Cooperativa - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 2 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. alma161

    alma161 Novice forum

    Multumesc mult! Weekend placut,cu spor
     
  2. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    La misiunea de la cooperativa cu animalul nou din Bahamarama nu avem nevoie de falsa pasare a paradisului, ci de perus. In faq e scris gresit, dar ne-a lamurit misiunea in sine, odata cu aparitia.
     
    Criselt, in.the.rain, davidsiirina08 și alți 4 apreciază asta.
  3. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Corectat ! Multumim !
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  4. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    buna. de unde iau gargui?
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu şi o altă persoană apreciază asta.
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Asa cum s-a anuntat AICI, de la Jack's Shop.
    Pe viitor, te rog sa postezi in tema de discutii corecta.
    O noapte minunata! :)
     
    paulici_01, davidsiirina08, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Azi am reusit sa termin TOATE misiunile. Le astept pe cele noi:''Farsorul'' si ''Ghiulea!''. Am atins doua obiective: Lvl maxim Baha si finalizarea misiunilor :)
     
    buburuza72, irinadimulescu, ipopa și alți 15 apreciază asta.
  7. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Ce nivel esti la ferma? Felicitari pentru misiunile cu plante, se cer f multe plante.
     
    andreas30904 și malagambafane apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Lvl 237 ferma si 600 Baha Acum mai am trei misiuni in curs de finalizare si alea : Farsorul , Ghiulea! si Lucrarea acului!
     
    ipopa, paulici_01, zeepinkstar și alți 5 apreciază asta.
  9. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Buna seara. Am revenit in joc dupa foarte mult timp si nu mai sunt familiarizat cu el de aceea imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie.Am o mica problema, in cadrul misiunilor de la cooperativa in misiunile de reproducere eu nu mai gasesc Misiunea de reproducere a caprelor. De ce ?
     
    ani.vajai, malagambafane, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  10. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Poate ca inainte sa te lasi de joc l-ai finalizat uita-te la misiunile finalizate poate le gasesti acolo.
     
  11. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Ai dreptate ,misiunea se numea Capre Nebune si am gasit-o la finalizate .Multumesc.
     
    ani.vajai, malagambafane, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  12. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Ce obiectiv aveti in acest an? Al meu este sa finalizez toate misiunile la cooperativa si sa reusesc sa particip si sa finalizez toate eventurile.
     
    clauliviu, zeepinkstar, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  13. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Misiunile de la cooperativa sunt aproape gata dar am mai realizat un obiectiv chiar la inceputul anului: am trecut de 1 mld gg:). Acum imi raman eventurile si cat mai multe niveluri ''stapanite''! ( sunt aproape de lvl 238 dar pana la 400 mai am).
     
    clauliviu, zeepinkstar, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  14. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    De ce vreti sa finalizati misiunile de la cooperativa?
    Sunt singura careia nu i se pare rentabil sa dai sute de animale, sute de fructe si zeci de mii de plante pentru aproape nimic?
    Scopul meu in acest an este sa fac rost de cat mai multi pomi cu pene de papagal.
    La capitolul "GG" , stau binisor, cred, am 8.885 mld
    La capitolul "avansare in nivel" stau jalnic. Sunt la nivelul 233, parca de un an :oops:
     
    clauliviu, vinfiert, davidsiirina08 și alți 11 apreciază asta.
  15. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    La nivelul meu de 231,scopul meu e clar: pana la sfarsitul anului macar sa ajung la 234 ca sa cultiv amarant. Drept e ca anul care o trecut acelasi scop l-am avut, dar nu am reusit nici pe aproape:music:
     
  16. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Sunt si alte plante instant nu numai amarant...Totul consta in faptul ca trebuie sa ai planta altoita si sa folosesti bonusurile si liniile de vrej necesare.Ai si la nivelul tau plante instant..
     
    clauliviu, zeepinkstar, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  17. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Stiu ca am plante instant, eu o vreau pt valoarea mai mare pe care o are. Si ca sa am un scop la ce fac,evident;) Cand fac nivelul o sa vreau cu siguranta altceva....
     
  18. erafreee

    erafreee Scriitor în devenire

    Ce este o planta instant, daca nu va deranjeaza intrebarea? Sunt la lvl 99 si m-am reapucat de curand de joc...
     
    in.the.rain, -iulia1992-, paulici_01 și alți 2 apreciază asta.
  19. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    La unele plante in sera ai unele altoiuri care reduc timpul de maturare,eficacitatea apei si a supercompostului. Daca combini astea cu reducerile la anumite linii de vrej,plus cozonac si aranjament puritate, poti pune cat te tin rezervele de supercompost
     
    clauliviu, valemnd158, zeepinkstar și alți 8 apreciază asta.
  20. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Si eu ma intreb asta, ma refer la misiuni.
    Fac misiuni cand raman in pana de combina/stelute/banane.
    E drept, ma streseaza ca le am acolo .. inclusiv Gainile Maritei si Arca lui Noe :oops:
    Mai ales ca nu stau asa bine la adaposturi roz, neon nu mai zic, cand am un septel bun, parca ma doare inima sa-l dau acolo pentru cateva puncte. Dar apreciez persoanele care sunt aproape gata, poate intr-o alta viata o sa am ordine si acolo :)
     
    clauliviu, in.the.rain, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.