Concurs Concurs fulger - Cultura generala 6 - Finala - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 31 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Felicitari tuturor participantilor
     
    lorentonton și Georgel72 apreciază asta.
  2. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Felicitari castigatorilor si binenteles participantilor. Pe mine rapiditatea nu ma caracterizeaza de fel si am gresit si 2 raspunsuri (la unul nu am citit bine intrebarea ). Asta e...pe viitor poate imi pun ochelarii :D
     
    lorentonton și Georgel72 apreciază asta.
  3. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Felicitari castigatorilor, participantilor si organizatorilor!
     
    -ciocollate- și lorentonton apreciază asta.
  4. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Felicitari tuturor participantilor,eu am o nelamurire,la mine se vede ca am raspuns doar la 5 ıntrebari şi alea ın minus :),dar eu am raspuns la toate 15( chiar sa fii trecut de acel minut ın care trebuia sa ne ıncadram ) ?Cu toate ca dupa mine ,zic ca am fost rapida ;)
     
  5. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Felicitari castigatorilor, dar si participantilor si organizatorilor!
     
    lorentonton și -ciocollate- apreciază asta.
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO


    Ai avut raspunsuri corecte, intr-adevar, dar nu ai fost intre primii 5 care au primit puncte. Ai avut si raspunsuri gresite care s-au depunctat, conform regulamentului.
     
    -ciocollate- și lorentonton apreciază asta.
  7. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Multumesc,eu ma gandeam ca am raspuns tarziu,eu sunt multumita ca am participat ( eeh,era bine sa fii caştigat şi cate ceva ,dar nu-i bai,ştiu ca voi caştiga ın viitor,nu-mi fac probleme :D)
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  8. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Imi pare bine ca am reusit sa iau locul 2. Sper sa se faca astfel de concursuri cat mai des.
     
  9. terrarossa82

    terrarossa82 Scriitor în devenire

    Un concurs f frumos si antrenant , cu premii excelente si concurenti pe masura . A fost o onoare pt mine sa particip si cu putina atentie se putea si mai bine :oops:. Felicitari celorlalti castigatori cat si tuturor participantilor si organizatorilor si sper sa mai avem parte de astfel de competitii si pe viitor.;)
     
  10. black_snow69

    black_snow69 Duce forum

    Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor , in special pentru Nikolae28 !

    Multumesc!