Feedback Desfătare la soare

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 17 Iul 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 25 Iul 2024.
  1. Îmi place

    85,9%
  2. Îmi este indiferent

    4,0%
  3. Nu-mi place

    10,1%
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mai există multe itemuri și vrejuri care cresc șansa la drop.
    Dar având în vedere că (probabil) nu le ai, mai există o variantă de produs meșteșugăresc (pe slot aur), cupă cu unt de arahide, care mărește șansa de drop cu 5% pe terenurile Baha, și o poți cumpăra din piață, când se găsește.
    În general pentru drop pe terenurile Baha, având în vedere că acolo nu ai altoire la seră care să-ți facă plantele instant, se folosesc legumele de durată mai mare, legumele Baha având produse meșteșugărești care să grăbească producția (pe slot argint) și (mai ales!) existând masca Tiki, care grăbește legumele Baha cu 20%, și nici nu ocupă slot!
     
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu mai mult de 70 de stelute la un joc, nu am reusit sa fac.
    [​IMG]
     
  3. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Event terminat in totalitate,am avut gata plantele de ieri dimineata dar a trebiut sa astept dupa drop.Bafta.
     
  4. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Gata si la mine !vot pozitiv ;)
     
  5. -dannyana-

    -dannyana- Începător forum

    Ce altoire de la sera face plantele instant?
     
  6. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    Event terminat usor,vot pozitiv[​IMG]
     
  7. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Despre sera/plante instant s-a mai discutat AICI.
    Acolo mai poti afla informatii suplimentare, nu in aceasta tema de discutii dedicata eventului in curs. :)
     
  8. -dannyana-

    -dannyana- Începător forum

    Multumesc. Credeam ca a aparut ceva mai simplu, nu folosind SC.
     
  9. fabian201070

    fabian201070 Pretendent

    event terminat ,564 runde jucate,
     
  10. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat.
    Runde jucate 566.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Final de event si la mine!
    Runde jucate 715.
    [​IMG]
     
  12. irinadimulescu

    irinadimulescu Avansat

  13. carnaval02

    carnaval02 Începător forum

    Sunt probleme la shop, nu se mai poate cumpara nimic. Am incercat si pe client, si pe Mozilla si pe Chrome.
    Edit: Am putut sa cumpar cupoane de combina, nu pot cumpara lazile de bonusuri. Probabil din cauza ca le-am cumparat pe cele cu MM in prealabil. Probabil daca le-as deschide pe cele 10, respectiv 2 cumparate cu MM, as putea sa le iau si pe cele de la shop, dar nu prea vreau asta. Foarte prost gandita treaba cu lazile, daca asta este motivul.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 24 Iul 2024
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Confirm, nici eu nu pot cumpăra ultima ladă de bonusuri pentru fermă I.
    Edit:
    Am jucat până la sfârșit, nu am luat doar monede, ci de toate, hrană specială, creițari, PE, ba odată am luat peste 1,6 mil gg, depinde cum picau plăcile!
    Cam atât am făcut, fără prea mari eforturi
    Poza:
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 24 Iul 2024
  15. carnaval02

    carnaval02 Începător forum

    Le-am deschis de curiozitate pe cele cumparate azi cu MM pe care le aveam in inventar, dar nici cu restart nu am reusit dupa aceea sa le iau si pe cele de la shop. Probabil ca softul retine cumva conditia de maximum de lazi pe cont pentru ziua de azi, nu imi dau seama exact cum a fost setata, pentru ca pe sorici am putut sa achizitionez cu MM toate lazile de bonusuri (10 de bonus I si 2 de bonus II), iar pe vinfiert si sakura-hana doar cate 7, respectiv una. In fine, acest cont il folosesc pentru teste, nu-i mare paguba; macar sa se faca cunoscuta problema catre BP, ca sa nu mai dau vot negativ in situatii similare din acelasi motiv.
     
  16. PauL_MC

    PauL_MC Scriitor activ

    Eroare de calcul... am uitat că se termină astăzi și nu l-am jucat... Pierdere de resurse degeaba, și îmi pare rău de vrej.
     
  17. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    598 runde