Feedback Cupa Fermei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 12 Iun 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 14 Iul 2024.
  1. Îmi place

    75,6%
  2. Mi-e indiferent

    3,5%
  3. Nu-mi place

    20,9%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Cupa Fermei. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    vyyo5252, malagambafane, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Probabil cel mai frumos event din cate au fost, chiar spuneam acum vreo 3 saptamani ca mi-e dor de eventul de pescuit. Pacat de liniile de vrej ca sunt foarte slabe, dar poate se mai schimba.
     
  3. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    Ma puteti ajuta de unde iau token? Multumesc!
     
  4. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Tokenurile le primești ca recompense donând la eventul Prinde-mă(se desfășoară pe pajiștea principală).

    Edit Agathon:
    O parte din token-uri. Restul se vor obtine


     
    Modificat ultima dată de către moderator: 15 Iun 2024
  5. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Si acum rabdare .....
    [​IMG]
     
    fabian201070, -iulia1992-, vyyo5252 și alți 14 apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Vor fi ușor îmbunătățite. Tutorialul a fost actualizat.
     
    fabian201070, -iulia1992-, vyyo5252 și alți 10 apreciază asta.
  7. joxxy

    joxxy Scriitor în devenire

    Token tv nu se ia de la eventul Prinde-ma.
    De unde se ia?
     
    fabian201070, -iulia1992-, vyyo5252 și alți 9 apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Face parte din eventurile care nu imi plac deloc; si asta pt. faptul ca totul este aleatoriu...Nefiind un event care sa-mi puna mintea la contributie, nu are cum sa-mi placa. Poti sa fixezi bine undita ca iese tot aleatoriu. Ultima data era sa pierd linia de vrej(dupa o luna de joc) pt. citeva perle.. Am inceput *bine* si de data asta: am jucat toate momelile date din toate lazile culese la timp, din prima zi a eventului si * am pescuit* doar peste balon, homar si macrou cu cistiguri evident neinsemnate: stelute, adapost minune vechi, arbore minune vechi,etc.. Norocul meu cu acest tip de event este acela ca nu ma stresez, daca am timp sa iau lazile la timp-bine, daca nu iar-bine, daca-l termin-bine, daca nu, e la fel de bine.....adica, este un event acolo, care nu ma incurca cu nimic.
     
  10. crinul_alb

    crinul_alb Scriitor în devenire

    Daca nu reusesti sa obtii toate tochemurile mai poti obtine liniile de vrej ? De fapt daca nu poti obtine tochemurile de la actualul event care are cerinte exorbitante pentru un fermier normal si sarac, mai poti continua jocul ca sa obtii liniile de vrej?
     
    ani.vajai, -iulia1992-, vyyo5252 și alți 7 apreciază asta.
  11. mishakrmen

    mishakrmen Novice forum

    daca nu gresesc iti trebuie sa deblochezi cerculetele din jurul liniei de vrej,deci iti trebuie 2 totemuri din eventul asta
     
    fabian201070, -iulia1992-, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  12. crinul_alb

    crinul_alb Scriitor în devenire

    Multumesc, sper sa reusesc sa-l obtin pe al doilea .
     
  13. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Deja am cu 2 perle mai mult decat imi trebuie pentru a lua ambele linii de vrej . Bafta !
     
  14. cp58

    cp58 Ambasador forum

  15. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Cum imi place pescuitul , evident vot pozitiv!
     
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Momentan n-am cheltuit nimic din perle la shop, am cumparat doar primul vrej, dar o sa am ceva "valuta" de "spart" la shop. :)
    [​IMG]
     
  17. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nici eu nu stau rau cu perlutele dupa achizitionarea primei linii.

    perle.PNG
     
  18. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    Gata si eu si cu vacanta facuta
     
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Unii n-au atâta răbdare... Tot 54 ies, desi de 2 zile nu prea am mai văzut perle...
    [​IMG]
    Azi, la partida zilnică de pescuit, din toate 11 momelile una a fost de lux, dar am prins "peștele cel mare" ... Și mai înghițise și ceva perle!
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 2 Iul 2024
  20. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Si la mine au iesit bine perlele pina acum cu linia de vrej luata si cumparat de la shop totul [in afara de banane] mai am in stoc inca 12 perle sper ca pina la sfirsit imi mai ies inca 2 pentru vrej.Spor la pescuit tuturor si mai ales bafta la perle.
     
    fabian201070, -iulia1992-, MicuNicu și alți 10 apreciază asta.