Feedback Epoca navigației

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Aug 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 20 Aug 2019.
  1. Îmi place

    39,5%
  2. Îmi este indiferent

    7,9%
  3. Nu-mi place

    52,6%
  1. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    In meniul din stanga, cand deschizi terenul special de event.
     
    ioanagirl94, laromareda121, t_ina_e și alți 7 apreciază asta.
  2. yocoama

    yocoama General forum

    Ioc clatite din 20 laditexDasta e,mergem inainte;)
     
    ioanagirl94, matusam, t_ina_e și alți 10 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    Am zis ca nu ma incanta linia , dar am luat-o. Am luat si cate ceva de la shop. Dar am de facut plantele. Oricum pt mine eventul e ca si terminat . Spor sa fie.

    [​IMG]
     
    nycola70, ioanagirl94, matusam și alți 17 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu ma bucur de raul altuia, dar macar nu sunt singurul cu "ioc" (sau yoc, de la yokoama). :)
     
    ioanagirl94, Soricica4, matusam și alți 15 apreciază asta.
  5. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Event placut . VOT POZITIV
    [​IMG]
     
    ioanagirl94, matusam, t_ina_e și alți 13 apreciază asta.
  6. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Buna seara
    Am luat linia de vrej si m-am oprit. Nu mai am nici unelte si nici plante. Vad ce mai pot face pana la sfarsitul eventului. E prima data de cand joc cand un event ma prinde cu sura goala la unelte. Asta este. Spor tuturor!
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    ioanagirl94, donnadmn, matusam și alți 14 apreciază asta.
  7. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]

    Spor tuturor!!!


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 15 Aug 2019
    whitepearl, rubarbu, nycola70 și alți 15 apreciază asta.
  8. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Eu am luat itemii inca de ieri dar imi mai trebuiau cateva monede ca sa pot lua si vrejul.
    Acum cateva clipe am incercat sa asez itemii pe linia de vrej fara sa fi cumparat linia de vrej, si chiar am putut. Apoi linia s-a facut verde si chiar am activat-o.
    Daca aveti deja itemii, incercati! Este o greseala cu siguranta, dar daca merge, de ce nu?
     
    ioanagirl94, amtinar, matusam și alți 12 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumim de 'pont'. Desi nu sunt in stare sa cumpar toti itemii din lipsa de scule, am cumparat unul (de toate rotitele stranse) si l-am pus pe vrej. S-a putut. Asa mai sper si eu la o posibila finalizare. Cu campurile pline de adaposturi si ateliere, observ ca ceva drop sare, poate imi mai carpesc lipsurile. Acum tremur sa nu 'corecteze ' eroarea...
     
    nycola70, ioanagirl94, amtinar și alți 9 apreciază asta.
  10. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Sunt surpins de numarul de foarfece si fierastraie care iese din adaposturi, ca si drop. Imi retrag cuvintele, si sper la o finalizare a acestui event. Daca la inceput nu ma incanta sa imi cheltui sculele pentru o linie de vrej, acum ca sculele sunt de fapt parte din drop, ma avant si eu.
    Spor la treburi, fermieri!
     
    nycola70, ioanagirl94, matusam și alți 10 apreciază asta.
  11. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Eu am monede sa cumpar vrejul, dar nu stiu ce sa fac. Este deja activat si poate functioneaza numai pe perioada eventului.:D:D
    Daca nu il cumpar este posibil sa raman fara el?
    Rugam un moderator sa ne lumineze. Profitam sau nu de aceasta eroare?8)8)

    Revin, imi apare la linia de vrej "epuizat". Acum si sa vreau sa il cumpar nu mai pot.
     
    ioanagirl94, amtinar, matusam și alți 9 apreciază asta.
  12. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Asa e si la mine, epuizat, cu toate ca am doar un item pe el. Multumesc inca odata pentru pont. Asta s-a intamplat de curand, probabil ca s-a corectat eroarea, si cine a apucat sa puna ceva pe vrej a fost creditat ca si cumparat, nu aveau cum face altfel. Sa fie primit...
    La barza chioara...
     
    ioanagirl94, amtinar, matusam și alți 9 apreciază asta.
  13. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Asa se intampla daca stai cu burta la soare!
    Abia am donat la prima misiune, sarcina a doua, 309 din 350.
    Misiunea a doua am facut deja acele 5 sarcini, fara a repeta deocamdata a cincea sarcina.
    Vedem cum ma descurc cu plantatul.
    Aici stau tare prost, din lipsa de timp.
    Sper sa reusesc sa iau macar linia de vrej.
     
    ioanagirl94, matusam, pinok86 și alți 8 apreciază asta.
  14. mara031991

    mara031991 Expert forum

    am luat 2 lazi navigatite de la vrej dar acum am observat ca itemuirile sunt in depozit si linia trebuie obtinuta cu cele 300 rotite,Deci bucuria a durat putin si nu ne ramane decat sa muncim pt vrej Era prea frumos sa ramana vrejul gratis
     
    ioanagirl94, MicuNicu, pinok86 și alți 8 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Dar macar alea 2 lazi le-ai obtinut, nu, asa ca stai mai bine decat inainte...Toti am patit la fel, eu nici nu l-am putut activa asa ca nu am avut nici un avantaj. Inapoi la munca...
     
    ioanagirl94, amtinar, pinok86 și alți 7 apreciază asta.
  16. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ha, ha, ha, bine ca am fost precauta si am pastrat monedele in caz ca tot ceea ce este prea frumos sa fie adevarat, este chiar prea frumos ca sa poata fi si adevarat.
    Un semnal pentru mine a fost si tacerea moderatorilor. Le multumesc oricum.....:D:D:D
     
    ioanagirl94, cp58, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  17. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Linia activata si mai am 86 de monezi sa vedem cate se mai strang si apoi la cumparaturi
     
    ioanagirl94, malagambafane, iarina56 și alți 6 apreciază asta.
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna dimineata tuturor! Greu cu sculele astea...Si cu plantele nu mai zic...Cand am vazut cum au socotit treburile cu panzele dezvoltatorii (mereu lipsea o panza) am vrut sa cumpar lazi sa vad poate am noroc si trec de limitarea asta. Bineinteles ca puteam sa o fac doar in prima zi...Cum cosuri nu cumpar, ramane doar munca cinstita...si plictisitoare...Macar ma distrez vanzand animale la preturi de foamete...
    P.S. Pt. Tina: Cred ca incurci misiunea 1 cu 2. La misiunea 1 ai nevoie de capre, lemne si ferastraie doar. Plantele sunt la 2, si acolo iti dau panzele care ma incurca pe mine sa trec mai departe. Fara panze nu iau catarge din misiunea 3, asa ca nu pot sa o fac nici pe 4. Cu sculele oarecum an rezolvat-o, de 2 zile stau doar cu adaposturi pe camp, ceva drop sare, dar fara plante tot nu pot avansa.
    Spor si voua, si multe felicitari celor care au terminat, nu e simplu.
     
    ioanagirl94, malagambafane, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  19. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Oare?:p
    Mai am nevoie de 6 recolte si finalizez sarcina 5 la cele 4 misiuni.
    Doresc sa reusesc sa repet sarcina 5 la cele 4 misiuni, pentru a strange cat mai multe Monede rotita.
    Mult spor!:D
     
    MicuNicu, ioanagirl94, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  20. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Misiunea 1 necesita plante (acum le-am donat ;)) iar misiunea 2 capre. Panze poti cumpara de la "Shopul capitanului" categoria diverse, 6 panze - 25 monede-rotita. :p
     
    pinok86, MicuNicu, ioanagirl94 și alți 3 apreciază asta.
  21. Ade-Leona

    Ade-Leona Scriitor activ

    Pertinente observatii! Sunt de acord cu tine. In ceea ce o priveste pe ciocollate, joaca farmerama de cand era bunica fata...adica de la inceputuri. Nu ne putem compara!!! :)
     
    donnadmn, alexsilviu11, t_ina_e și alți 6 apreciază asta.