Feedback Client Unity/WebGL

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre clientul Unity / WebGL?

  1. Îmi place

    13,0%
  2. Mi-e indiferent

    1,1%
  3. Nu-mi place

    85,8%
  1. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum


    Salut,


    Da. Folosesc Google Chrome si merge oarecum decent. Daca ai abonament la combina poti intra si poti culege ferma. Nu se incarca extrem de repede, si poate cateodata trebuie sa ii dai restart de 2-3 ori, insa daca este vreun event, se merita.
     
    Modificat ultima dată: 21 Feb 2021
    paulici_01, derby54, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pana acum o saptamana mergea pe android, greu dar reuseam... Aseara n-a mai mers... Nu stiu motivul...
     
    dulcica1970, paulici_01, SidTheKid și alți 4 apreciază asta.
  3. med2000

    med2000 Începător forum

    Buna,am o problema,nu mai pot sa pun hrana in Menajeria Baha si nici in Menajerie,imi apare ca am hrana pentru toate adaposturile.Pot pune hrana doar cand am activata combina.In ambele menajerii am cate 8 adaposturi si pierd zilnic recolatare de animale
     
    paulici_01, MicuNicu, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  4. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Hey,

    Esti sigur ca nu folosesti Super Hrana cand folosesti combina?

    Daca este glitch, poti trimite un tichet si vezi ce se raspunde.

    este doar Menajeria afectata sau si Manufactura?
     
    Modificat ultima dată: 3 Mar 2021
    derby54, MicuNicu, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  5. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu am 6 menajerii si nicio eroare. Manufacturi nu am momentan pe terenuri...
     
    -iulia1992-, derby54, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  6. catalina197474

    catalina197474 Începător forum

    Sunt sigura ca nu folosesc super hrana,si este afectata doar menajeria
     
    derby54, MicuNicu, SidTheKid și alți 4 apreciază asta.
  7. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    As dori sa stiu daca si alti fermieri intampina problema animalelor care zboara din Pet desi animatiile sunt inchise
    Aceasta problema inca nu s-a rezolvat sau mai trebuie sa inchid eu ceva din setari in afara de animatii ?
    Fiind multe animalute care zboara jocul se blocheaza si trebuie iesit
     
    -iulia1992-, paulici_01, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  8. tchupy

    tchupy Analist forum

    Pe client apasa tasta F5 (refresh) cand incep sa zboare animalutele.
     
    -iulia1992-, paulici_01, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  9. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Eu nu pot face sortare dupe PE (PET), adica nu face sortare, imi pune pomi de 70 apoi de 60 apoi mai mici apoi mai mari, ii drept ce Joshua este ultimul, dar sortarea nu este completa. La voi?
     
    -iulia1992-, donnadmn, MicuNicu și alți 7 apreciază asta.
  10. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Evident ca tot asa. Incearca sortare dupa marime, sunt parca un pic mai grupate, cel putin in partea superioara...
     
    -iulia1992-, MicuNicu, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  11. bo_adela

    bo_adela Novice forum

    Există sortare la pomi? Cum?
     
    MicuNicu, SidTheKid, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    [​IMG]
     
    -iulia1992-, MicuNicu, SidTheKid și alți 5 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Singura sortare care mai functioneaza este dupa timp...In rest, sunt de-a valma cele care ne intereseaza, adica PE si randament...si nu doar la pomi ci si la animale, itemi, in menajerii...
    Asteptam sa se rezolve, s-a mai semnalat...
    O alta zi:
    Multumim pentru reactivarea linkului "mergi la piata". E un pas mic...dar in directia buna!
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2021
    -iulia1992-, Criselt, giuly1969 și alți 5 apreciază asta.
  14. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    Unde e, ca nu dau de buton?
     
    -katnik-, -iulia1992-, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    S-a intamplat pe campul special, cand am ramas fara ingrasamant...Apare mesajul ca nu ai ingrasamant, culege adaposturi sau mergi la piata, si mergi la piata e link, ajungi repede...
     
    -katnik-, -iulia1992-, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  16. diaroxi1

    diaroxi1 Scriitor în devenire

    Buna. Pe ce intri ca sa joci pe android? Eu foloseam puffin dar nu prea merge...
     
  17. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Tot puffin folosesc si eu...Nu pot pe client, nu-l pot instala, asa ca raman pe unity...Cred ca depinde de performantele telefonului daca merge sau nu, si la mine face fata cu greu, astept mult pana se incarca...
     
  18. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Buna!
    Stie cineva daca adun cu functia normala de la recoltator, imi va recolta Festivalul Luminii, dar nu si Cosasul?? Intreb pentru ca de jumatate de ora tot incerc sa adun manual, dar animatia aia nu ma lasa (nici pe browser, nici pe client, iar pe telefon nu mi se incarca deloc).. E destul de frustrant!!>:( si alta optiune in afara de recoltator nu cred ca am.. n-as avea neaparat o problema, asta daca as fi avut macar puse adaposturi, dar n-am niciunul pus acum.. :oops:

    [​IMG]
     
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cred ca nu-l recolteaza si pe el combina cu functia normala...Ar trebui sa se comporte ca si la "Cadoul lui Jack".sa-l lase neatins...
    Sa nu folosesti functia a 2-a, aia care recolteaza animale de companie si articole datatoare de bonusuri...Si pana la urma fa o incercare cand ai ceva adaposturi gata, sa nu risti nimic!
    Festivalul luminii il recolteaza sigur combina la functia normala...Bafta!

    N-am ajuns sa vorbesc singur...Doar ca am observat ca linkul "mergi la piata" functioneaza doar in Pasunea salbatica, pe alte campuri nu. N-am putut verifica pe toate terenurile, poate ajuta la reparatii observatia asta!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Mar 2021
  20. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Te referi la link din combina... Linkul de ingrasamant de la semanarea manuala l-ai incercat...? :)