Feedback Cupa fermei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 13 Iun 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 16 Iul 2018.
  1. Îmi place

    48,5%
  2. Mi-e indiferent

    3,9%
  3. Nu-mi place

    47,6%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dacă cele de la shop au fost deja achiziționate, singurele posibilități acum sunt cultivarea sau achiziționarea unui coș de event.
     
    donnadmn, Papy, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  2. lucius1979

    lucius1979 Novice forum

    Multumesc. Deci fara linie de vrej. O seara buna tuturor.
     
    Papy, malagambafane, popescudana42 și alți 5 apreciază asta.
  3. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    In final acestui event ii dau un vot negativ!
    Motivul este durata prea lunga eventului si timpul de producere foarte mic a oleandrului.
    Cu tot votul negativ am realizat:
    Am finalizat misiunile "Cupa fermei I, II si IV".
    Misiunea "Cupa fermei III" a fost prea mult pentru mine, din lipsa plantelor.
    La misiunea "Cupa fermei V" am finalizat primele trei niveluri. Septelul nu l-am donat ca nu se merita.
    Am luat linia de vrej si am mai facut trei sau patru " Culorile fanilor" in ultima zi din plante.
    In concluzie un event foarte obositor!
    Pentru a realiza toate misiunile de la cooperativa si pentru acele 15 Steaguri pentru cupa fermei, trebuia sa am sase recolte pe zi timp de o luna de zile.
    Totusi este prea mult pentru un joc.
    Nici fotbalistii nu au alergat pe teren cat am recoltat eu intr-o luna. xD

     
    sandokanlord, -katnik-, Eponge și alți 5 apreciază asta.
  4. andreea_lupiigalbeni

    andreea_lupiigalbeni Novice forum

    Nu am reușit să iau linia de vrej, dar sincer nu-i bai, 4 zile nu am putut juca pentru că mi s-a ars monitorul :D, în schimb am făcut toate misiunile Cupa fermei 1,2,3,4 și 5. De la shop am luat tot ce am vrut și am reușit să iau 3 itemu-ri din 4 pentru linia de vrej. Per total un event obositor și destul de dificil, am votat îmi place pentru grafică și pentru că am obținut destule premii de la shop.
     
    Papy, sandokanlord, -katnik- și alți 2 apreciază asta.
  5. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimineața ,nu reușesc să găsesc informații despre Hai Franța !
    Mulțumesc anticipat!
     
    Papy, -katnik-, Eponge și alți 4 apreciază asta.
  6. Shepherd

    Shepherd Guest

    Bună dimineaţa,
    Informaţii vei găsi //AICI//.
     
    -katnik-, Eponge, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  7. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Mulțumesc frumos,o zi plăcută îți doresc !
     
    Papy, -katnik-, Eponge și alți 5 apreciază asta.
  8. DanI

    DanI Novice forum

    De obicei nu dau aprecieri negative, dar ăsta a fost cel mai urât event de până acum. În loc să fie ceva relaxant, ușor, că tot s-a uitat lumea la meciuri și a avut mai puțin timp de petrecut la fermă, a fost ceva aproape imposibil de realizat. Nu a fost clar de la început că este imposibil de luat linia de vrej dacă faci toate misiunile... Într-adevăr, aș fi putut să calculez de la început, dar nici măcar nu mi-am imaginat că așa ceva ar fi posibil.
    Articolele de cumpărat au fost și ele acolo doar așa, ca să fie, poate pică vreunul... Coșul uriaș, la 10 euro, nu avea plante nici măcar pentru 2 steaguri roșii. Și nu putea fi cumpărat decât o singură dată.
    Într-un cuvânt, dezamăgitor.
     
    rocop, -Abramburica-, cosmin4321 și alți 12 apreciază asta.
  9. LUCAMIRELA

    LUCAMIRELA Începător forum

    Buna seara.Itemul FAN ADEVARAT ,trebuia sa-l demolez inainte se finalul eventului,sau o sa apara el in inventar?Multumesc frumos,anticipat ,ptr raspuns.
     
    donnadmn, rocop, Eponge și alți 2 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Vor fi recreditate prin script zilele următoare, încă nu este stabilită data însă.
     
    donnadmn, -ciocollate-, rocop și alți 3 apreciază asta.
  11. [-LOREEN-]

    [-LOREEN-] Novice forum

    Multumesc mult ptr raspuns,KO,noapte buna.
     
    donnadmn, Eponge, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  12. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Salut.

    Stiam ca zilele astea se va derula scritptul, asa ca nu m-am mirat cand am primit informatiile cu uppgrade-rile echipelor "mele".
    Problema este ca nu le regasesc in inventar si nici "Steagurile" echipelor nu si-su modificat punctajul.
    Aceasta situatie o au si alti useri sau doar la mine s-au "ratacit".
    O seara linistita
     
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Chiar dacă mesajul informativ a apărut, scriptul nu și-a finalizat încă treaba. Curând însă, astăzi, ar trebui să apară upgrade-urile.
     
    malagambafane, misu_mama, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  14. Eponge

    Eponge Rutinat

    Yeeey! Gata, au aparut upgrade-urile itemelor. Multumiiim! :music: :inlove:
     
    malagambafane, misu_mama și donnadmn apreciază asta.