Feedback Enigma ceasurilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 19 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 25 Iun 2023.
  1. Îmi place

    94 vot(uri)
    86,2%
  2. Mi-e indiferent

    8 vot(uri)
    7,3%
  3. Nu îmi place

    7 vot(uri)
    6,4%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Enigma ceasurilor. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    -elenaion49-, bmw123bmw, raisa2005 și alți 12 apreciază asta.
  2. Adynicolae

    Adynicolae Scriitor activ

    Un event destul de greu si costisitor
    Dar am dat vot pozitiv imi place ratonii sunt superbi
     
    robert-adila, -elenaion49-, crysta și alți 15 apreciază asta.
  3. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Imi place acest gen de event. Cu toate ca necesarul de SH este mare pentru a termina eventul, voi incerca sa vad cat pot face.
    Vot pozitiv.
     
  4. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Un calcul cu posibile erori;95 drop mamifere,76 drop pesti si 111 drop ratoni. mult septel (nivel 3 si4). aprox 290 monede stea.
     
    -elenaion49-, vyyo5252, raisa2005 și alți 13 apreciază asta.
  5. alesiacristina

    alesiacristina Novice forum

    curiozitatea mea este .....ratoni practic sunt din categoria mamiferelor ,oare la reproducere nu ar trebui sa primim un drop mamifere si un drop ratoni la reproducerea lor ? atunci posibil sa nu fie atat de mare necesarul de sh?
     
    -elenaion49-, bmw123bmw, vyyo5252 și alți 14 apreciază asta.
  6. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    La cate cerinte sunt, astept o zi a reducerilor pentru a-l face. Daca nu ..... BAFTA sa aveti
     
  7. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Nu. Ratonul este special la acest event. De la ratoni se primeste doar "Ceasul ratonilor".
     
    -elenaion49-, raisa2005, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  8. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Asa am zis si eu !!!!
     
    -elenaion49-, bmw123bmw, vyyo5252 și alți 13 apreciază asta.
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    290 reproduceri(580 SH) nu mi se pare o cantitate exgerat de mare. De mult nu maai sunt eventuri pt. care sa folosesti 200 SH in total decit daca prinzi ziua reducerilor.Sa ne amintim ca nu demult a fost un event care necesita aproape 800 SH.Restul cerintelor, in mare parte, fiecare le are in inventar( o gaina batrina, un papillo, un iepure las,etc).Nici prima parte cu contravaloare animale/ septel nu mi se pare exagerat de costisitoare, tinind cont ca avem porcul de protest, gaina paduana, calul shire la o valoare considerabila.Daca se pot folosi si animale din Bahamarama, atunci avem mult mai multe animale care se pot folosi cu valoare ridicata..Mie mi se pare un event usor de facut.
     
    Modificat ultima dată: 19 Apr 2023
  10. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    final...super event...din cutiile picollo de la eventul trecut ...2xPogo 1xumbreluta si 1x Cosas - asta este chiar nimerit cu cerintele vremii......ne concentram pe misiunea noua cu mango si alte zeci de mii de plante.....succes
    [​IMG]
    si picollo pe teren evident....la Giurgiu ploua de nu se poate....fereasca !!!!
    [​IMG]
     
  11. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat ;)
     
  12. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Event finalizat intotalitate,spor tuturor!
     
    -Abramburica-, -elenaion49-, x3qthr și alți 15 apreciază asta.
  13. cp58

    cp58 Ambasador forum

  14. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Event finalizat!
     
  15. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata si eu ;)
    [​IMG]
     
    -Abramburica-, gily2019, derby54 și alți 12 apreciază asta.
  16. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event finalizat in totalitate , am avut ceva probleme pana a aparut ratonul stacajiu dar s-a rezolvat . Bafta tuturor !
     
  17. biencut_maria

    biencut_maria Novice forum

    Event finalizat. Succes tuturor.
     
  18. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Nu va suparati ,de unde iau ratoni pentru reproductie ?
     
  19. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Daca gasesti in piata ii cumperi , daca nu ii reproduci. (dupa ce cumperi adaposturile )
     
  20. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    Event finalizat,