Feedback Deșteptarea

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 22 Oct 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 1 Noi 2019.
  1. Îmi place

    57,2%
  2. Mi-e indiferent

    5,8%
  3. Nu-mi place

    37,0%
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu stiu de ce am votat indiferent...Aha, ma suparasem ca dereglasera dropul la primul cules... Ma uit putin si remarc ca m-am imbogatit cu 4 linii de vrej, ma rog nu toate grozave dar asta a fost oferta. Am mai luat si licente, si de schimb si de cadouri, ca am datorii...Un singur catel amarit a iesit din lazi, si asta dupa ce am deblocat si in stanga. Preponderent am jucat Yamts, tot aia iese din lazi, dar se pot lua mai multe cu putin noroc. Acum la spartul targului fortez (SC, suzie, amplificator de recolta),ca roata nu a ajutat si vroiam upgrade-ul de caini rosu, sa fac pereche. Ar mai fi fost multe de luat, dar atat am putut, 51 de runde (+10 deblocarile). Mai sper la 5, dupa eforturi. Spor si voua, ma duc sa schimb votul in 'imi place'.
     
    Criselt, -iulia1992-, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  2. cp58

    cp58 Ambasador forum

    68 de runde jucate.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Criselt, mariuta48, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  3. Pe ultima suta de metri am finalizat si eu eventul, chiar nu m-am asteptat dupa cum a mers dropul. Nu m-am aruncat la linii(am explicat motivul intr-o postare anterioara) dar mi am luat ce mi-am dorit de la shop. Mi a placut eventul , chiar daca mi-a oferit emotii.
     
    Criselt, mariuta48, kiri2270 și alți 7 apreciază asta.
  4. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    70 de runde jucate am jucat numai in stanga si am primit din lazi 8 buticuri . Mi-a placut eventul ,bafta !
     
    pinok86, marianvaly6767, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  5. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    54 runde jucate +10 potiuni pentru deblocarea mini-jocurilor. Am luat 3 linii de vrej si 120 de superhrana. Din cutii mi-au iesit 3 adaposturi de caini, si niciun butic. Vot pozitiv deoarece se ofera o a doua sansa de obtinere a liniilor de vrej, pentru cei care nu au putut face asta in trecut. Felicitari tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 31 Oct 2019
    cp58, marianvaly6767, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    65 de runde jucate, eu am delocat doar in stanga... in urma celor 65 de runde m-am ales cu 2 buticuri + unul care l-am cumparat de la jack's shop.
    Eu am ales sa iau de la diverse doar ad rosu de caini, aveam doar un ad normal de caini, luat tot de la jack's shop.
    Din categoria diverse am luat toate cele 100 licente de cadou, 110 SH, 200 SC, 10 licente de schimb + cele 2 linii de vrej.
    As mai fi luat cate ceva, dar.... atat mi-a permis "buzunarul".
    Am votat pozitiv inca de cand a inceput eventul.
     
    cp58, pinok86, marianvaly6767 și alți 9 apreciază asta.
  7. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    cp58, pinok86, marianvaly6767 și alți 8 apreciază asta.