Feedback Client Unity/WebGL

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre clientul Unity / WebGL?

  1. Îmi place

    13,0%
  2. Mi-e indiferent

    1,1%
  3. Nu-mi place

    85,8%
  1. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eu reusesc folosind combina, desi dureaza mai mult decat pe laptop. Am un Samsung A50.
     
    -katnik-, davidsiirina08, paulici_01 și alți 2 apreciază asta.
  2. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna dimineata! Vin si eu cu o "petitie" ca sa va spun cat de greu am recoltat in dimineata asta. Pet-urile nu se pot recolta manual decat cele ce nu dau si PE si cum le am imprastiate pe alte terenuri ca nu mai incap in locul de joaca, azi nu le-am putut folosi. Apoi cu combina dau recoltare imi apare floricica, inchid-deschid la fiecare teren. Am reusit intr-un final, dar bufnitele de mult au zburat. Ar trebui schimbat timpul de folosire, 10 min era la inceputuri cu 3 terenuri, dar acum daca ai si o conexiune mai slaba zurate-s de mult. De event ce sa mai zic. Joc fara howie, asta sa fie utima problema, dar recoltatul ma dispera. Azi a fost culmea rabdarii sa joc farmerama. Bine ca sunt plantele la 8h si mai uit pana intru iar. O zi buna tuturor!
    [​IMG]
     
    rjean777, tcmxxl1975, -ciocollate- și alți 17 apreciază asta.
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pentru cei cu calculatoare mai vechi, a aparut Opera GX pe care merge jocul mai bine. Verificat. Recomand. :)

    Edit. Ajuta in plus si un hard SSD


    Oare chiar nu se poate face nimic la deschiderea lazilor?. Deschizi un tip de lada, le amesteca pe celelalte ca nu le mai gasesti 2 cu 2 :(, schimba ordinea de sortare, tot
     
    Modificat ultima dată: 10 Aug 2021
    rjean777, -Abramburica-, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Salut!
    Am observat ca dupa penultimul update, pe toate campurile, arborii apar ca si copti, nu se mai evidentiaza stagiul de coacere corect! Mai apar si probleme de afisare pe terenuri, jumatate dintre campuri arata normal, cealalta jumatate ori arata ca si cum de abia au fost plantate, ori ca si cum ar fi gata de recoltare... Sper ca e temporara situatia, deranjeaza!
     
    Modificat ultima dată: 25 Aug 2021
    -katnik-, rjean777, Criselt și alți 12 apreciază asta.
  5. irinadimulescu

    irinadimulescu Avansat

    Credeam că doar eu am problema asta
     
    -katnik-, malagambafane, Criselt și alți 8 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Si la mine este la fel si astazi!
     
    -katnik-, rjean777, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  7. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Asa este si la mine si nu numai aici dar si pe clientul dowladabil este la fel.Speram ca cu un pic de rabdare se va rezolva pentru ca chiar deranjeaza.
     
    rjean777, MicuNicu, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  8. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    salut, am instalati Client pe un notebook de 11” dar am o problema nu imi incape pe ecran tot jocul , am dat la rezolutie la 100% dar nicio schimbare si daca dau l maxim ramene la fel , a mai patit cineva asa ? multumesc
     
    valemnd158, -katnik-, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Incearca de la setari si apoi ''salveaza''
     
    valemnd158, -katnik-, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  10. geta57

    geta57 Rutinat

    Încearcă tasta Ctrl și + sau -, amândouă odată.
     
    valemnd158, in.the.rain, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  11. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Pe client nu merge sa accesez vrejul, se incarca 10-11 % si se deconecteaza. Pe celelalte terenuri nu sunt probleme. Cum rezolv problema ca maine incepe eventul si am nevoie de vrej ?
     
    paulici_01, Laurentiu909, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  12. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Ai reusit? La mine s-a blocat (pe client), am intrat de pe browser, am stat 100 ani sa se incarce, am reusit sa recoltez vrejul, m-am intors la client si acum functioneaza...
     
    valemnd158, paulici_01, Laurentiu909 și alți 3 apreciază asta.
  13. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Iar nu se poate recolta vrejul. De data asta zice asa:
    [​IMG]
     
  14. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Daca ajuta cu ceva faptul ca suntem mai multi cu eroarea asta, confirm si eu problema de mai sus.

    [​IMG]
     
    paulici_01, valemnd158, z.zoita și alți 4 apreciază asta.
  15. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Eu nu am problema asta. Am recoltat manual, fara combina, un rand si merge. De obicei culeg vrejul la cateva zile, acum sunt gata cam jumatate din randuri, de-aia am cules manual...
     
    paulici_01, valemnd158, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  16. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    Azi la mine merge dar ieri aceeasi problema.
     
    ani.vajai, dydyana97, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  17. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Oare stie cineva ce e cu "eroarea" asta? Nu pot sa ma loghez de pe client desi se pot completa campurile de la nume si parola.
    [​IMG]
     
    ani.vajai, paulici_01, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.