Coco - cadouri estivale 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 3 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Buna ziua tuturor !
    Inca de dimineata am deschis ultimele nuci -nu am ratat niciuna-si mi-am exprimat
    multumirile pentru cadourile primite ( postarea mea a fost stearsa ca nu era la locul potrivit si cer scuze ),
    de aceea doresc sa felicit organizatorii si sa transmit sincere multumiri pentru minunatele recompensele
    primite ,o zi frumoasa si benefica !
     
    donnadmn și adrianapatran apreciază asta.
  2. dianabotos

    dianabotos Începător forum

    E pacat ca din cauza unei nuci nedeschise sa ratam intregul event.A uita e omeneste si ar fii trebuit sa primim o sansa cei care am uitat sa deschidem o nuca.Sunt foarte dezamagita de acest lucru si cred ca voi renunta sa ma mai joc.Am investit timp si bani de multe ori dar in acest moment sunt hotarata sa renunt.
     
  3. mariasamoila16

    mariasamoila16 Maestru forum

    Buna ziua,
    M-am bucurat ca un copil cand deschideam nucile. Oare ce-o sa fie!?
    Foarte tare , poate vom avea si un calendar advent al toamnei! Ar fi minunat.
    Felicitari BP!
     
    donnadmn și adrianapatran apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    A rata o ocazie este la fel de omenește.
     
    ~Sweety1~ și donnadmn apreciază asta.
  5. dianabotos

    dianabotos Începător forum

    De multe ori avem ocazia sa indreptam o ocazie ratata de ce nu ar fii la fel si de data asta?E vorba doar de o nuca la multi dintre jucatori nu e vorba de reavointa e pur si simplu o mica greseala.E decizia voastra dar multi fermieri s-ar bucura ...
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! A fost o decizie luata de dezvoltator inca de la inceput si o consider cea mai corecta.
     
    Dienitzutza, ~Sweety1~, stef85600 și alți 3 apreciază asta.
  7. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Adevarul e ca pe masura ce treceau zilele am avut emotii sa nu cumva sa uit sa deschid o nuca sau si mai rau, asa cum am citit mai multe postari ale unor fermieri care sustineau ca au deschis cate o nuca si s-au trezit a doua zi cu ea inchisa la loc, sa nu mi se intample acelasi lucru. Dar au fost si emotii frumoase in secundele cand asteptam sa vad ce o sa iasa din fiecare nuca. Iar linia de vrej depaseste toate cadourile. A meritat asteptarea si consecventa. Multumesc!
     
    ~Sweety1~, adrianapatran și mariag98 apreciază asta.
  8. mariag98

    mariag98 Scriitor activ

    Si eu vreau sa multumesc pentru surprizele minunate din spatele fiecarei nucusoare. Felicitari BP!!!:D
    Va mai asteptam cu astfel de surprize;).
     
  9. 09kis

    09kis Baron forum

    de surprize foarte frumoase am avut parte din partea dezvoltatorilo prin deschiderea nucilor de cocos. ....toate au fost valoroase iar linia de vrej de mare ajutor....multumiri sincere!!!
     
    donnadmn apreciază asta.
  10. flaviaclisu1616

    flaviaclisu1616 Începător forum

    f rau daca sa intamplat o singura zi ,cu putina bunavointa se putea rezolva o nuca dar .....asa-i in tenis...............si jucatorii sunt intelegatori cand sunt rateuri
     
    donnadmn apreciază asta.
  11. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    oare am putea sa facem un print screen cu nucile de cocos ca sa vedem fiecare ce a cistigat,acum ca s-a terminat evenimentul?
     
    donnadmn apreciază asta.
  12. matusam

    matusam Legendă vie

    La ce ne foloseste?
    Toata lumea a castigat aceleasi premii, nu au fost individuale.
    O seara frumoasa!

    P.S. Daca se citea tutorialul de la inceput, linia de vrej nu era o surpriza.
     
    Modificat ultima dată: 3 Iul 2015
    Sirena11, donnadmn și _Agathon_ apreciază asta.
  13. *bodo*ady

    *bodo*ady Novice forum

    e foarte omeneste,si cand ratezi o zi din cauza unui necaz familiar.
     
    ~Sweety1~ și donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.