Febra fotbalului - Finala - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 7 Iul 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 13 Iul 2016.
  1. 1

    6,6%
  2. 2

    1,0%
  3. 3

    4,6%
  4. 4

    5,6%
  5. 5

    82,2%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -vacamare-

    -vacamare- Novice forum

    HEHEHE! Am mai bagat asa de proba 10 meciuri si cred ca asta ar tebui sa ramana ca un joc de forum intre fermieri! Parerea mea! Prea e frumos si cred ca ar iesi o competitie super! Acum depinde de ce zic si realizatorii jocului.
     
    malagambafane, dadan și roliana57 apreciază asta.
  2. CRY1964

    CRY1964 Începător forum

    Care este tactica pentru a obtine maximum de monede stea.Multumesc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu exista o tactica anume. Prima data trebuie sa pasezi astfel incat sa treaca mingea prin moneda stea. Apoi poti alege traiectorii mai sigure catre poarta fara a primi alte mici premii sau poti alege traiectorii ale paselor mai complicate putin obtinand astfel si mici premii prin care mingea trebuie sa treaca. Depinde numai de tine, de viziunea ta si de aprecierea pe care o ai in a pasa la momentul potrivit. Cand vei suta la poarta, va trebui sa sutezi acolo unde sunt 4 stelute. Ai 5 incercari maxim pe parcursul unui meci, in caz ca pasa sau sutul tau este interceptata de catre adversar.
     
  4. ]marga[

    ]marga[ Novice forum

    Event practic si util. Bravo BP.
     
    roliana57, malagambafane și dadan apreciază asta.
  5. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Nota 5 .Un event fotbalistic usor ,distractiv,relaxant si plin de premii de tot felul.Felicitari.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.