Concurs - Cei mai harnici fermieri - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 3 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Sall, concursul este international sau numai local?
     
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Doar în forumul românesc, atât conceptul cât și desfășurarea.
     
    -ciocollate- și giuly1969 apreciază asta.
  3. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Multam!
     
  4. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    am si eu o intrebare...poza de final trebuie sa arate cu cea de inceput, "dar, exista un dar" care eu nu am inteles...poate sa fie culese (adaposturile, recolta, etc..) sau sa fie exact cum a fost poza de inceput?
     
  5. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Extras din Regulament:

     
    -ciocollate- și giuly1969 apreciază asta.
  6. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    :DxD tot acelasi raspun pe care il stiam deja :oops:
     
  7. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Adica :

    "2. Poza de inscriere in concurs va trebui sa fie facuta pe Pajistea principala unde va trebui sa aveti 3 parcele 2x2 in coltul din dreapta sus, cultivate cu grau ajuns la maturitate, neculese;"
     
    -ciocollate-, giuly1969 și Agro80 apreciază asta.
  8. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    ok...asta am inteles...ce am intrebat eu..."trebuie sa fie si tot ce a fost pe pajiste cum apare in poza de inscriere, sau poate fi doar parcelele cu grau" ?
     
  9. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Scrie undeva asta ? Si n-ai intrebat nimic de grau .
     
    -ciocollate- și Agro80 apreciază asta.
  10. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    nuuu...pai asta era si intrebarea...offfff o_O
     
  11. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Si eu pot sa pun ochi din aia . Nikolae ti-a raspuns cu citat din regulament , eu am venit cu o completare . Offff o_O
     
    -ciocollate- și Agro80 apreciază asta.
  12. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    nu e vorba aici cine poate pune ochi din aceea si cine nu...eu am pus o simpla intrebare si atat...multumesc
     
  13. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Regula este NUMAI pentru cele 3 parcele de grau ! Asta spune Regulamentul !
     
    _Chihuahua_ și giuly1969 apreciază asta.
  14. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    bine...era asa greu de raspuns la o simpla intrebare? oricum multumesc mult nikolae ;)
     
  15. DW..

    DW.. Avansat

    Buna!Am postat adineori la concursul "cei mai harnici fermieri" si am constatat ca nu am incarcat poza cum trebuie.(cel putin,de pe calculatorul meu nu o pot vedea ).Pot sa mai modific acum postarea?
    oricum,daca mai conteaza, asta e link-ul ce trebuia inserathttp://uploadimage.ro/img.php?image=1374_farmer_1_7omw.png
     
    Modificat ultima dată: 14 Ian 2015
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca poza nu poate fi vizibila si intr-adevar nu este vizibila, atunci esti descalificat. Ne pare rau.
     
  17. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Felicitari celor mai harnici fermieri!!!! Ma bucur ca printre ei se afla si ai mei 2 vecini dragi. Pe viitor poate va ganditi sa faceti un concurs asemanator doar cu puncte pentru insula. Spatiul e mai mic,resurse mai putine si chiar ar fi tentant sa ne incercam "puterile" si acolo.
     
    giuly1969 apreciază asta.
  18. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Cu o "mica" intarziere, inchidem aceasta runda de discutii ! Va asteptam si la concursurile viitoare care vor urma curand !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.