Feedback Escapada piraților veseli

Discuție în 'Runda de discuții' creată de -Borsty-, 2 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 9 Apr 2019.
  1. Îmi place

    21,8%
  2. Mi-e indiferent

    5,8%
  3. Nu-mi place

    72,4%
  1. yocoama

    yocoama General forum

    83 misiuni,ma indrept cu viteza spre vrej,fara clatite ca sunt la dieta…xD
    Succes:D
     
    blackspace77, matusam, doro090767 și alți 22 apreciază asta.
  2. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    Initial,,,nu am vrut sa fac Eventul...Dar....Acum am 56 de sarcini per total.Dar nu disper,,,Ce-o fi o fi!!!
     
    matusam, doro090767, popescudana42 și alți 17 apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Deoarece ai lipsit mult timp, iti recomand sa citesti tutorialele actualizate ale jocului, de AICI. Vei gasi acolo informatii referitoare la adaposturile tropicale - ACESTEA , dar si modul prin care le poti obtine deblocand camere si statui din Templul maimutei.
     
    doro090767, popescudana42, -katnik- și alți 15 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ei, ai o problema si cu somnul, nu numai cu dieta. Si eu tot pe acolo sunt. 86.
    Rectific. Avem o problema...
     
    Modificat ultima dată: 7 Apr 2019
    matusam, doro090767, popescudana42 și alți 16 apreciază asta.
  5. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Tendentioasa postarea ta si ma asteptam sa fie stearsa. Dar daca a ramas, uite iti raspund: da, am cumparat un cos urias, e primul din viata mea si nu am de gand sa-mi pun cenusa-n cap pentru asta. Spor la event!

    Edit: Bine. Simtul umorului e de vina, nu radem la aceleasi glume. :)
     
    Modificat ultima dată: 7 Apr 2019
    matusam, doro090767, popescudana42 și alți 14 apreciază asta.
  6. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu e tendentioasa, si a fost alegerea ta. Si eu am considerat la un moment dat cumparatura. N-am facut-o pina la urma. Si am incercat sa fiu in ton cu tema, Piratii veseli. De ce te superi? Si de ce crezi ca e rusinos ca ai ales asta? Daca observi, chiar ma iau in ris singur in postarea urmatoare, unde sugerez ca m-am trezit noaptea pentru cules. Spor si tie, si hai sa fim multumiti cu alegerile facute.
     
    matusam, doro090767, popescudana42 și alți 16 apreciază asta.
  7. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Fara clatite si fara nopti pierdute - 86 runde jucate. Si estimez sa fac 91 pana la sfarsitul zilei. :p
     
    blackspace77, matusam, doro090767 și alți 21 apreciază asta.
  8. yocoama

    yocoama General forum

    Recunosc m-am trezit de cateva ori dar nu-mi pare rau, cred ca in seara asta iau vrejul,in rest pana la final ce se mai poate.
    Succes!
     
    blackspace77, matusam, doro090767 și alți 20 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    De ce sa ne para rau pentru ce alegem? Dorim sa cumparam ceva avantaje ca sa ne salvam somnul, e doar alegerea noastra. Personal eu cumpar combina pentru confort. Si daca m-am trezit noaptea, e ca am dorit sa recuperez cateva mahmudele din cele date pentru puieti. Vrejul e in vizor, si eu il activez astazi, fiind cu 94 sarcini completate deja.
    Inca nu am votat, si desi mecanica complicata si sistemul de drop pe toate terenurile, combinat cu campul special m-au pus pe ganduri, faptul ca eventul imi trezeste ambele, si spiritul ludic si dorinta de competitivitate cred ca ma va face sa votez pozitiv. Pana la urma am facut ce am vrut pe campurile fermei, si dropul nu a fost gandit sa puna probleme. E adevarat ca nu am putut folosi vrajile clasice, probabil ca asta supara tare jucatorii avansati. Totusi, cu munca se poate face. Spor tuturor, scuze celor care s-au simtit lezati de vreo gluma.
     
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 23 apreciază asta.
  10. Criselt

    Criselt Legendă vie

    92 runde, 48 - stanga si 44 dreapta, si ma opresc din lipsa de plante. Restul… si maine e o zi! Multa bafta tuturor!
     
  11. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am luat vrejul. Eventul nu am cum sa-l termin, maine daca o sa intru de 2, max 3 ori, noaptea nu m-am trezit niciodata, oricat de atractiv ar fi eventul.
    Ce mi-am propus am realizat.
     
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 18 apreciază asta.
  12. mara62

    mara62 Conte forum

    Linia de vrej activata
     
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 18 apreciază asta.
  13. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Linia de vrej activata. Din pacate nu pot merge mai departe...nu am debloca chayote si nici banane aurii nu am.
    Ma multumesc si cu atat...
    Am plantat ce am vrut si nu m-am stresat deloc , am mers pe premiza ce o fi o fi...
    Le urez succes celor ce mai au de munca. Eu o sa iau o binemeritata pauza si sa termin pregatirile pentru intoarcerea in tara. Mi-e dor de Iasul meu drag...:music:
     
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 19 apreciază asta.
  14. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    43 de runde pe partea dreapta, nu pot face mai mult, deoarece nu am Goji deblocat si mai am0 banane, pentru ca m-am stresat sa fac banane sa deblochez Pandanus, caci de nu, ma blocam la cerinta 14 .. Am 20 de runde partea stanga, pot face mai mult, dar incerc sa fac numarul de plante mai intai.. sper sa resusesc pana marti. Imi place ca imi pot face stoc pe ferma, am cate 110 adaposturi pe cele 3 terenuri (de exemplu azi am pus albine si pesti peste noapte), iar pe insula am Pequi (peste 250 de pomi) si ii vand la piata imediat. Am facut zeci de milioane de GG pana acum. La cat mai multi haha :inlove:

    Felicitari tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 7 Apr 2019
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 20 apreciază asta.
  15. yocoama

    yocoama General forum

    Vrej activat,munca continua pana la final!
    Noapte buna!
     
    matusam, malagambafane, doro090767 și alți 15 apreciază asta.
  16. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    [​IMG]
    "Escapada" mea la final. Bafta tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 8 Apr 2019
  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
     
    t_ina_e, matusam, donnadmn și alți 22 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Linie de vrej activata! De-acum, in linie dreapta spre finalizare...
     
    t_ina_e, matusam, donnadmn și alți 22 apreciază asta.
  19. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am ajuns la 102 sarcini finalizate, 58/44. Am luat linia de vrej, merg inainte sa vad cate mai reusesc sa fac.

    Spor tuturor!
     
    t_ina_e, matusam, donnadmn și alți 21 apreciază asta.
  20. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Nu stiu ce am facut,dar am ramas in urma!Doar 82 de sarcini am terminat.
    O sa incerc sa iau linia de vrej si mamudelele.
    Recompensele celelalte nu ma prea incanta.
     
    t_ina_e, matusam, donnadmn și alți 16 apreciază asta.