Feedback Fala orașului

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 23 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 31 Ian 2017.
  1. Îmi place

    80,0%
  2. Mi-e indiferent

    5,9%
  3. Nu-mi place

    14,2%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Buna ziua . Am finalizat si eu colegiul,mall-ul,iar la urmatoarea recolta gara. Maine sper sa finalizez tot eventul .Mult spor tuturor.
     
    mara62, davidsiirina08, yocoama și alți 19 apreciază asta.
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Am fost la mall si am terminat decorarea lui,am terminat decorul si la gara,iar acum am inceput la colegiu sper sa il termin pana diseara...
    Multa bafta tuturor si spor la decorat si drop..
     
    mara62, davidsiirina08, yocoama și alți 22 apreciază asta.
  3. cristianamiruna

    cristianamiruna Novice forum

    ce trebuie sa termini pt a primi la da de bunuri Care este petrecerea uriasa,?
     
    mara62, yocoama, cerbul și alți 5 apreciază asta.
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Pentru a primi lada de bunuri trebuie sa obtii cele 4 upgrade-uri (decorand cladirile principale de pe fiecare plansa). Petrecerea uriasa este denumirea itemului Petrecere aniversara cu 3 upgrade-uri.
     
    mara62, donnadmn, davidsiirina08 și alți 16 apreciază asta.
  5. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    gata şi MALL-ul mai am TEATRU şi îl finalizez ... şi am deja peste 2500 de plate mai trebuie doar semânţa plutitoare dar cred că se rezolvă până la final cu pepeni galbeni + garoafe
     
    mara62, Agro80, yocoama și alți 12 apreciază asta.
  6. Claudia

    Claudia Duce forum

    Felicitari celor care au decorat deja tot oraselul! Am terminat si eu toate cladirile, am ramas cu 600 de plante si 250 drop.

    Frumos event; spor tuturor in finalizarea lui!
     
    Adana71, mara62, davidsiirina08 și alți 26 apreciază asta.
  7. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    Mai am de mers la teatru restul le-am terminat. plante sunt, mai trebuie drop, dar timp este destul.
    Spor tuturor si felicitari celor ce-au incheiat deja!
     
    mara62, davidsiirina08, Ambra. și alți 24 apreciază asta.
  8. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Am intrat si eu in gara , mai sunt 91 de ore , sper sa ajung si la teatru , spor tuturor , frumoasa aniversare din partea mea e de nota 10
     
    mara62, davidsiirina08, Ambra. și alți 20 apreciază asta.
  9. Marika416

    Marika416 Novice forum

    La mulți ani ani Farmerama!
     
    mara62, donnadmn, davidsiirina08 și alți 11 apreciază asta.
  10. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Mai am de luat ultima draperie. Pentru finalizarea integrala a eventului, mai am nevoie de 2000 de plante si 450 seminte plutitoare.
     
  11. lilianapostelnicu

    lilianapostelnicu Scriitor în devenire

    La multi ani Farmerama ! Destul de dragut eventul .
     
    EVE.violetta, mara62, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  12. yocoama

    yocoama General forum

    Mai am de luat 2 drperii si mai am nevoie de 230 seminte plutitoare,plante am in stoc adica 350,apo termin eventul.Interesantdragut si usor jocul:D:D:D

    Pentru a avea drop mai mult, ziua planteaza planta de event iar noaptea pune plante cu timp de coacere cat mai mare{garoafa,ala ,secara etc.)Asa am procedat eu si astazi voi termina eventul.
    Sper ca folosesti Chutney de morcovicu mere.
    Inainte de ficare event nou care incepe cu o zi inainte plantezi ,plante cu orar cat mai mare pentru a avea un drop bun.
    Nu se culege nimic din ce ai plantat pana nu vezi ca a inceput eventul.
    DA ORICE PLANTEZI PENTRU EVENT CULEGI DUPA ORA 15.
    Iti doresc succes.Mai intraba cand intampini greutati,sigur iti va raspunde cineva.
    Spor la joc!:D:D>:(
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Ian 2017
    dydyana97, mara62, donnadmn și alți 17 apreciază asta.
  13. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event finalizat! La multi ani Farmerama !
     
    EVE.violetta, mara62, donnadmn și alți 19 apreciază asta.
  14. dadan

    dadan Împărat forum

    Gata si eu cu eventul!Mult spor tuturor in continuare!(nu strica niste premii ceva mai consistente;)).
    La multi ani Farmerama!
     
    EVE.violetta, dydyana97, mara62 și alți 20 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am terminat 3 cladiri,sper ca pina miine dimineata sa o termin si pe a patra.Spor tuturor !
     
    EVE.violetta, dydyana97, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  16. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Buna dimineata!
    Gata si acest event. O aniversare lipsita de stralucire, nu stiu daca din cauza premiilor modeste, a mecanicii inzorzonate fara rost, sau poate doar asteptarile mele au fost prea mari; n-am avut parte nici macar de artificiile care anuntau incheierea cu succes a unei misiuni/event.
    Altfel, cu bune si cu rele, te iubim Farmerama, si ne dorim cat mai multe aniversari impreuna :inlove:
    Am avut un an Farmerama extraordinar - multumim si felicitari din toata inima intregii echipe!
    La multi, multi ani!
     
    murat_anca, EVE.violetta, dydyana97 și alți 15 apreciază asta.
  17. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Buna dimineata .Mai am nevoie de 105 drop .In seara asta o sa-l finalizez. Felicitari celor care au terminat , spor celor care mai au si o zi frumoasa tuturor!!
     
    murat_anca, EVE.violetta, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  18. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut,fermieri!Am ajuns la teatru si sunt la ultima draperie !Ma despart de finalul eventului 76 seminte plutitoare pe care sper sa le am dupa amiaza din recolta de trandafiri si habanero !Apropo de nemultumitii de premiile eventului !Voi nu realizati inca ce valoros este acest item aniversar!!! Spor la drop,celor care mai au nevoie !
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2017
    murat_anca, EVE.violetta, dydyana97 și alți 15 apreciază asta.
  19. -april77-

    -april77- Scriitor în devenire

    La multi ani Fermerama,la multi ani fermieri!Ma bucur sa vad ca multi fermieri deja au terminat eventul.Eu am primit doar o singura draperie si nu stiu ce sa fac cu ea?Eventul este bun in special pentru cei care au o vechime mai mare si au mahmudele si pot cumpara cosurile cu cele necesare.Va rog sa-mi spune-ti ce pot face cu aceasta draperie si daca pot sa o folosesc undeva.Multumesc si va doresc la toti fermierii bafta!
     
    mara62, donnadmn, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  20. cuculetcristina

    cuculetcristina Cunoscător forum

    Buna ziua tuturor!!ca de obicei,am inceput tarziu eventul dar mai am timp destul:) maine dimineata cred ca sunt si eu gata cu el.un event frumos si premii pe masura:D
     
    mara62, jymi52, lucapadu1 și alți 10 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.