiferent

    5,4%
  3. Nu-mi place

    44,4%
  1. catmaisimpluu

    catmaisimpluu Novice forum

    Pai am primit procreomat de la bonuri la evenimentul cireasa de pe tort, am dat cautare pe forum si nu mi.a aparut nimic, de unde era sa stiu in ce event sa intreb daca nu stiam ce este ala? Nu mai fiti asa rautaciosi mereu, pentru ca are legatura cu evenimentul. Multumesc, o seara buna!
     
    sile_mony, davidsiirina08, jymi52 și alți 10 apreciază asta.
  2. -katnik-

    -katnik- Duce forum

    Event finalizat !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.116, Bahamarama - lvl.346
    Brutar - lvl.5, Confiturier - lvl.5

    Spa Bahami - lvl.5, Florar - lvl.5
    Alchimist - lvl.5
     
  3. miracol31

    miracol31 Profesionist forum

    Event finalizat :Da fost un event frumos ,mult noroc celor care mai au de lucrat;) ,si felicitari celor care au terminat:p
     
  4. elrohe

    elrohe Novice forum

    Mai multe detalii aici
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/reproducerea-animalelor.12301/
     
    sile_mony, davidsiirina08, roliana57 și alți 4 apreciază asta.
  5. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Ati observat ce mutrite suparate si dezamagite au clintii cofetariei cand le livrezi o comanda gresita? De imi pare rau ca am gresit comanda, nu ca pierd recompensa, ci fiindca-i vad suparati :oops:

    Foarte frumosa grafica, felicitari BP !

    PS Si eu folosesc telefonul, dar tot mai dau click pe alaturi:pxD
     
    sile_mony, davidsiirina08, jymi52 și alți 9 apreciază asta.
  6. maitrey_york

    maitrey_york Scriitor în devenire

    Buna ziua
    am primit itemul "cofetarie" (cel nou), cu o zi mai tarziu, l-am amplasat pe insula comorii, iar acum nu e nici acolo nici in inventar
    mentionez ca am itemul de data trecuta, pt ca atunci am luat mai multe, dar acela nu da tichete acum

    am citit ca au fost probleme cu creditarea itemului, dar mai sunt si acum
     
    Modificat ultima dată: 24 Iul 2017
    sile_mony, davidsiirina08, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu, nu mai sunt probleme. Serviciul de suport poate verifica situația exactă dacă nu găsești itemul.
     
    sile_mony, dadan și malagambafane apreciază asta.
  8. xyz_xyz

    xyz_xyz Novice forum

    La cireașa de pe tort am primit reciclomat 6 ore însă cum îl folosesc? Când selectez tipurile de reproducție apare o combină cu acel timp de 6 ore însă nu mă ajută la recoltat. Cum să-l folosesc?
     
    sile_mony, pinok86, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  9. Criselt

    Criselt Legendă vie

    sile_mony, pinok86, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  10. hinata884

    hinata884 Locuitor permanent

    Event finalizat si la mine!
    Spor celor care mai au!
     
    sile_mony, davidsiirina08, dydyana97 și alți 5 apreciază asta.
  11. Claricel

    Claricel Scriitor în devenire

    event finalizat si la mine ,azi ,dar am intampinat o problema acum pe ultima suta ,nu stiu daca si la unii dintre voi se intampla- cand selectam pt a face torturile imi sarea la unele automat aiurea...si sincer am invatat de la eventul trecut cum se face ,si nu greseam eu ... cand de ex trebuia sa pun glazura la primul ..era deja la crema de la al doilea... mabucur ca totusi l-am terminat,spor pt cei care mai au de lucru!
     
  12. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    eu am jucat in jur de 500 de bonuri de livrari dar nu am intampinat nici o problema de genul acesta ,,,poate cate un refresh sau o stergere de cookies ar fi indicat din cand in cand !
     
  13. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Si eu am patit la fel ,dar am finalizat eventul asa ca nu mai conteaza!Am sters cookies ,am dat si refresh,dar tot nu am scapat de problema !
     
  14. dodi.b

    dodi.b Scriitor în devenire

    drop foarte slab, vot negativ
     
    sile_mony, malagambafane, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  15. crivio

    crivio Scriitor în devenire

    Buna seara,

    Eu am lasat itemul cofetarie amplasat pe terenul principal al fermei si acesta imi ofera in continuare bonuri de comanda la fiecare 6 ore. Aceste bonuri se vor cumula pentru un viitor event? Imi va mai oferi cofetaria bonuri si in viitor? Va rog daca ma poate lamuri cineva, pentru a sti daca e rentabil sa mai las itemul, sau il scot si pun doi copacei.

    Va multumesc anticipat pentru raspuns!

    O seara buna sa aveti!
     
  16. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO


    Probabil ca isi va inceta aceasta functionalitate cand isi va schimba si design-ul.
     
    dadan, davidsiirina08, donnadmn și alți 4 apreciază asta.