Feedback Dragostea plutește în aer

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 9 Feb 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 28 Feb 2023.
  1. Îmi place

    52,1%
  2. Mi-e indiferent

    5,6%
  3. Nu îmi place

    42,3%
  1. cocuti

    cocuti Începător forum

    Buna ziua! daca din greseala am livrat la ultima misiune cheina...si nu am pt una anterioara...pot reseta jocul...sau sa obtin din alta parte o cheita?
     
    MicuNicu, mara62, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  2. mara2005

    mara2005 Novice forum

    Am terminat toate misiunile si nu pot deschide linia de vrej.Mai trebuie facut ceva?
     
    MicuNicu, mara62, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  3. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da. Sa faci misiunile din urmatoarele 2 week-end-uri.

    Buna seara!
    Nu ai finalizat toate misiunile. Daca o faceai, cu siguranta, aveai toate cheile.
     
    MicuNicu, mara62, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  4. mara2005

    mara2005 Novice forum

    Multumesc
     
    MicuNicu, mara62, vyyo5252 și alți 8 apreciază asta.
  5. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Cred ca am devenit excesiv de mofturosi in legatura cu eventurile. Eventul din punctul meu de vedere e super ok si o sa si argumentez. Spunea cineva mai sus, ca isi cumpara combina in fiecare luna, eu nu mai cumpar de multa vreme combina, din vrej, cuti, incercarile la roata norocului adun destule cupoane incat sa nu sa mai fie nevoie de combina. La event sunt 2 cuti de bonusuri, 5 adaposturi misterioase x 15 mamudele (economie de 75 de MM), 5 tikete de petrecere si cretari (cu care poti achizitiona cupoane de combina, SH, etc). Mai mult decat atat, e si eventul ziua reducerilor, deci pentru fiecare reproducere platesti 1 SH. Premiile de la misiuni sunt suficiente sa ma faca sa termin acest event, vrejul e un bonus.

    Au fost eventuri care nu mi-au placut, am votat in consecinta, asta nu este unul dintre ele. Mi-ar place si mie sa fie eventuri cu copac de MM la 2 zile, dar nu se poate, ar deveni ceva nesemnificativ. Jocul s-a schimbat mult, multe imbunatatiri, ar trebui sa fim recunoscatori. Primul meu rand de vrej imi ofera si acum 11.500 PE, imi aduc aminte cand s-a implementat vrejul si cat de greu reuseam sa le completam, actualul rand de vrej imi ofera aproape 500.000 PE si termini eventul in mai putin de 1 ora...
     
    Modificat ultima dată: 11 Feb 2023
    MicuNicu, mara62, xoxo.freestyle și alți 15 apreciază asta.
  6. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am rezolvat cu 84 de MM.
     
    Modificat ultima dată: 10 Feb 2023
    mara62, vyyo5252, cp58 și alți 9 apreciază asta.
  7. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Un event productiv si norocos pentru mine.am reusit finalizare partea 1.am umplut poienitele cu 120 reproduceri pentru event partea 2 si inca 12 reproduceri pentru event partea 3 dar am reusit sa finalizez si ultima misiune cu caracter permanent de la cooperativa cu reproduceri ramasa stinghera(castele de nisip). pana la o noua misiune cu caracter permanent cu reproduceri somez si adun SH.
     
    mara62, vyyo5252, tcmxxl1975 și alți 11 apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu!
     
    mara62, leutzu61, vyyo5252 și alți 9 apreciază asta.
  9. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ


    Scriu asta nu doar pentru tine, ci pentru toti cei care gandesc asa. Aceste evenimente nu sunt facute special pentru playerii ca tine, care au tot ce le trebuie. Sunt facute pentru toti, si pentru cei mici care abia incep, si pentru cei ce se chinuie sa adune stelute sa deblocheze anumite terenuri, etc. '

    Cand ajungem sa gandim ca evenimentele sunt inutile, deja e egoism. Poate tu ca jucator individual nu ai nevoie de acele resurse, insa eu de exemplu (lvl 213) am nevoie de cupoanele respetive. Nu imi permit sa dau bani pe combina lunara, iar acele cupoane ma ajuta enorm, la fel si stelutele. Cu ajutorul stelutelor de la acest eveniment am reusit sa deblochez MAGAZIILE.

    Asa ca, va rog, tineti minte cand nu va convine un eveniment, sunt oameni care se chinuie sa il faca pentru resursele respective.

    Sper sa nu te superi pentru ce am zis. :)
     
    mara62, Tudy, lazakozmaeniko și alți 19 apreciază asta.
  10. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Oh, nu, nu sunt suparacioasa din fire!
    Crede-ma ca nici eu nu o cumpar lunar!
    Parerea mea e ca asta nu inseamna egoism. Pur si simplu am devenit eu foarte selectiva cand vine vorba de eventuri, ma intereseaza mult premiile oferite la un event, asa ca, atunci cand nu imi plac premiile spun pas eventului. Banuiesc ca fiecare e liber sa faca ce vrea pe propria ferma....
    Nu vad de ce ceea ce am scris te.a facut sa consideri ca a fost scris cu egoism :)
    Nu ma consider deloc o persoana egoista, mereu am ajutat cand am putut (cel putin asa cred) indiferent ca vorbim de joc sau viata reala, dar deja intram intr-un cu totul alt context.
     
    mara62, pmarian, z.zoita și alți 13 apreciază asta.
  11. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    Buna, gata si eu, merg mai departe sa iau si a treia cutie ca stau rau cu stelutele succes,
     
    mara62, z.zoita, Tudy și alți 9 apreciază asta.
  12. -katnik-

    -katnik- Duce forum

    Misiunea -Dragostea pluteste in aer II - finalizata.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    mara62, Tudy, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  13. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
     
    mara62, z.zoita, Tudy și alți 10 apreciază asta.
  14. gabi_83i

    gabi_83i Junior Expert

    Gata si la mine:D:D:D
     
    mara62, z.zoita, Tudy și alți 9 apreciază asta.
  15. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Finalizat si eu ! Spor tuturor!
     
    mara62, z.zoita, Tudy și alți 6 apreciază asta.
  16. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu !
     
    mara62, paulici_01, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  17. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Final event. spor la ferme.
     
    paulici_01, MicuNicu, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  18. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  19. -katnik-

    -katnik- Duce forum

    Event finalizat.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    in.the.rain, paulici_01, Razvy78 și alți 11 apreciază asta.
  20. cp58

    cp58 Ambasador forum