Feedback Excavarea peșterilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 27 Ian 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 2 Feb 2021.
  1. Îmi place

    10,9%
  2. Mi-e indiferent

    3,2%
  3. Nu-mi place

    85,9%
  1. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Primul event (jumatate din el) la care nu se poate face dropul doar cu apa si ingrasamant, a fost nevoie sa utilizez aprox 350 SC la plante mari pentru a face dropul. Ceva au gresit it-istii, ca la ultimele eventuri, dropul a fost mai mult decat suficient, am avut drop de 2-3 eventuri. :(
     
    MaryOTool, Criselt, adriane45 și alți 23 apreciază asta.
  2. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    cu parere de rau , un vot negativ din cauza dropului .Nu pot lua linia de vrej ,plante sunt destule,Probabil ca in viitor se va da pe mahmudele.
     
    mara62, MaryOTool, melinda19751 și alți 15 apreciază asta.
  3. megaelena71

    megaelena71 Novice forum

    cu parere de rau , un vot negativ si de la mine . Maine poate reusesc sa iau si eu linia de vrej
     
    mara62, melinda19751, robert-adila și alți 16 apreciază asta.
  4. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
    Din cutie a iesit Cadoul lui Jack
     
    mariuta48, mara62, dulcica1970 și alți 23 apreciază asta.
  5. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Gata si eu, incetisor si fara prea multa graba. Sambata ma uit in lada, ca pana atunci n-am unde sa o pun.
    [​IMG]
     
    mara62, dulcica1970, marianvaly6767 și alți 22 apreciază asta.
  6. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Daca ai SC, pune ixora. Eu am folosit cozonac, aranjament puritate, apa si ingrasamant, este gata in 4 ore si 20 minute. Am pus de 3 ori SC, maine dimineata adun si voi reusi sa iau linia de vrej. Daca nu procedeam in acest fel reuseam sa termin. Nu am decat un howie, cel cocotat in copac.
    Bafta!
     
    mariuta48, mara62, dulcica1970 și alți 20 apreciază asta.
  7. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    cu 4 howie si unul in copac si activat la vrej efectiviate mai mare la supercompost si ixora si nu cred ca reusesc inca 500 drop azi....:cry::(
     
    mara62, malagambafane, robert-adila și alți 11 apreciază asta.
  8. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Activat linia de vrej .Spor tuturor fermierilor !
     
    mariuta48, F_L_O_R, mara62 și alți 20 apreciază asta.
  9. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Din cutie am obtinut umbreluta cu puncte....
    [​IMG]
    Spor tuturor!
     
    paulici_01, mara62, scutica și alți 19 apreciază asta.
  10. luizacuflori

    luizacuflori Scriitor activ

    eu mi-am luat gandul,deja.....Daca nu am reusit pana acum,de unde sa fac rost de 330 buc in cateva ore ?!E a doua linie de vrej pe care o regret si pt care chiar m-am straduit,inclusiv cu cheltuit de creitari pt SC.:(
     
    paulici_01, mara62, scutica și alți 18 apreciază asta.
  11. helenan12

    helenan12 Pretendent

    Imi pare rau,vot negativ din cauza dropului!
     
    paulici_01, cryss, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  12. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Am reusit pana la ultima cerinta de drop unde era cutia picolo. De data asta nu am luat-o. Macar am luat linia de vrej. Clar nu a fost calculat bine dropul, era fff greu de obtinut dintr un singur teren fara muuuult supercompost. Vot negativ pentru acest event. Puteau fi macar 2 terenuri.
     
    paulici_01, cryss, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu nu am folosit deloc supercompost. Ideea era sa recoltezi cu cat mai multi Howie, dar daca nu ai suficienti, intr-adevar e complicat...
     
    paulici_01, mara62, dulcica1970 și alți 8 apreciază asta.
  14. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Am luat si eu vrejul intr-un final; nu am mai avut deloc rabdare si am cumparat 90 drop cu mm.. As fi vrut sa fac mai mult din event, dar ma opresc aici, chiar daca am avut o tentativa sa plantez Ochi de soare, asa gust amar mi-a lasat toata situatia dropului, ca nu mai am nicio chemare sa dau din resurse daca stiu ca nu termin.. Nedumerirea mea ramane de ce nu s-a putut face drop si din Reproduceri, avand in vedere ca au fost eventuri cand s-a putut si cerinta nu a fost asa mare, plus chiar zilele trecute a fost BB.. Asta e de acum.. Spor s-avem la urmatoarele eventuri.[​IMG]
     
    Georgel72, paulici_01, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  15. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Am observat ca dropul apare mult mai mult acum.... este doar o parere de a mea?
     
    paulici_01, mara62, melinda19751 și alți 11 apreciază asta.
  16. bo_adela

    bo_adela Novice forum

    Și eu vot negativ din cauza dropului nici macar nu reușesc să iau linia de vrej. Este destul de frustrant să investești timp si resurse și să nu trec nici măcar de jumătatea eventului din lipsa dropului.
     
    paulici_01, mara62, MaryOTool și alți 12 apreciază asta.
  17. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Foarte ,foarte slab dropul.
    Dezamagitor!
     
    paulici_01, mara62, MaryOTool și alți 12 apreciază asta.
  18. jasmine_03

    jasmine_03 Locuitor permanent

    [​IMG]

    Într-un final, am reușit. A fost greu, trebuie să recunosc...
    Succes tuturor celor care sunt pe ultima sută de metri și felicitări celor care au finalizat deja eventul!
     
    vinfiert, mariuta48, paulici_01 și alți 16 apreciază asta.
  19. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    Ma opresc aici, nu mai e timp...

    [​IMG]
     
    vinfiert, mariuta48, paulici_01 și alți 17 apreciază asta.
  20. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am luat dublurile primilor doi itemi, Putul inimaginabil si Cursa cu obstacole. Nu mai am timp pentru ultimul, dar nu-i bai! E doar un joc, nu?
     
    vinfiert, jasmine_03, mariuta48 și alți 17 apreciază asta.