Concurs "Sărbătorile iernii" - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 9 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Stim ca nu poti edita, tocmai de aceea poti posta din nou. Scrie si in reulamentul concursului ca poti posta de mai multe ori. Deci poti posta si alte poze, chiar daca ai postat deja una. Craciun Fericit!
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    buna seara,am si eu o intrebare.cand au participat castigatorii la concurs?ori nu vad eu bine ori acei useri nu au participat.va rog sa ma lamureasca si pe mine cineva
     
  3. gicahrean

    gicahrean Scriitor în devenire

    a fost concurs international tu ai vazut doar participantii de pe forumul romanesc
     
  4. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    am les.m-am gandit si eu dar nu eram sigura.
     
  5. -ingerik-

    -ingerik- Scriitor activ

    Felicitări tuturor participanților și câștigătorilor! Au fost multe fotografii frumoase, dar și câștigători care m-au luat prin surprindere :p . Să ne vedem la anul sănătoși și mai voioși, dar și cu mai multe decorațiuni/ brazi câștigătoare/câștigători. O seară bună tuturor! Felicitările mele norocoșilor! :music:
     
    veve47, Agro80 și giuly1969 apreciază asta.
  6. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Felicitari tuturor celor care au participat! Castigatori suntem toti cei care ne-am bucurat ochii si sufletele cu braduti impodobiti cu drag, de decoratiuni si mai ales de gandul frumos care le-a insotit!
     
    Agro80, veve47 și giuly1969 apreciază asta.
  7. gicahrean

    gicahrean Scriitor în devenire

    ma alatur si eu felicitarilor si urarilor voastre
     
    giuly1969 apreciază asta.
  8. mirela2o

    mirela2o Junior Expert

    multumesc frumos pentru mentiunea primita:inlove: si felicitari tuturor castigatorilor;)
     
    giuly1969 apreciază asta.
  9. veve47

    veve47 Conte forum

    Ca de obicei, elegant si frumos raspuns si da, sunt la fel de surprinsa de rezultat si ma refer mai ales la premiile importante intrucat am vazut postarile de pe diverse forumuri si cu siguranta , dupa opinia mea, vedeam alti castigatori, dar gusturile difera...
    Felicitari ciocollate pentru bradut.
    O singura intrebare as avea, daca toate postarile noastre au figurat in concursul international sau s-a facut o selectie locala care a fost trimisa mai departe? Multumesc pentru eventualul raspuns.
     
    giuly1969 apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu trebuie sa va fie frica de faptul ca am jurizat noi pe plan local acest concurs;). Jurizarea a fost facuta integral de catre echipa Farmerama din Germania, concursul fiind organizat de colegii din Germania. Asa ca viziunea in jurizare le apartine in totalitate. Postarile de la concurs nu au fost preselectate in nici un fel. O seara buna!

    Topic inchis
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Ian 2015
    liuyangyan și giuly1969 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.