Feedback Competiție de frisbee

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 15 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 23 Mai 2017.
  1. Îmi place

    74,6%
  2. Nu-mi place

    18,5%
  3. Îmi este indiferent

    6,9%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Adica vrei sa zici ca altcineva iti umbla prin ferma, iti asaza pe teren itemuri sau altceva care sa-ti imbunatateasca ferma ? Adica nu ca sa-ti fure ceva sau sa-ti faca rau ? Cu tot respectul, dar mi se pare ridicola o asemenea actiune ! Dar macar ai facut ce te-am rugat ? Ai cautat ?
     
    matusam, geckofeet666, stoiantudorel și alți 6 apreciază asta.
  2. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Nu asa am pus problema.Eu nu imi pun itemurile la care am linie de vrej nici in parc si nici pe insula...le las in inventar pana activez linia de vrej ...deci m-am uitat pe toate terenurile si nu imi explic unde poate fi ...daca celelalte au fost in inventar cum se poate ca ultimul item sa nu fie...eu asta nu inteleg ,,mister total,,...
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu siguranță misterul ar fi fost deja clarificat dacă ținem cont că după contactarea serviciului de suport:
    Pentru că nu putem face dezvăluiri de itemuri în forum iar eventul este încheiat, închidem aici.
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.