Concurs de Craciun 2014 - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 30 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Controverse au apărut mereu, la orice concurs, nu doar acum. Din păcate, am avut parte şi de altele mai urâte.
    În regulă, sărbători fericite!
     
    craciun01, ANDREEA011989, Agro80 și alți 2 apreciază asta.
  2. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    Buna seara...off ce zi plina...
    Cine zice ca e relaxant la shopping?Bine ca nu am avut"franele"cu mine ca nu vedeam curand casa....xD
    Dupa lupta cu magazinele si aglomeratia, ,zic sa intru sa ma relaxez si eu......cand colo na...ma impiedic de un "banut":D:Dasa mi trebuie daca nu numar pana la 10 inainte sa postez...:p
    Sa trecem la lucruri importante......
    Vreau sa MULTUMESC frumos juriului pentru premiu,se pare ca mos Craciunel a venit mai repede la ferma mea.:inlove:.....imi doream un"cupon de benzina"pentru combina,dar nu mi faceam iluzii la podium,pentru ca am vazut lucrari mai frumoase decat beteala mea prinsa cu bolduri......
    Sunt constienta ca zburam de pe podium daca era atenta Chihuahua pentru 2 secunde...sau Adina sau....
    Celor care m au "criticat" nu le mai raspund,e a 2 a oara cand castig ceva la un concurs si inevitabil am deranjat din nou (fara voia mea)pe cineva......
    Ce ma bucura mult, mult e surpriza placuta facuta de juriu(premiile de consolare,mentiunile)FOARTE FRUMOS din partea lor si tin sa le multumesc pentru idee......
    E foarte placut sa primesti ceva,cat ar fi de mic,te bucuri.(poate pe viitor--- un pomisor,un mar,o maslina,orice)EXTRA SUPER MEGA surpriza-felicitari pentru idee
    oooo sa nu uit...am de transmis castigatoarelor ceva...
    Mirela draga,ma "enerveaza"poza ta...a vazut o cine nu trebuiaxD si acum(cand o sa ninga si la noi)va trebui sa fac un "om care sta in cap"o_OCat despre Mikelle..pfff m ai facut sa mi fie dor de vara,mare,neamuri.:oops:....
    Sa nu o lungesc prea mult.....
    Felicitari tuturor participantilor,a fost un concurs frumos (ca si "Sarbatorile iernii",au ele ceva mai special datorita magiei din aceasta perioada,magie care,dupa cate observ,nu i atinge pe toti).
    Sper sa nu asteptam multe luni pana la urmatoarele concursuri,mai ales dupa asa discutii(sa nu fim pedepsiti:eek:)


    Farmerutza si echipa ureaza tuturor moderatorilor(team farmerama roman)Bigpoint si tuturor fermierilor SARBATORI FERICITE,pline de magie,un "Craciunel"pe gustul si sufletului fiecaruia,si zapada celor care si doresc!!!:inlove:
     
  3. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    hi hi ;) multumesc din suflet, felicitari si tie :pSarbatori fericite tie si intregii familii :inlove:
     
    giuly1969 apreciază asta.
  4. bubu_byta

    bubu_byta Pretendent

    Cu mii de scuze si sper sa nu supar pe nimeni,doresc sa repostez si eu poza de la concursul de Caciun.
     
    Farmerutza, craciun01 și ANDREEA011989 apreciază asta.
  5. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Daca tii cu tot dinadinsul sa-ti vedem poza, o poti face in acest topic !
     
  6. bubu_byta

    bubu_byta Pretendent

    [​IMG]

    Multumesc
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Dec 2014
    Farmerutza, soso2169, ~Tina221994~ și alți 7 apreciază asta.
  7. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Multumim si succes la urmatoarele concursuri !
     
    bubu_byta, craciun01, ANDREEA011989 și alți 2 apreciază asta.
  8. -ingerik-

    -ingerik- Scriitor activ

    Confirm primirea mamudelelor. Mulțumesc! O noapte liniștită tuturor! Sărbători fericite!:music:
     
  9. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    Atenta (si pe faza )ca ingerik am observat si eu creditarea premiilor.Multumim frumos.O noapte linistita tuturor.


    bubu byta ai cea mai originala poza si mos(chelutz si dragutz)
     
    Modificat ultima dată: 21 Dec 2014
    bubu_byta, craciun01, giuly1969 și alți 2 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Creditarea premiilor s-a încheiat acum. Mulţumim din nou tuturor participanţilor!
     
    bubu_byta, craciun01, giuly1969 și alți 3 apreciază asta.
  11. adinagalatzanu

    adinagalatzanu Cunoscător forum

    Multumesc pentru premiu :)
    Felicitari Nikolae pentru munca depusa in cadrul acestui concurs ,eu personal astept cu interes si alte concursuri
    nu neaparat pentru un premiu .Important este sa participi nu sa si castigi...castigand in schimb experienta;)
    E bine sa stii sa si pierzi cate o data ;) exact ca in viata reala..
    Felicitari tuturor participantilor,apreciez munca voastra si va provoc la urmatorul concurs ;)
    Craciun fericit!! intregii echipe Farmerama si tuturor jucatorilor ei..:)
     
    Farmerutza, bubu_byta, craciun01 și alți 6 apreciază asta.
  12. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Confirm primirea celor 20 mm Multumesc! Foarte frumoasa realizare bubu_byta, pacat ca nu a fost vizibila cand ai postat prima data! Felicitari tuturor celor care au participat, felicitari echipei care a organizat concursul si pana la urmatoarea provocare, s-auzim numai de bine!
     
  13. Stefy

    Stefy De-al casei

    Multumesc pentru premiu , a fost o surpriza placuta sa fim raspltiti toti participantii cu un cadou .
    Felicitari castigatorilor si tuturor jucatorilor care ati participat la acest concurs.
    Va doresc sarbatori fericite si astept cu nerabdare urmatorul concurs .
     
    Farmerutza, craciun01 și giuly1969 apreciază asta.
  14. bubu_byta

    bubu_byta Pretendent

    sarut mana pentru apreciere ;)

    multumesc mult

    Si eu confirm primirea MM.
    Multumesc.
    Parca aprecierile care le-am primit,ma face sa mai incerc pe viitor,participarea la alte concursuri.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Dec 2014
    Farmerutza apreciază asta.
  15. veve47

    veve47 Conte forum

    Mamudele primite de mine le puteti lua de la mine si redirectiona spre egreta54. M-as bucura sa se poata. Multumesc.
     
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Din partea noastra ai toata incurajarea, insa ca o conditie nescrisa ar fi sa iti faca o extrema placere sa participi, sa nu te gandesti doar la premii, ci sa participi cu drag, sa te bucuri daca iti iese ceva frumos, sa te bucure faptul ca ceilalti jucatori iti vad lucrarea, ca ti-o apreciaza, sa iei totul ca o joaca si sa nu iti para rau de nimic si niciodata nu se stie de unde sare iepurele, mai ales daca vreodata participarea ta va beneficia de o sclipire de imaginatie.

    Buna ziua! Acest lucru nu este posibil. Pana la urma de ce ar trebui sa beneficieze alt jucator de premiu, daca nu a participat?
     
    -ingerik- apreciază asta.
  17. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Multumesc mult pentru premiu. Va doresc sarbatori fericite si sa invatam sa ne bucuram de lucrurile marunte. Felicitari Nikolae28 pentru concurs si te asteptam si cu altele.
     
    Farmerutza și giuly1969 apreciază asta.
  18. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Buna, as avea si eu o intrebare, de ce am primit ban de ieri si pana azi , caci nu cred ca am scris ceva urat aici..... cati dintre cei care au adus comentarii contra in aceasta tema de discutii au primit ban??
    numai eu si de ce?
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Prin postarea aici a acestei intrebari ti-ai raspuns singur la intrebare. Motivul ban-ului a fost, in general, necunoasterea regulamentului de forum, iar particular, dublul post.
     
  20. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Dupa intrebarea de mai sus as vrea sa mai adaug ceva: cand am facut afirmatia ca jurizarea nu mi-a placut a fost strict parerea mea si atat, la mine nu a fost vorba de frustrare..... nu am zis ca premiul pentru mine nu insemna nimic sau ca nu as fi partcipat pentru castig, dar dupa ce treci de faza castigului vrei ca oricare sa fi acolo sus.
    Pentru realizarea acestui "desen" am investit in jur de 20-25 de euro(nu ca asta ar fi problema), deci cu acesti bani mi-as fi putut cumpara mm daca aveam nevoie pentru ca investesc luna de luna o anumita suma modesta de bani pt joc.
    Idea era sa imi spun parerea si ce cred eu, atat nu altceva sau sa deranjez, poate mi-am dorit enorm sa castig si de asta, dar nu mai conteaza pentru ca la urmatoarele concursuri voi participa si daca vad ceva in neregula o sa comentez.
    Apropo de dublu post, da am facut asta dar fara rea intentie, dupa am vazut.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.