Concurs de Craciun 2014 - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 30 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. veve47

    veve47 Conte forum

    Buna ziua! Acest lucru nu este posibil. Pana la urma de ce ar trebui sa beneficieze alt jucator de premiu, daca nu a participat?
    [/QUOTE]

    Pentru ca este o prietena pe care mi-am facut-o recent la Fantasyrama si este o persoana deosebita si stiu ca are mare nevoie de aceste mamudele intrucat ar dori sa cumpere cu moneda reala dar pensia nu-i permite. Ar fi fost un cadou de Craciun de la mine si stiu ca ar fi bucurat-o. Daca nu se poate, asta este.
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Dupa cum ai observat, postarile nu ti-au fost sterse, nu ai primit sanctiune pentru ce ai postat ci pentru cum ai postat. Iti intelegem oarecum supararea, asteptarile in ceea ce priveste sansele de castig. Trebuie sa fim sinceri cu noi insine si cu ceilalti si sa recunoastem ca nu avem cum sa participam la un concurs fara sa ne gandim la premii, fara sa ne dorim sa castigam. Este in natura firii umane. Jurizarile nu se fac in functie de ce sume de bani se investesc pentru o lucrare. Este alegerea fiecarui jucator sa investeasca atat cat isi doreste, cat isi permite sau cat considera el ca se merita. Nu intotdeauna o suma mare de bani investita aduce si castig, mai ales daca nu este investita cum trebuie, in sensul sa fie investita intr-o idee nu tocmai inspirata. Nu ai nici un motiv sa nu fii mandru de lucrarea ta.

    Este si normal sa nu se poata. Premiul l-ai castigat tu, il primesti tu. Poti opta cel mult sa nu iti fie creditat, cum a mai fost cazul. Premiile nu se acorda altor persoane. Daca doresti din suflet sa iti ajuti prietena, poti gasi si alte solutii in acest sens.
     
  3. veve47

    veve47 Conte forum

    Da, o ajut deja cu produse (i-am donat din celelalte premii si nu numai ei) si o voi ajuta si la Daruieste si Comercializeaza. Am sperat ca macar de Craciun sa se poat face ceva, dar nu-i nimic, am inteles. Multumesc pentru raspuns.
     
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Deoarece premiile au fost creditate, consider ca topicul poate fi inchis!

    PS: felicitarile, masa, dansul si calcatul pe bataturi pot continua pe chat sau prin mesageria jocului.

    Sa va bucurati de daruri si de sarbatori!
    :)
     
    donnadmn, _Chihuahua_, -ingerik- și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.