Fantoma de la Operă - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 16 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am terminat si eu eventul destul de usor , am consumat in jur de 100 SH ;)

    [​IMG]
     
    SMECHIERULMIHAI, trancesound, cadina și alți 8 apreciază asta.
  2. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Event finalizat:D
    Spor la recoltat!!
     
  3. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Event finalizat ..
    am cumparat de la piata magarusii nu avut sh.
     
    SMECHIERULMIHAI, cadina, Farmerutza și alți 5 apreciază asta.
  4. udroiuelena

    udroiuelena Novice forum

    event terminat si la mine ,am cumparat magarusii pentru ca am preferat sa pastrez superhrana.
     
  5. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Au ramas in inventar :17- salbatici, 13 de povara, 1 Poitou, 2 muzicant si 1 Donkey Gong.Din cutiile de scule au rezultat : 4 unitaii de fier vechi.

    Succes tuturor!
     
  6. SMECHIERULMIHAI

    SMECHIERULMIHAI Talent de excepţie

    ieri am terminat si eu azi am facut ceva banuti frumos ev mai am nevoie si eu de 1 fier vechi si am si fabricuta
     
  7. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare! :)

    Am terminat și eu eventul, fără stres, fără grabă și cu mult calm. Spor și succes celor care mai au de finalizat! ;)

    [​IMG]
     
    cadina, popescudana42, lorentonton și alți 6 apreciază asta.
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Is aproape gata si eu cu eventul.
    Am avut un start slab pt ca nu aveam magari in stoc, aveam un singur adapost in inventar, si din gologanii care i-am facut in urma ultimului event in loc sa investesc in ce imi trebuia pt eventul asta am investit in ce imi trebuie la eventul urmator (buchete oribile si chutney) ..., dar de cand a inceput eventul si pana acum am reusit sa mai achizitionez 7 adaposturi si in dimineata asta aveam 31 magari pe stoc cand m-am apucat de reprodus si cu cei obtinuti la recompensa de la sarcina a doua am reusit sa fac toate misiunile pana la sarcina 4 complet, la misiunea 5 am facut sarcina de aur si argint, iar la misiunea 6 am facut doar sarcina de argint.
    Am profitat de baby boom si am mai facut din cateva din sarcinile de la celelalte misiuni de reproducere care le aveam doar partial facute si am reusit sa fac rost de gologanii necesari cu care sa achizitionez 100 magarusi de la piata cu care sigur voi reusi sa termin eventul.
    Ce-i drept am facut o risipa enorma de SH si parfum:wuerg: ca sa reusesc sa ma redresez, dar stiu ca voi reusi sa iau vrejul si sa termin eventul, :) si in plus am facut jumatate de nivel pe ferma si 2 nivele pe baharama fara prea multa bataie de cap si din trusele de scule (XL, XXL, XXXL) obtinute din diversele recompense obtinute la misiunile de reproducere facute azi am prins si 7 fier vechi.

    LE. Dupa event am ramas pe stoc cu 10 magari salbatici, 8 magari de povara, 5 magari Poitou, 2 Donkey Gong si 1 magar inflacarat cu care am reusit sa fac toate sarcinile de la 1 la 5 la misiunea permanenta de reproducere de la cooperativa, mai putin misiunea de diamant de la sarcina 4.
     
    Modificat ultima dată: 23 Oct 2014
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.