Feedback FARMERAMA pe gheață 2

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 1 Iun 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 10 Iun 2022.
  1. Îmi place

    59,5%
  2. Mi-e indiferent

    9,5%
  3. Nu-mi place

    31,1%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul FARMERAMA pe gheață 2. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    amy46, fabian201070, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  2. -ioana-61-

    -ioana-61- Novice forum

    Nu stiu daca postez bine ,detaliile mini joc este gresit total fata de eventul in sine ,plante event 5si 7 ore care se fac pa toate terenurile continentale si insulare .Intrebarea care terenuri sunt pentru eventul Farmerama pe gheata 2ț
     
    rjean777, amy46, fabian201070 și alți 10 apreciază asta.
  3. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Detaliile sunt oferite ca jucatorii sa inteleaga mai bine mecanismul jocului. Sunt de la un event similar (poti vedea acest lucru dupa perioada de desfasurare a acestuia).

    Acum ambele plante de eveniment pot fi cultivate pe Pajiștea principală și Pășunea sălbatică si sunt de 6 ore.
     
    rjean777, amy46, fabian201070 și alți 13 apreciază asta.
  4. -ioana-61-

    -ioana-61- Novice forum

    Multumesc mult si scuze nu am fost atenta.
     
    rjean777, amy46, -Abramburica- și alți 12 apreciază asta.
  5. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    stiucarul, rjean777, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  6. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună seara,
    În opinia mea nu cred că oferta va apare sau va fi activă pentru cei ce deja dețin linia de vrej, probabil se vor putea cumpăra itemii, fără linie, .... vom vedea, ....
    Seară frumoasă!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Iun 2022
    stiucarul, rjean777, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  7. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Votul meu este pozitiv desi nu fac eventul din cauza ca bonusurile mele s-au fracturat pe ghiataxD..Neavind niciun bonus,macar un amarit de Jack,nu intru pe ghiata ptr.ca nu am rabdarea necesara sa plantez 6 zile continuu si sa recoltez la ore regulate..Succes tuturor la event,eu ma ocup de lipsurile din sura..
     
    stiucarul, rjean777, luciana1949 și alți 17 apreciază asta.
  8. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    inca un event pe care il fac doar sa cumpar din shop ,nu voi cumpara linia de vrej si nici un item pentru ca nu ma intereseaza ,,,doar cumpar ce este mai important,,spor celor care fac eventul pt linia de vrej.in luna mai am terminat doar un event pt linia de vrej.
     
    stiucarul, rjean777, -Abramburica- și alți 12 apreciază asta.
  9. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Cred ca la acest event voi fi "piua". Imi place, am votat pozitiv, dar am consumat tot ce se putea consuma la ultimul event, iar acum bate vantul prin bonusuri si resurse. Spor tuturor fermierilor!
     
    Modificat ultima dată: 6 Iun 2022
    stiucarul, rjean777, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  10. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    199 pucuri
    Sa avem spor !
     
    stiucarul, rjean777, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Am avut amarant pe ambele terenuri si am mai facut 3 recolte de amarant instant. Succes tuturor!
     
    stiucarul, rjean777, amy46 și alți 16 apreciază asta.
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    O linie scumpa. La 4 recoltari pe zi, deci vreo 6 jocuri, vor fi necesare aprox 4 zile doar pentru linie. La 50 de stelute la joc. Daca sunt multe de 20 ..... SPOR
     
    stiucarul, rjean777, luciana1949 și alți 13 apreciază asta.
  13. DW..

    DW.. Avansat

    Buna !Nu stiu la altii cum e dar la mine pe cont nu iese drop de pe pasunea salbatica...Am mai verificat si pe alt cont si e aceeasi problema
     
    stiucarul, rjean777, valemnd158 și alți 13 apreciază asta.
  14. ani.vajai

    ani.vajai Scriitor activ

    Asa e! Pasunea salbatica nu da drop ptr. ca asa scrie si in tutoralul eventului!
     
    stiucarul, rjean777, valemnd158 și alți 12 apreciază asta.
  15. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Pregatisem terenul, dar spun PAS.
    Am recitit, cu calm, tutorialul si nu imi plac deloc premiile, nici linia de vrej.
    Aseara eram super obosita si am zis ca il fac din inertie, acum m.am razgandit!
    Spor voua , celor ce il faceti!
     
    stiucarul, rjean777, luciana1949 și alți 15 apreciază asta.
  16. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Surprinzator,imi place tare mult,e frumos mini-jocul si sunt multe bunataturi pe terenul de joc.Cred ca voi tine terenurile cu plante de event cat mai mult posibil,desi de obicei ma straduiesc sa termin cat mai rapid pt a scapa de-o grija .Vot pozitiv.
     
    stiucarul, rjean777, -Abramburica- și alți 10 apreciază asta.
  17. -CASSABLANKA-

    -CASSABLANKA- Scriitor în devenire

    Buna seara . Va rog frumos ,daca poate cineva sa-mi spuna ,cum este corect ,in tutorial scrie ca randul ofera 1 lada si la vrej scrie ca ofera 3 lazi de provizii. Unde este gresit?Multumesc frumos ptr raspuns.
     
    stiucarul, rjean777, -Abramburica- și alți 10 apreciază asta.
  18. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    leutzu61, stiucarul, rjean777 și alți 19 apreciază asta.
  19. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Intr-adevar, sunt 3 lazi, nu una. Tutorialul a fost actualizat. Multumim.
     
    stiucarul, rjean777, raisa2005 și alți 11 apreciază asta.
  20. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
     
    rjean777, tudor1966, derby54 și alți 14 apreciază asta.