Feedback Din toată inima - Sf. Valentin 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 13 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 21 Feb 2017.
  1. Îmi place

    217 vot(uri)
    70,9%
  2. Îmi este indiferent

    20 vot(uri)
    6,5%
  3. Nu îmi place

    69 vot(uri)
    22,5%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna !Am 1115 de monede stea , pisicuta 910 , nu am reusit sa fac mai multe din cauza dropului , am plantat si maceasa ce dureaza mult dar tot cu dropul a fost problema , acum cu prelungirile o sa mai fac ceva monede stea si pe langa linia de vrej cu itemurile vreau sa mai iau ceva de la diverse , spor si voua !
     
    Modificat ultima dată: 20 Feb 2017
    mara62, naivreasastii, t_ina_e și alți 8 apreciază asta.
  2. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua. Pentru ca nu am fost foarte atenta ce inseamna prelungirea eventului, am luat in considerare ce am vazut la ceasul de event si am transformat in mingi toate plantele. Asa ca nu mai am cu ce continua, dar oricum am obtinut mai mult decat imi propusesem. Pacat ca m-am prins ce inseamna trasul la tinta spre final. Asta e. Bafta celor care continua.
     
    mara62, roliana57, matusam și alți 6 apreciază asta.
  3. super_ana

    super_ana Începător forum

    am luat linia de vrej si itemurile aferente? itemurile le am in inventar, dar linia de vrej nu o gasesc! ??
     
    mara62, pinok86, naivreasastii și alți 4 apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Selecteaza categoria Toate de la Vrejul Magic si vei gasi si linia de vrej.
     
    mara62, roliana57, matusam și alți 9 apreciază asta.
  5. 09kis

    09kis Baron forum

    Am facut 1196 monede iar Pisi 991, am luat linia de vrej, SH, si in functie de mai srtang pomii sau bananele. Spor pentru cei care mai vor sa faca ceva pana la final!
     
    mara62, roliana57, matusam și alți 10 apreciază asta.
  6. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Am luat linia de vrej, itemurile, bananele, adaposturile, copacii si SH. pina miine mai vedem!!!
     
    mara62, roliana57, matusam și alți 9 apreciază asta.
  7. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Votul meu e unul pozitiv ! Din pacate nu am putut intra aproape doua zile pe joc si am pierdut mult !Dar ,cu putin noroc ,sper sa iau si ultimul item si sa-mi completez linia de vrej !Pe pisi am batut-o din prima ,asa ca voi primi si itemul special ! Spor tuturor !
     
    mara62, t_ina_e, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  8. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Salut. De la shop, in cadrul eventului, se pot cumpara Arbori minune Hokkoido si Lhotse. Unde pot gasi informatii despre ce poate iesi din acesti arbori ?
     
  9. Bătrânul

    Bătrânul Novice forum

    malagambafane, mara62, t_ina_e și alți 2 apreciază asta.
  10. *dana_25*25

    *dana_25*25 Novice forum

    la mine de ce nu sa facut ferma roz?
     
    malagambafane și mara62 apreciază asta.
  11. Bătrânul

    Bătrânul Novice forum

    Intai faci ca in imagine, apoi dai unF5 la joc de siguranta si apoi verifici pe terenul principal.
     
  12. patricioasa

    patricioasa Începător forum

    buna.nu am intrat ieri pe joc si azi nu pot macina mingi la moara principala.ce se intampla?cand s-a defectat jocul am pierdut combina,care era activata.primim ceva compensatii?
     
    malagambafane, mara62 și t_ina_e apreciază asta.
  13. mara031991

    mara031991 Expert forum

    vezi la moara sa intri -pe toate
     
    malagambafane, mara62 și t_ina_e apreciază asta.
  14. alma161

    alma161 Novice forum

    Stiu ca e prea tarziu sa mai bat pisica (scor 955-988), dar as vrea sa stiu de ce se inchide jocul cand mai am 36 sec sau ,in cel mai bun caz,cand mai sunt 21sec?!?
    S-a mai intamplat cuiva? Am incercat sa urmez sfaturile,sa tintesc doar inimioare aurii,albe si roz dar...degeaba.
    Multumesc
     
  15. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Nu cumva ai epuizat mai repede cele 10 incercari? (avem la dispozitie 60 secunde si 10 incercari).
     
  16. alma161

    alma161 Novice forum

    Da...e posibil pentru ca mingile nu le-am numarat.Atunci e clar ca ma grabeam la tintit,nu? Scorul e 955-988,as mai avea 9 mingi acum si ce s-o mai aduna pana la ora 15. Prea mult de recuperat,asta e...
    Multumesc Roliana!
     
    malagambafane, pinok86, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  17. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Buna dimineata ! Aici ma opresc.
    1230 la 988 - bineinteles ca pentru mine.
    Am achizitionat : PE, SH, bananele si diversele -toate. Tinand cont de faptul ca am plantat pe un teren si jumatate ( aproximativ - nu am demolat adaposturile de pe terenul arabil si din luminis am folosit cam jumatate, restul am lasat copaceii ), ma declar multumita.
    Spor la treaba si o zi excelenta va doresc !
     
    malagambafane, matusam, -mamaleone și alți 8 apreciază asta.
  18. mara62

    mara62 Conte forum

    Scorul meu la final 1857 - 1522, ferma mea este acum roz si mai bogata cu o linie de vrej, 20 SH si 12 puieti misteriosi.;)
    Astept cu nerabdare urmatorul event.
    O zi buna dragi fermieri
     
    malagambafane, matusam, pisi27 și alți 9 apreciază asta.
  19. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    buna, am activat si eu de la diverse Desing ferma roz si nu o gasesc in inventar,am incercat dupa modelul dat sa activez ca ferma sa fie roz dar nu am aceasta rubrica cu activeaza ferma roz..unde gresesc vreau ajutor
     
    malagambafane, mara62 și robert-adila apreciază asta.
  20. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Setari / Setari standard / Tema / Tema roz
     
    malagambafane, mara62, Jettatura și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.